ממיר VisionNet fireball 101 HD שיתופי

מדור כללי להעלות ולהוריד קבצים חשובים בכל הנושאים וכן לינקים לאתרים שונים בנושא לווינים
שלח תגובה
yoyo33
חבר פורום
חבר פורום

ממיר VisionNet fireball 101 HD שיתופי

שליחה על ידי yoyo33 »

לפי דעתי ממיר מצויין יש לו הרבה אופציות ואפשרויות מדהימות בתור אחד שרק התחבר ללוין אז דעתי על הממיר ועל האופציות:
תומך WIFI FULL HD לינוקס 2 USB חיבור HDMI ועוד

אופציית הרשת: יש בו את YOUTUBE וגם SHOUTCAST וכמובן את דפדפן אופרה WEB TV חי ועוד...

ערוץ: אפשרות אירגון ערוצים לפי מועדפים כך שתבחרו איזה ערוץ שתרצו ולשייך אותו לקטגוריה שתצרו בקלי קלות כגון ספורט סרטים סדרות וכו' אפשר גם לארגן איזה ערוץ שאתם רוצים לפי הצפייה הכוונה איזה ערוץ שאתם רואים הכי הרבה לסדר אותו בראש הרשימה בקלות.

שפה: לגביי השפה הממיר תומך בעברית מלאה הכולל בתוכה אופציה אשר נותנת להוריד לסרטים וסדרות תרגום און ליין מאתרים ישראלים אתר יש להם תרגום מחפש ומוריד אותם און ליין ומה שנשאר לעשות זה פשוט מאוד לחוץ על התרגום שיתאים את הכתוביות וזהו פשוט וקל ניתן לדוברי אנגלית כמוני לא לשים את הכתוביות ולהוריד אותם.
לגבי הדיבוב יש בערוצים הרבה שפות ואיננו רוצים את השפות האלה אלא אנגלית אז אופציה שנותנת לנו להסיר את שפת הדיבוב ולהחליפה לאנגלית אופציה טובה ומבורכת.

ערוצי השידור: כמובן הממיר מגיב דיי מהר לכל ערוץ הוא ישדר משדר אותו ללא תקיעות ההמרה של האיכות מעולה יש את התפריט של איזה שידור משודר עכשיו ומה אחריו וגם הINFO נותן לכם פירוט מצויין ונוח על השידור שמשודר עכשיו ולאחריו הפורמטים של השידור אשר אתם יכולים להתאים אותם לאיכות הטלויזיה והיכולת שלה ע"י כפתור הV.FORMAT על השלט יכולת הקלטה ע"י חיבור USB חיצוני ולצפות ע"י הממיר בסרט סידרה או תוכנית שהוקלטה להריץ אחורה וקדימה לעצור להריץ ועוד..

לווינים: אופציות החיפוש של הלוונים נוחה מאוד חיפוש מהיר של הערוצים הנקלטים בסריקה פשוטה וקלה.

השיתוף: יכולת השיתוף של הממיר מדהימה כמובן לאחר כמה חבילות שעשיתי מתוך 100% ערוצים 98% מהערוצים נראים מעולה באיכות מצויינת ללא פריזים 2% מהערוצים עם פריזים קלילים ביותר ואינם מפריעים לעין הצופה עכשיו ישאלו אותי מה קשור לממיר הכל תלוי ביכולות של הממיר הריי הוא מיצא את איכות השידור כמה שהממיר יהיה גרוע ככה האיכות של הצפייה תהיה גרועה כמובן שמהירות אינטרנט חשובה פה גם כן הריי לא רק אתם משתפים את זה אלא אלפים מרחבי העולם ולכן המהירות משפיעה בהחלט.

אם אמצא ממצאים נוספים אני אדווח לכם בכיף תהנו חברים וכל זאת עוד שאני עם חודש עם צלחת לווין תהנו!
adamkama
חבר פורום
חבר פורום

Re: ממיר VisionNet fireball 101 HD שיתופי

שליחה על ידי adamkama »

שלום לכולם
יש לי שאלה בקשר למכשיר מסוג visionnet fireball 101
יש לי שיתוף לחבילת יס אבל התירגום לעברית של הסרטים צריך להתקין קובץ מסויים
היה לי את הקובץ במכשיר . אבל לאחר ששדרגתי את התוכנה של הממיר אפס את ההגדרות ומחק כנראה הקובץ של התירגום
לכן מבקש בכל לשון עזרתכם לגבי הקןבץ לשים פה את הקובץ
ואיפו אני יתקין את הקובץ במכשיר ואיך להתקין את זה
זה דחוף מבקש מכל אחד שיודיע לעזור

תודה מראש לכולם
צור .א
תותח על
תותח על

Re: ממיר VisionNet fireball 101 HD שיתופי

שליחה על ידי צור .א »

ראה תגובה במדור טופפילד.
שלח תגובה