נתקלתי באפליקציה לאנדרואיד חובה חובה חובה להוריד! שירות OTT

מדור לדיונים ועדכונים בתחום ה IPTV - טלויזיה על גבי האינטרנט וסטרימרים
שלח תגובה
yoni555
חבר ותיק
חבר ותיק
יצירת קשר:

נתקלתי באפליקציה לאנדרואיד חובה חובה חובה להוריד! שירות OTT

שליחה על ידי yoni555 »

נתקלתי בתוסף שנקרא CLOUD TV שכל משתמש יכול להוסיף ערוצים בכיף אבל צריך כתובת עם m3u8 וrtmp הינה האתר שממנו אפשר להוסיף ערוצים ולהוריד את האפליקציה אך ורק בהרשמה בלבד....
http://www.cloudtv.bz/
מעניין התוסף הזה והוסיף לי כמה ערוצים אבל הם לא עובדים כי צריך ערוצים עם סיומת m3u8 וrtmp ככה כתוב באתר מי שיש לו או יכול להפוך כל ערוץ לסיומת הזאת אשמח שיביאו לי בפרטי
לאחר שהורדתי את האפליקציה לאנדרואיד TV BOX שלי אמרתי נראה מה יש שם והינה הממצאים:
יש את ערוצי ישראל במלאום ערוץ 1DH ערוץ 22 ערוץ 10 ערוץ 33 ערוץ 24 ערוץ הקבלה ערוץ מאיר ערוץ ועוד כמה ערוצים בודדים
יש ערוצים מכל העולם שאפשר לבחור קטגוריות או שפה או מדינה וככה להגיע לאן שאתם רוצים בקלות יש אייקונים לכל ערוץ שקל מאוד לדפדף ולתפעל
עכשיו שאתה נכנס לאתר יש אפשרות להוספת ערוצים וכמובן אייקונים של הערוצים לפניי שאתם מעלים את הערוץ חייב את האייקון לכן שאתם מעלים את האייקון של הערוץ לוקח שעתיים עד חמש שעות לאישור האייקון ולאחר מכן שאתם מוסיפים ערוץ אתם יכולים לבחור את האייקון שבחרתם כמובן שבהעלאת האייקון יש אפשרות לבחור איזו קטגוריה שייך או להוסיף קטגוריה איזו מדינה ואיזו שפה ולאחר מכן זה עולה יש הרבה אופציות כמובן שמקבלים בונוסים על כל ערוץ או כל מה שאתם מעלים לשם מומלץ מאוד להוריד ולהתרשם האפליקציה של דור העתיד!
שלח תגובה