איזה ממיר מומלץ הכולל DVB -S2/T2 וגם IPTV ?

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
דויד בא
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי דויד בא »

שמאפשר קליטת ערוצי ספורט וערוצים מצרפת
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

Re: איזה ממיר מומלץ הכולל DVB -S2/T2 וגם IPTV ?

שליחה על ידי י א »

הכי מומלץ הוא ה http://www.satshop.co.il/p110216.cfm
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

מסכים עם המנהל . איכות תמונה מדהימה גם בערוצים SD . יש לי אחד כזה
pazitush
אחלה חבר
אחלה חבר
Has thanked: 24 פעמים
Been thanked: 1 פעם

שליחה על ידי pazitush »

נכון. אבל איך נהיה מחירו 3100 ש"ח בשעה שמחירו ( באתרים מכובדים) 320 יורו..............
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

תוסיף משלוח + מע"מ = מעל 2000 . הישראלי צריך להרויח משהוא נכון? אתה תיראה שהקניות באתרים בחו"ל יהרסו את המסחר בישראל בכול התחומים . כי גם המדינה מפסידה מיסים . כי העסקים בחו"ל לא משלמים מיסים לישראל .

עד שכחלון יאסור את היבוא הפרטי לישראל . יבוא יום כזה
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

מה לעשות שיש אפלייה נגד בתי מסחר ויבוא מסחרי דורשים מכס ואישורים שונים ומכון תקנים ואגרות.

גם האחריות היא מקומית.
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

לא הייתי קורא לזה אפליה ...מסחר אינטרנטי מתבצע בכל העולם וישראל היא חלק מהמגמה העולמית ,
גם בחו"ל קונים מארצות שונות בדר"כ לא מחוייבים במיסים , בארה"ב המסחר האינטרנטי הכי מפותח
וכל חנות גדולה יש לה אתר אינטרנט שבו המחירים בדר"כ זולים יותר עפ"י ההגיון שבחנות כזאת
העלויות הם זולות יותר ולכן אין סיבה שהמחיר יהיה זהה למחיר בחנות הרגילה ,
ה Black Friday הוא חג המסחר שנהיה ואומץ לחג ישראלי לכל דבר ,

בתי מסחר ישראלים ויבואנים מסחריים ...זה נכון שהם מחוייבים שאגרות שונות ובבדיקת מכון תקנים
לעומת זה יבואנים גדולים ורציניים קונים מספקים גדולים במחירים זולים יותר ממה שקונה ישראלי ממוצע באי-ביי או עלי-אקספרס ,
בסך הכל הפטור ממס ומכס שניתן לישראלים עד לסכום מסויים הוא צעד מבורך ותורם לתחרות ולשוק החופשי ,
מעל הסכום הנ"ל כל ישראלי שקונה באינטרנט אמור להיות מחוייב במס ומע"מ כחוק ,

ישראלי שקונה באינטרנט צריך לקחת בחשבון שהוא קונה ללא אחריות למעשה וללא התאמה לעברית ( במקרה של ממירים )
אם היבואנים הישראלים יסתפקו ברווח סביר והגיוני יתכן שיהיו רבים יותר שיעדיפו קניה בארץ במחיר קצת יותר יקר
וקבלת שירות ואחריות מקומית מאותו יבואן ,
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

זו בהחלט אפלייה לרעה ליבואנים.
אם המדינה רוצה להקל על יוקר המחייה שלא תעשה זאת על גב היבואנים ותגרום להם לסגור עסקים.

אין לי בעיה פטור ממסים אבל שגם היבואנים יקבלו זאת ואז יוכלו להיות תחרותיים מול חו״ל
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

מצטער אבל לדעתי זה לא על הגב של היבואנים ...כי יבואן רציני מביא כמויות ויש לו מקורות זולים לסחורות שלו ,
אם ירוויח אחוז רווח הגיוני ולא מוגזם ( בדר"כ עד 30% רווח נקי ) אז המוצר שלו יהיה תחרותי בהתחשב
שהוא מספק גם אחריות ושירות מקומיים ,
אם ניקח כדוגמה את הממיר שבו מדובר ..ואם Pazitush מדייק ואכן ניתן לקנות אותו ב 320 יורו , אני מניח שיבואן
שמחובר למקורות טובים או ליצרן עצמו יכול לקנות אותו במחיר זול מזה ...בו נגיד אולי במחיר 260 עד 280 יורו ? ,
אז גם אם מוסיפים את כל מסי קניה , עלות משלוח ,עלויות בדיקה ואישור , עלות אחריות מקומית , מע"מ וכל העלויות האחרות ...
עדיין אין סיבה שימחר ללקוח בארץ במחיר מעל 750 יורו ...ככה נראה לי ,

רק כדי לישר קו ...החוק קובע -
מוצרים שערכם הכולל נמוך מ- 75 דולר פטורים לחלוטין מכל סוגי המכס (לא כולל מוצרי טבק ואלכוהול כמובן). מוצרים שעלותם נעה בין 75$ ל- 499$, פטורים מתשלום מכס אך מחויבים בתשלום מע"מ ( 17%), ובתשלום מס קנייה במידה והמוצר נמצא ברשימה שמס זה חל עליהם , אם חל על המוצר שהבאת מס קנייה, אזי המע"מ יחושב לפי עלות המוצר כולל אחוז מס הקנייה , מוצרים שערכם הכולל הוא מעל 499$ מחוייבים במכס, מע"מ ומס קנייה (גם כאן המכס יחושב לפי הערך הכולל של המוצר בשילוב מס הקנייה והמכס).
ככה שמעל 499$ אין בכלל בעיה ליבואנים ...אז מוצרים יקרים בכלל לא נמצאים בתחרות הזאת ,
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

נו באמת, אתה צוחק עלי?

הרי מי מביא לארץ ממירים יקרים כאלה? אף אחד. מי יביא כמויות של ממירים כאלה, טלראן? אפקס? הצחקת אותם. כמה אנשים בארץ קונים כאלה ממירים? 10? בקושי.

אז על איזה מחירי כמויות אתה חושב שאפשר לקבל כאשר מזמינים אחד או שניים? ואיפה הכסף שצריך להשקיע ביבוא כדי שיהיה אחד במלאי ולפעמים חודשים אף אחד לא נמכר? ואיפה הטרטור לסוע לתל אביב לדאר המרכזי ולבזבז 3-4 שעות עד שהם ישחררו את המוצר?

אז אתה אומר שזה לא פוגע ביבואן? אולי כאשר מדובר על יבואן שמביא טלויזיות בכמויות ושם הוא באמת מקבל מחיר שמכסה את ההפרש. ואז גם כשמביאים 1000 מכשירים אז העלות של מכון התקנים ניהיית זניחה.

בקיצור - קל לכם לבקר את המחיר שמוצג. שתיהיו בריאים. מי שירצה יקנה ויקבל מייד עם אחריות מקומית ומי שלא שיעשה כרצונו.

אבל לרטון על המחירים בארץ זה לא עוזר כלום. לא מתאים המחיר? קנה במקום אחר. אבל הישראלים נהנים לקטר ולתקוע בכול הזדמנות.

גם אם ההפרש בין האתר פה ולזה בחו"ל היה 2 שקלים היו מקטרים. זה האופי של הישראלים.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

המנהל צודק לדוגמה בעבר הייתי מתקין צלחות לרוסיה . בC BAND . היו כול מיני LNB עם רגישות שונה .

אמרתי לסיגמה צביקה . תביא מהדגם הזה LNB הקליטה איתו מעולה . או תביא עיין מאוד מעולה .
ענה לי . על מנת שאני יזמין מהדגם הזה ,אצל היצרן . אני צריך להזמין אלף עניים. ומי יקנה אצלי את העיין היקרה ?

לכן אני מיבא את העיין הזולה .

האתרים בחו"ל מוכרים לכול העולם . היצרן מוכר לכול יבואן במחיר שונה . מי שמזמין 10 ממירים . המחיר הוא X
מי שמזמין 100 ממירים . המחיר הוא X -24% . ומי שמזמין 1000 ממירים המחיר הוא X-30% . גם היבואן בישראל שמוכר סחורה לחניות . יש לו בתוכנה 5 מחירונים . על אותו מוצר בישראל . הכוונה למוצרים כמוTV .

הכול מישתנה תשלום במזומן, אשראי , כמות הקנייה

גלובל אתה רחוק מלהיות סוחר . מיסחר זה לא ידע בצלחות
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

אני יוסיף עוד דבר אחד, בזמנו כשפתחתי את האתר סאטשופ לא היה בארץ אף אתר מכירות בתחום שלנו. אנשים לא היה להם מושג מאיפה לקנות ולהתקין לבד. האתר שלי נתן פוש לכול הסוחרים בתחום ונכון להיום יש לא מעט אתרים למכירה של ציוד לקליטה. כסף אין בזה. התחום הולך ונעלם, במיוחד עם ההשקות האחרונות של שירותי הסטרימינג בארץ.
התחום הזה עדיין מראה קצת פירפורים רק בתחום של אזרחים דוברי שפות זרות. יש קהילות בארץ של צרפתים, איטלקים, גרמנים ועוד והם לא מקבלים מענה מספק מספקי התוכן הישראלים. אבל גם פה התחום הולך ונגמר עם האפשרויות הגדלות ברחבי העולם למנויי IPTV עם כמעט כול השפות בעולם.
שירותי הלווין ממדינות אחרות הופכים להיות קשות להשגה באופן חוקי והן על ידי שיתוף.
אז הסחר בתחום הוא בהחלט תחום גוסס.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

את זה כתבתי מיזמן . שהעניין גוסס . נשארו לי כ4 לקוחות זקנים . שעדיין שומרים לי אמונה . על תקלות קטנים .
לא סתם טלראן פנה לאפיקים אחרים . כמו אינטרקום. מצלמות . אזעקות . ועוד דברים אחרים

איך אומרים דור הולך. ודור בא . אני זוכר איך נעלמו מוכרי הקרח לבתים בתחילת שנות ה60 . עם הופעת המקרר החשמלי .
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

ואת מוכרי הנפט לתנורים? שכחת?
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

נשארו לי כ4 לקוחות זקנים
ואת החלבן שמביא בקבוקי חלב מזכוכית לפתח הבית ....
עזוב יש לך פה עניין עם סוחר רציני ...יש לו 4 לקוחות זקנים אחד מהם עם טלוויזיה זכוכית :P
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

גלובל כתב:
נשארו לי כ4 לקוחות זקנים
ואת החלבן שמביא בקבוקי חלב מזכוכית לפתח הבית ....
עזוב יש לך פה עניין עם סוחר רציני ...יש לו 4 לקוחות זקנים אחד מהם עם טלוויזיה זכוכית :P
גלובל . אני היגעתי למנוחה ולנחלה . עשיתי המון כסף בימים שיכולתי . היום אני יושב על רכוש רב שדאגתי שלנכדים שלי כאשר יגיעו לפרקם. יהייה איפו לגור . בדירות שכרגע אני חי משכירות . ובבו היום יהייה שלהם .

אתה קשקשן גדול . יש לך מיקלדת (פה ) גדול . תחלס את קלומניק .
אין לך מה לעבות למנהל , על השטויות שכתבתה . אז אתה מתחיל איתי
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

הקשקשן זה אתה...אתה התחלת שהיית חייב לכתוב משהו אישי נגדי שאני לא סוחר וכו',
תכתוב מה שאתה רוצה אבל ברגע שתעבור לפסים אישיים אני אחזיר לך באותו מטבע,
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

כתבתי לך . שמסחר זה לא ידע בצלחות

ואני חוזר על זה . "מיסחר זה לא ידע בצלחות" . מיסחר זה מלחמת קיום. יש כול כך הרבה דברים אפלים בתחום .

אני סוחר כבר הייתי בכיתה "ז" בבית הספר . מכרתי לתלמידים דברים
ומאז מעולם לא הייתי שכיר .

אז מה נעלבת . שכתבתי את האמת . ? זה לא בושה לא לדעת . אתה יושב בבית ומחרבש במיקלדת שטויות.
הסברתה למנהל שטיות בעניין של קנייה ומכירה . הראתה כביכול ידע . בסוף ענה לך המנהל בליגלוג. שכתבתה שטיות .

אים יש לך ידע בתחום מסויים . ואתה לא יודע איך לימכור את עצמך . אז כול הידע שווה לתחת בקושי
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

מה זה דברים אפלים ?
יש עניין של בילעדיות על מוצר מסויים . כך שבעל החנות יכול לבקש מחיר יותר יקר על המוצר .
לי הייתה חנות בטירה בשנות ה70 . יבואן הבטיח לי בילעדיות . והלך ומכר סחורה לחנות מיתחרה מהצד שבר אותי
אם אתה בא עם מזומן וקונה בכמות . אז יש לך הנחה לפחות 30% על המוצרים . מימה שמוכרים לחנות באשראי .
ועוד עול מיניי קומבינות של היבואנים
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

חנות בטירה בשנות השבעים ? נראה לי שיכולת להשתתף בסידרה של שלום אסייג,
יצא לך לראות ?
שלח תגובה