לויין אסטרה 19e

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
בונד
חבר פורום
חבר פורום

לויין אסטרה 19e

שליחה על ידי בונד »

שאלה לבעלי צלחות 1.8 רצוי ממונעת : לאחר ירידת ZDF ו- ARD מהוטבירד 13 E . מישהו יכול לשים על 19 E ולומר לי מה ניתן לקלוט כיום על לויין זה , אסטרה 19 E ? ( הכוונה לערוצים גרמנים או אוסטרים/ שוויצרים פתוחים = טרנספונדרים/ אלומות בסיגנל סביר ויציב ) . לא השתמשתי שנים רבות בצלחת שלי . האם כדאי להשמיש אותה בשביל הערוצים דוברי הגרמנית בלויין זה או לויינים אחרים ? או להשאר עם ה- iptv הלא יציב ?
בונד
חבר פורום
חבר פורום

Re: לויין אסטרה 19e

שליחה על ידי בונד »

שלום לכולם

נשאלו כאן אתמול שתי שאלות פשוטות . אחת שלי , והשניה של ניסןסאט אחריי במיקום ( לויינים כללי) . נכון , אין חובה על חברי הפורום המכובד לענות ( למי שמסוגל ) , אבל אם חברי הפורום לא משתדלים לעזור אחד לשני ( ופניתי גם בפרטי למי מחברי הפורום ) , אזיי בשביל מה קיים פורום זה בין יתר הדברים ? אני בטוח שלא כולם נמצאים "בחופשת פסח " ועם מעט מאמץ ניתן לפחות לנסות ולענות על אותם שאלות . תודה .
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

לא לכולם יש צלחת 1.8. ולרוב אין . חוץ מיזה בלוויין 19 הקליטה היא רק בתוך גרמניה . ליפני שנתיים . בדקתי פעם אחרונה . אצל לקוח שלי . בגרמנית אין כלום . ביגלל שהקרן ניכנסת לתוך גרמניה . אז בגרמניה צריך צלחת של 0.8 מטר
אל תיבנה על הלוויין הזה כלום בגרמנית
בונד
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי בונד »

קרמר עזוב . אתה רוצה שאני אתן לך את רשימת בעלי 1.8 ממונעות ? יש כאן הרי מאות חברים בינהם ייקים או אוסטרו- הונגרים . לפי לינג ופליי סאט יש מס אלומות M N L KR וכו . ואין שם מה שנקרא בעבר superbeam . במרכז תורכיה עם 1.2 רואים לא רע כ-200 ערוצים . זו בדיקה פשוטה . צריך רק רצון. אם לא רואים כלום , אז לפחות נדע את התשובה .
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

חברי הפורום דווקה עוזרים . עים צלחת ממונעת הדיוק שלה אולי מגיע רק ל80% . וללוויין אסטרה בטח זה רק גורע כתבתי לך שליפני שנתיים ללקוח שלי . נעלנו כול הערוצים בגרמנית . רק ל8-8 דורון יש צלחת 3.5 מטר קולט הכול מגרמניה . אבל זו צלחת שעולה הון
בונד
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי בונד »

הפורום של חולדאי עוד פעיל ? אולי שם תהיה היענות עד שכאן יחזרו החבר'ה " מחופשה" . מאיפה הנתון על 80% לא יודע . נכון שאופסט יותר חדה , ואולם גם לה יש "שטח מת " מתחת לlnb . שמעוני אכן לא יכול לעזור כי הצלחת שלו גדולה מדי .
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

אין הבדל בין צלחת קטנה וצלחת 180 בקליטה מאסטרה 19.

רק מעל 3 מטר תתחיל לקבל עוד תחנות.
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
בונד
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי בונד »

ישראל שלום קודם כל תודה על התייחסותך . ואולם איני יושב כיום עם שום צלחת על 19 (קטנה כגדולה . כפי שציינתי הממונעת מושבתת מזה שנים ) מה פירוש "עוד תחנות " בנוסף למה? מה קולטים עד 1.8 לדוגמה האם רק את ה- wide beam M או גם לדוגמה חלק מ- KR1 שם יושבים מס' ערוצי ZDF ו- 3 sat האיכותיים ? זה ברצוני לדעת . תודה .
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

רק הwide
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
thestalker
תותח על