כיוון לווין מאפס

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
מיכאלוש
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: כיוון לווין מאפס

שליחה על ידי מיכאלוש »

moshe2go כתב:מיכאל תקשיב רגע: מה שאתה עושה זה לא מקובל בכלל - להניח עמוד על הדשא... מילא עם בלוקים עליו, וגם זה לא מומלץ בכלל - כל רוח קטנה תזיז אותו. אתה צריך להבין שמדובר בלווין שנמצא במרחק כ 36,000 קמ מכאן, וכל תזוזה בצלחת זה תזוזה ענקית מהלווין. חשבתי שאתה קצת מכיר את הנושא - איך קלטת עד היום ערוצים?

אם נתיחס לשאלות שלך, למרות שזה כאמור לא מקצועי אז ככה: הכי טוב שתנסה קודם לכוון לעמוס - תוכל למצוא תשובות לשאלות שלך כמו: לאיזה כיוון הצלחת ולאיזה גובה וכמה לסובב את LNB מתוך הסתכלות פשוטה על אחד השכנים שלך עם צלחת יס, ותנסה להעתיק את אותו מצב.

הערה כללית: אתה יודע היכן תמקם את הצלחת בסוף התהליך הזה? על קיר? על הגג? על הדשא? מאוד תלוי אם אתה יודע לקדוח ולעבוד קצת עם הידים - אם לא, אז לפחות להתקנה ראשונה תזמין מתקין ותנסה ללמוד ממנו את העבודה
אין אבל שום תזוזה של הצלחת...אני יכול להעלות לפה סרטון שתראה בעצמך תאמין לי שאני מודע לנושא הזה...
יש לי צלחת על הגג שמתקין התקין לי יש בה עמוס 13 ו16
ניסיתי להעתיק אותו דבר ועדיין אני מקבל 0 קליטה בעמוס
מה יכולה להיות הבעיה?אולי העצים מפריעים?
מיכאלוש
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי מיכאלוש »

האם לעצים ובניינים יכולה להיות השפעה על הקליטה של עמוס ברמה שלא תהיה קליטה בכלל?
מדובר על עצים במרחק 12 מטר ובניינים במרחק 50 מטר(אבל יש מצב שהם מסתירים את הלווין לצלחת כי היא ממוקמת על הרצפה)
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

כן בהחלט.... עצים זה מחסום מוחלט
כתבתי לך עוד מיקודם לגבי בדיקת קו ראיה ללווין ,

תקשיב ....זה נראה שאתה ממש משתדל לעשות את כל הטעויות של מתקין חובב בפעם הראשונה
וחבל שאתה מתעלם מכל העצות הטובות שנותנים לך פה .....הנחת בסיס ע"ג דשא מול עצים ובניינים
ועכשיו אתה חושב שתצליח לקלוט אסטרא שזה אחד הלוויינים היותר חלשים .....לא חבל על הזמן שלך ?

אתה יכול להתקין אפליקציה בשם sat finder יש לה מוד לבדיקת קו ראיה , קשת הלוייינים תופיע לך
ע"ג המסך בזמן שאתה מסתכל במסך דרך המצלמה של הטלפון וככה תוכל לדעת איזה לוויין נחסם מהעצים ,
unnamed.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
מיכאלוש
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי מיכאלוש »

יכול להיות שזה אני מגדיר את העינית לא נכון בממיר?
אני מגדיר simple
Single
בוחר את הלווין שאני מנסה לכוון אליו
העינית שיש לי יש לה 2 יציאות עינית כפולה
האם צריך להכדיר אותה שונה?מערכת ההפעלה היא openpli 6
עוד דבר יש לי עינית אחת כפולה רגילה
ישנה
ואחד חדשה כפולה עם כתום במקום לבן
מישהו יודע מה זה הכתום?מה ההבדל בינהם?
שלח תגובה