קליטת שידורים עזרה

מדור לנושא שידורי HDTV. קבצים, ממירים, מידע, ציוד, דעות וכל דבר הקשור לקליטת שידורים בחדות גבוהה.
שלח תגובה
benben242
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי benben242 »

לפני כשלושה שבועות רכשתי ממיר HD של חברת EBOX ופתחתי את ההמיר ל 4 ראשים נייסלט הוטברג וסיריוס לצערי אני ניתקל בבעיה וצריך עזרה מהפורום הבעיה
כאשר אני מחבר את הראש של הוטברג ושל נייסלט וסריוס לדייסיק יש לי בעיה בקליטב של כל תחנות HD של נייסלט קניתי דייסיק חדש ביומיים האחרונים והחלפתי בדייסיק הישן והפעם לצערי הנייסלט הסתדר וקליטה מצויינת כולל סיריוס אבל את תחנות HD בהוטברג אני לא רואה מה עושים חברים יקרים עיזרו לי בבקשה
בן :o
syaros
תותח על
תותח על

שליחה על ידי syaros »

רואים שאתה חדש..., אחרת היית יודע לא להתחבר ללויין סייבורגTX או נייקי-סאט.
כדי לעזור לך, אני מבקש שתכתוב את ההודעה שלך מחדש, תוך כדי שימוש בסימני פיסוק ומבנה משפטים סביר.
1. תתאר את המצב, כמו שהוא היה לפני השינוי. כמה צלחות? אילו לויינים וכו'.
2. תתאר את כל השינויים שעשית בפירוט. אם אתה רוצה לדבר על איזשהו ערוץ, אתה צריך לציין את שמו, את התדר שלו ואת שם הלויין.

לא צריך למהר - תחשוב לפני שאתה עונה.
75E;13E;9E,4W
DM7020HD
מספר האנשים שניתקתי מהוט/יס = 8 והספירה נמשכת...
benben242
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי benben242 »

תודה על תשובתך המהירה אנסה לנסח את הבעיה מחדש

יש לי את צלחת כבר 5 שנים על הצלחת מתחברים 4 ראשים שמשדרים לי תמונות מ 4 לווינים ASTRA HOTBIRD NILESAT S ו AMOS עד לפני 3 שבועות היה לי ממיר של חברת EBOX CV3 רגיל שמתחבר לאינטרנט ושם יש לי את כל התחנות פתוחות של ה $ גם ב NILESAT וגם HOTBIRD לא HD הכל עבד מצוין ללא בעיות קליטה סרטים כדורגל סקס
לפני כשלושה שבועות החלפתי את הממיר ולקחתי ממיר HD EBOX בלבד לא עשיתי שום שינוי בצלחת או בראשים פשוט לקחתי את הכבל מהממיר הישן והעברתי לחדש ובממיר החדש אני קולט את HOTBIRD את ASTRA וAMOS מצוין עם קליטה מצוינת אבל יש לי בעיה בקליטת שידורי HD ב NILESAT 101/102 שמשדר בתדר
10719V27500 LNB 9750/10600 אין לי מושג מדוע יש לי בעיה עם הערוץ הזה החלפתי מפצל חדש ושם במפצל החדש כאשר אני מחבר את כל 4 הראשים נופל לי ערוץ ה HOTBIRD שמשדר בתדר 10719V27500 LNB 9750/10600 כך יוצא שבמפצל אחד נופל לי הוטביר ובמפצל השני נופל לי נייסלט אשמח אם אני ברור יותר עכשיו ואודה מראש על העזרה
בברכה בן
syaros
תותח על
תותח על

שליחה על ידי syaros »

תראה, לפי אתר http://www.lyngsat.com/nile.html וגם http://www.flysat.com/nilesat.php אין ערוצי HD בתדר שציינת (10719V).

תברר שוב את התדר, ואז נמשיך.
75E;13E;9E,4W
DM7020HD
מספר האנשים שניתקתי מהוט/יס = 8 והספירה נמשכת...
שלח תגובה