מי יודע למה ערוץ 1 HD מקודד על עמוס??

מדור לנושא שידורי HDTV. קבצים, ממירים, מידע, ציוד, דעות וכל דבר הקשור לקליטת שידורים בחדות גבוהה.
gilad2211
תותח על
תותח על
Been thanked: 6 פעמים

שליחה על ידי gilad2211 »

הבעיה שהעם יושב בוכה ומקטר על כל דבר עולה לנתן זהבי ברדיו ומוציא קיטור ובסופו של דבר חוזר לכורסא לצפות בחרא נולד הפח הגדול ועוד כל מיני ריאלטיז וטלנביילס מהסוג הנחות ביותר.

בגרוזיה העם החליט שהשילטון מושחת אלפים יצאו לרחובות והחליפו את המנהיג.

בצרפת העלו את מחירי הלחם והחלב, מאות אלפים יצאו לרחוב ומהחיר ירד בחזרה.

יש עוד שלל דוגמאות, למשל פה בארץ היה הפגנה בירושלים של חולי סרטן...זה פורסם ברדיו (אצל נתן זהבי שגם היה איתם שבועיים ישן שם ושבת רעב וגם בטלוויזיה)...אני הייתי שם כמעט כל יום ויכלתי לספור על אצבע את כמות האנשים שהיו שם. אני גר בת"א ולקח לי 40 דקות להגיע לירושלים באוטובוס אבל בדרך חזרה לקח לי מרכבת מרכז עד לצפון ת"א (שם אני גר) למעלה משעה וחצי להגיע הביתה ולמה? לא לא הפגנה למען חולי סרטן ולא הפגנה למען ניצולי השואה העשוקים. יריד האוכל בפארק הירקון...שם היה פקק אדיר בגלל מיליונים שהגיעו לשם.

ועוד שבוע לפני זה הטיילת הייתה מלאה בגלל מופע זיקוקים מצרפת. אז מחאות והפגנות? לא בבית סיפרנו...במקומות אחרים כן כאן לא!

כאן לכל אחד יש מיליון תירוצים למה לא לצאת...עבודה ילדים חרא נולד וכ'ו ולכן הציבור מטומטם והוא גם ישלם ובגדול!
ממיר AZBOX PREMIUM HD+

3 צלחות לווין המכוונות ל 4.0W,7.0W,4.9E,9.0E,13E,19.2E,26E,42E
arigo saki
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי arigo saki »

אוי אוי כמה שאתה צודק, הסיפור הוא מכירת זכויות לחברות מסויימות מרתיחה (שלא לדבר על דואופול, קרטל...איפה הרשות להגבלים עסקיים?), טוב הון ושלטון הולכים ביחד יותר יותר חזק כאן לצערי. ממתי ערוץ ממלכתי שממומן ע"י האגרה שלנו צריך למכור זכויות לחברות פרטיות לממן תקציבים? הרי זה מעוות לחלוטין. נראה לי שעו"ד צעיר ונמרץ היה צריך ללכת להגיש בג"צ על זה, יהיה מעניין לראות את תשובת ה"אינטיליגנטים" מרשות השידור מתפתלים על הכיסא עם שטויות כמו שחרטטו כאן במכתב תשובה, ואם השופט רק מעט יבין את הנושא הוא יחייב אותם לפתוח את הערוץ הציבורי לכולם !
Evil
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי Evil »

אז יגידו לך שאתה יכול לראות את אותו הדבר בערוץ הרגיל
וזה לא שאתה משלם ולא יכול לראות בכלל
הדיונים בפורום לא יעזרו
13E,9E,4.8E,4W=1.0M ---- 75E=1.20M ---- 53E=1.20M:
שלח תגובה