השבת מתקרבת...

אוסף הבדיחות הפרטי של פורום הלווינים הישראלי. הבדיחות הטובות בעולם...שווה
שלח תגובה
yaki
חבר ותיק
חבר ותיק

השבת מתקרבת...

שליחה על ידי yaki »

אחד הולך לזונה ושאל אותה כמה עולה לעשות ביד - 500 ש' עונה לו, שיט -למה כל כך יקר? אתה רואה את ה'פורש' מאחוריך,קניתי אותה בזכות השיפשופים שאני יודעת להעניק וזה ידוע בכל בעיר,טוב ההוא הסכים ובאמת הוא זכה לעבודת יד הכי טוב שהיתה לו ,תגידי וכמה עולה אצלך מציצה - 1000 ש' עונה לו, - מה זה המחיר הזה הוא שואל שוב - תבדוק בכל העיר ,אני המוצצת הטובה ביותר,אתה רואה את הבית מאחורי ה'פורש',קניתי אותו בזכות המציצות שלי. לאחר שהוא מסכים והוא זוכה באמת למציצה משהו משהו,הוא שואל אותה שוב - תגידי וכמה עולה אצלך זיון אמיתי - עונה לו הזונה,אתה רואה את הבנין פה לידינו,- אם היה לי קוס ,אז בטוח הוא היה שלי...
החיים הטובים עולים ביוקר,יש זולים יותר אך אלו לא חיים...
jimbosat
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי jimbosat »

|כן|
7eva
תותח על
תותח על

שליחה על ידי 7eva »

|קופץ|
jimbosat
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי jimbosat »

עכשיו התור של יוסי דוש
סמל אישי של משתמש
sharon
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי sharon »

|קופץ|
"...ותודה להוריי שהביאוני עד הלום..."
yaki
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי yaki »

טוב,אני רואה שיוסי כנראה עסוק

אחד עם זין קטן במיוחד,בפגישה הראשונה שלו,מרוב בושה מכבה את האור,אחרי שהוא מתפשט הוא מתקרב לבחורה ומניח את הזין שלו ביד שלה - לא תודה,אמרה לו ,אני לא מעשנת...

אשה ביישנית כשהיא רוצה לקיים יחסים עם בעלה היא פונה אליו -אם אתה רוצה לכבס את הכביסה המלוכלכת שלך,אתה יכול להכניס את זה למכונת הכביסה שלי - לא תודה,הוא עונה לה ,כבר כיבסתי אותה ביד...

זוג זקנים יושב בבר ומעלה זיכרונות איך היו הזיונים שלהם בעבר - בא לך לשחזר את זה, כמו שהיינו עושים את זה על הגדר,שואל הזקן - למה לא ,עונה לו הזקנה,והם יוצאים החוצה.הזקן מצמיד אותה על הגדר ותוקע אותה במרץ רב,עד שהוא גומר ועף על הריצפה כולו מתנשף.רואה את כל המחזה בחור צעיר,הוא מתקרב ושואל את הזקן - בואינה סבא,מאיפה כל המרץ והכח הזה - עונה לו הזקן - פעם אחרונה שדפקתי אותה פה,הגדר לא היתה מחושמלת...
החיים הטובים עולים ביוקר,יש זולים יותר אך אלו לא חיים...
שלח תגובה