סקריפט נכשל בקודי, מה עושים? נסיון לפתרון

מדור לדיונים ועדכונים בתחום ה IPTV - טלויזיה על גבי האינטרנט וסטרימרים
שלח תגובה
רמי.א
תותח על
תותח על

סקריפט נכשל בקודי, מה עושים? נסיון לפתרון

שליחה על ידי רמי.א »

חשוב מאוד שאם רוצים שתוכנת הקודי תעבוד טוב, לראות ששם המשתמש לכניסה למערכת ההפעלה הוא באנגלית, אם זה בעברית,אז מומלץ לפתוח חשבון חדש בשפה האנגלית, ושם להתקין את הקודי.
באם עדיין יש הודעה של סקריפט נכשל באחת מההרחבות בקודי,
אז יש להכנס במערכת ההפעלה אל לוח הבקרה בסמלים גדולים או קטנים ולבחור באפשרויות תיקיה, לשונית תצוגה ושם באפשרות של קבצים ותיקיות מוסתרים להעביר את העיגול על הצג קבצים תיקיום וכוננים מוסתרים וללחוץ על החל או על אישור.
ואז בשולחן העבודה להכנס אל
מחשב זה
התקנים וכוננים
וללחוץ על הכונן שבו הותקן הקודי
ואז ללחוץ על תייקית משתמשים ואז ללחוץ על תיקית המשתמש ששם הותקן הקודי ואז ללחוץ על תיקיית APPDATA ואז ללחוץ על תיקיית ROAMING ואז ללחוץ על תיקיית קודי ואז ללחוץ על תיקיית USERDATA ואז לחוץ על תיקיית ADDON_DATA.ואז לוחצים על התיקייה של התוסף שיש בו את הבעיה,ומוחקים את התיקיה של ה LISTS,אם אין את התיקיה הזאת בתוסף שנראה שיש בו את הבעיה אז מוחקים את התיקייה של התוסף שיש בו את הבעיה. ומפעילים מחדש את ה קודי, ואז אם התוסף שיש בו את הבעיה לא עובד או לא עובד טוב, אז מתקינים אותו שוב, והבעיה צריכה להפתר.

הערה, אני שאלתי בפורום של מיקרוסופט ישראל איך אפשר בוינדוס לשנות את שם המשתמש לכניסה לוינדוס
מבלי למחוק ולהתקין מחדש את הוינדוס, אם הם יתנו לי על זה תשובה, אז בלי נדר אני אוסיף אותה לפה.
שלח תגובה