איכות שידורי HD על מסכי LCD שאינם FULL HD

מדור לנושא שידורי HDTV. קבצים, ממירים, מידע, ציוד, דעות וכל דבר הקשור לקליטת שידורים בחדות גבוהה.
שלח תגובה
HDaddict
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי HDaddict »

שלום לכולם.

אני עומד לקנות ממיר מהקהילה, אך אני מתלבט בין אם לקנות ממיר HD או לא. הסיבה היא שאני לא בטוח ששווה להשקיע כעת כשאין ממש הרבה ערוצים שהם HD.

הסיבה השנייה היא שיש לי מסך SAMSUNG שאינו FULL HD, אלא HD READY. האם ארגיש שיפור מבחינת האיכות או שאני חייב להיות עם טלוויזיה FULL HD??

תודה !!!
dpklain
תותח על
תותח על

שליחה על ידי dpklain »

לא חייב fhd.
אתה תהנה גם עם hdr.
רק ההגינות תנצח
2pac4u
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי 2pac4u »

אין היום שידור 1080P,רק 1080I שזה כמו 720P.לשידור לווין HD הסמסונג יעשה את העבודה נהדר.יש לי סמסונג גם וגם.בשנייהם רואים נהדר.בסלון FHD כי אני רואה הרבה FULL BLU-RAY
HDaddict
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי HDaddict »

תודה על התגובות....

השאלה הכי חשוב היא האם כדאי היום להשקיע על ממיר HD שעולה פי 2 ממיר SD טוב? האם לדעתכם יש מספיק ערוצי HD שיצדיקו את התוסםת?

חוץ מזה, האם ממיר שאקנה היום "יחזיק מעמד" עם פתיחת ערוצים חדשים, נגיד למשך שנתיים, או שעדיין לא הגיעו לרמה של יציבות ואיכות כמו ממירי SD.

אני שוקל לקנות CUBE REVO 250 או ממיר רגיל CUBE CAFE 200S.
סמל אישי של משתמש
razf
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי razf »

אין בכלל ספק תקנה רק ממיר HD יש מספיק ערוצים שמשודרים ב HD
ובכל חודש נוספים עוד
נשאל ככה מה עדיף לקנות MP3 או דיסקמן טוב? ;)
תמונה
אנגוס
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי אנגוס »

קניתי לפני מספר ימים פלזמה 42' של LG וגם אותי כל הנושא הזה של מממיר חדש של HD מתחיל קצת לעניין.
המסכים שלנו בנויים בשביל שידורים דיגיטלים, איכות התמונה של סרטים משנות ה90 לדוגמא עדיף כבר טלוויזיה רגילה.
לכן אם יש לך תקיצב המאפשר לך ממיר HD אז רצוי שתלך על זה.
דרים 7020
צלחת 180 ממונעת + צלחת מטר קבוע על 13E,7E, 7W ועוד צלחת 180 על 30W
2pac4u
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי 2pac4u »

כמו שלפני שנתיים לקנות ממיר ללא יכולת שיתוף היה ביזבוז,היום חייבים גם HD,על PVR הרבה יתפשרו.
אז כן חד משמעית HD,השקעה משתלמת...מה יהיה עוד שנתיים,מי יודעה...
בקשר לאיכות תמונה.יותר חשוב איכות שידורוזאת הבעיה הרצינית) משנת הייצור של הסרט,ראיתי סרטים משנות ה-60 באיכות/עומק שאתה נופל ב-HD.אבל בארצנו (גם בחבילות מחו"ל) אכן ב-LCD ניראה "בית שימוש" רוב השידורי SD,אתה עם פלזמה דווקה תיראה יותר טוב,כי יותר סלחן מ-LCD.
יוצאת דופן זה השידורים של תחנות שוויצריות/גרמניות,הוכחה שאפשר אחרת..
סמל אישי של משתמש
h2so4
תותח על
תותח על
Has thanked: 1 פעם

שליחה על ידי h2so4 »

לפני 30 שנה גם היהו ויכוחים, האם כדאי לקנות טלויזיה צבעונית... היום לקנות מיוטנט - זה צעד אחורה.
שלח תגובה