DOLBY ATMOS

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

Re: DOLBY ATMOS

שליחה על ידי גלובל »

בגלל התופעות האלה נמנעתי עד היום להעביר אות וידאו דרך הרסיבר, למרות שלפעמים זה יכול ליצור דיליי וחוסר סנכרון,
ברסיבר הישן לא היה לי pass-through אז לא היתה אופציה,
אני לא מאלה ששומע גם חדשות ותכניות דרך הרמקולים והמערכת, מעדיף להדליק את הרסיבר רק כשיש סרט טוב שמשודר בדולבי... וגם זה לעיתים רחוקות,
אם ה pass through עושה בעיות כאלה אני אשקול שוב את כל המהלך.... מצידי יכול להישאר עם הרסיבר הישן,
מתמקד בהחלפה ושדרוג המסך הראשי ל 4K בעתיד הקרוב.... זה יותר חשוב עבורי,
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

כזה קמצן אתה ! חי עים TV HD ישנה .
מאזין לTV לא באמצעות המערכת. רק ברמקולים שלה
אתה חזק בעייצות לתת לי .
אצלי המערכת 7 רמקולים . 3 מגברים . 1 ילסאבים סטראו ו 2. קווד 909 לסטראו . ורסיבר דנון . שגם משמש בתור פרה.
פועל מהבוקר עד שאני הולך לישון .
אולי אתה לא קמצן אולי אתה תפרן
אבל ליכתוב שיש לי מד שדה אנלוגי ענתיקה . ויש בשוק מד שדה ב5K ש"ח ומעלה . אתה יכול ליכתוב
רואים כמה אתה קשקשן גדול כאן
לייל מנוחה
שחכתי ליכתוב . 4K קניתי ליפני כשנתיים .
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

לא יפה ללעוג לאדם על מצבו הכלכלי.

גם לא יפה להתרברב ברכוש שלך רק לשם התרברבות.

קצת תרבות לא תזיק לך
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

הטכנאי קרמר כתב: 28 אוקטובר 2018, 23:04 כזה קמצן אתה ! חי עים TV HD ישנה .
מאזין לTV לא באמצעות המערכת. רק ברמקולים שלה
אתה חזק בעייצות לתת לי .
אצלי המערכת 7 רמקולים . 3 מגברים . 1 ילסאבים סטראו ו 2. קווד 909 לסטראו . ורסיבר דנון . שגם משמש בתור פרה.
פועל מהבוקר עד שאני הולך לישון .
אולי אתה לא קמצן אולי אתה תפרן
אבל ליכתוב שיש לי מד שדה אנלוגי ענתיקה . ויש בשוק מד שדה ב5K ש"ח ומעלה . אתה יכול ליכתוב
רואים כמה אתה קשקשן גדול כאן
לייל מנוחה
שחכתי ליכתוב . 4K קניתי ליפני כשנתיים .
אתה כל כך מטומטם אטום ועילג ( או שיכור ) שאתה ממש לא שווה התייחסות !
כבר ראינו את הציוד סאונד שלך כשצילמת אותו והעלת לפורום ....בושה לאנושות של זבל מעלה אבק ,
קנית טלויזיה 4K מהסוג הכי זול והתגאתה על כך אז מה כל הסיפורים שלך ? לי יש 4K כבר מעל 4 שנים ....מה הגאווה הגדולה ?
מד שדה שלך באמת עתיק....אבל מעולם לא כתבתי לך את זה , רק הערתי לך שקוראים לו Sat-Look
ולא סאט-לוקס ....בן אדם כדאי שידע איך קוראים לציוד שיש לו בבית .

משום מה יש בך הרבה שנאה וכעס ....יכול להיות שהתפרן זה אתה ?
כפי שאמרו חז"ל - מֵאִיגָּרָא רָמָא לְבֵירָא עַמִּיקְתָא ( תעשה גוגל אם אתה לא מכיר את הביטוי )

אני חבר גם בפורום HT וכותב ומתייעץ שם מידי פעם בנושאים שונים ...לטעמי זה פורום אודיו וידאו המקצועי בארץ ,
מעולם לא נתקלתי במישהו מהחברים שם שמתבטא בשפה כזאת כמו קרמר כלפי חבר פורום אחר ,
אני בטוח שאם מישהו היה כותב ככה שם... היה מיד מוצא את עצמו בחוץ .
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

לא שווה היתיחסות . אבל כתבתה מגילה שלמה . גוגל לא עושים. בגוגל מחפשים. לך מותר להטיף מוסר לאחרים אסור נכון.
סתם קשקשן אתה מעליב "מטומטם" . אתה יודע שיש לי עור של פיל
לא לישכוח מחר בחירות . ךךכת להצביע
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

גלובל .זוכר שכתבתה למישהוא כאן בפורום. מה קרה השתן עלה לך לראש .זוכר?! למה מותר להטיף מוסר
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

יאללה .....תהיה בריא וכל טוב ותעזוב אותי במנוחה ,
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

לא לישכוח ללכת מחר להצביע זה מאוד חשוב
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

Sys_Admin כתב: 28 אוקטובר 2018, 11:20 דבר ראשון, הרסיבר הזה הוא לא כל כך חדש. מדובר במוצר מלפני יותר משש שנים והיום הוא מוגדר כ obsolete בגלל שהוא לא תומך בכל התקנים הנדרשים היום. כמובן הרסיבר הזה לא תומך אפילו ב DOLBY ATMOS ,שזה היום הסף הכניסה של תכונות שמקלט שמע חייב לתמוך בהן. כמובן שמקלטים רלוונטיים היום מתומחרים בטווח מחירים אחר. אם מדברים על מקלט עדכני ממוצרי כניסה שקיימים היום, אני יכול להמליץ על RX-A680 של yamaha , שזה המוצר הזול שבסדרה זו. כמובן כמו כל דבר אחר מוצר זה בישראל נמכר הרבה יותר יקר ממה שהוא נמכר בחו''ל:
https://idgu.co.il/index.php?route=prod ... t_id=47241
https://www.amazon.de/Yamaha-RX-A680-7- ... B07F94VHJ9

הגדרתי בחצי שנה האחרונה כמה מקלטים כאלה אצל כמה חברים שרצו מוצר פשוט וזול ומדובר על מוצר שעובד די טוב וזוכה גם לעדכוני FIRMWARE שמשפרים את התכונות שלו. אם אתה מזמין את המוצר מחו''ל, אז אתה מקבל אותו במחיר עוד יותר נוח.
שמתי לב שהמכשיר הזה זול משמעותית בארה"ב ...אבל הדגמים האמריקאים הם 110V בלבד ואולי יש עוד הבדלים בפריסטים של ה FM ,
יש לך רעיון הכין אפשר להשיג דגם כזה או דומה ( ראיתי גם דגמים קודמים של ימאהה שכוללים את רוב הנתונים ) ?
באתרים האירופאים המחיר יקר בהשוואה לאמריקאים ...חבל שלא עושים דגם עם מתח משתנה לשני האיזורים ,
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

תנסה להרים טלפון לוידאו קלאב בתל אביב ותבקש מחיר. הם עושים דילים טובים והיום כמעט שאין מיסוי על הדברים בארץ. גם תקבל מהר וגם אחריות. זה שווה כסף.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

המנגנון של שינוי המתח והתדר 50/60H ייקר את המכשיר בכמה $$$ והרי את מחפש זול נכון ?
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

בוקר טוב . יש לנו רואשת עיר חדשה
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

שליחה על ידי Sys_Admin »

הטכנאי קרמר כתב: 30 אוקטובר 2018, 21:42 המנגנון של שינוי המתח והתדר 50/60H ייקר את המכשיר בכמה $$$ והרי את מחפש זול נכון ?

למה לכתוב שטויות מופרכות סתם מבלי שמבינים על מה מדובר. שנאי כזה ואפילו בהספק פי שלוש מהנדרש עולה פחות מ 400 ש''ח, אם מזמינים מחו''ל או פחות מ 800 ש''ח הכי יקר, אם רוצים לרכוש בישראל:
http://ycelectric.co.il/Product?product ... ry_id=7322
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
נערך לאחרונה על ידי Sys_Admin ב 31 אוקטובר 2018, 08:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

גלובל כתב: 30 אוקטובר 2018, 19:25
שמתי לב שהמכשיר הזה זול משמעותית בארה"ב ...אבל הדגמים האמריקאים הם 110V בלבד ואולי יש עוד הבדלים בפריסטים של ה FM ,
יש לך רעיון הכין אפשר להשיג דגם כזה או דומה ( ראיתי גם דגמים קודמים של ימאהה שכוללים את רוב הנתונים ) ?
באתרים האירופאים המחיר יקר בהשוואה לאמריקאים ...חבל שלא עושים דגם עם מתח משתנה לשני האיזורים ,
המוצר זה באמת משמעותית זול יותר בארה''ב. גם אני הזמנתי מוצר כזה לאחד המקומות מארה''ב ובאמת נדרש לזה ממיר מתח פשוט וזול שעובד די טוב וגם יש פריסת תדרים שונה ל FM שדי מגבילה את השימוש במקלט FM, אבל במקום שהשתמשתי במכשיר זה לא הייה צורך במקלט FM כלל, כי השימוש שם הייה במקלט רדיו IP שמובנה במכשיר זה. כך שמומלץ לרכוש מכשיר כזה או באירופה או בישראל, למי שצריך להשתמש בו גם לקליטה של FM.
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

כן , האמת שגם אני חשבתי על הרעיון של שנאי 220/110 זאת יכולה להיות אופציה טובה בהתחשב שהמחיר
בקניה מארה"ב כולל המשלוח הוא פחות מחצי מהמחיר בארץ ,
הנושא של הפריסת תדרי ה- FM לא ממש מפריע לי כי בנכו אני מאזין לערוצי הרדיו מהממיר של YES , כך שאני אפילו לא מחבר אנטנה ל FM לרסיבר ,
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

י א כתב: 30 אוקטובר 2018, 19:36 תנסה להרים טלפון לוידאו קלאב בתל אביב ותבקש מחיר. הם עושים דילים טובים והיום כמעט שאין מיסוי על הדברים בארץ. גם תקבל מהר וגם אחריות. זה שווה כסף.
אני חושב שאתה מתכוון ל " אודיו קלאב " ...? לא מכיר וידאו קלאב .
לא מצאתי באודיו קלאב רסיברים עם אטמוס במחיר סביר וגם המגוון דגמים באתר שלהם די מוגבל ,אני אנסה לדבר איתם בטלפון ...
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

כן נכון אודיו קלאב
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שנאים מכיר את זה

Sys_Admin כתב: 31 אוקטובר 2018, 08:42
הטכנאי קרמר כתב: 30 אוקטובר 2018, 21:42 המנגנון של שינוי המתח והתדר 50/60H ייקר את המכשיר בכמה $$$ והרי את מחפש זול נכון ?

למה לכתוב שטויות מופרכות סתם מבלי שמבינים על מה מדובר. שנאי כזה ואפילו בהספק פי שלוש מהנדרש עולה פחות מ 400 ש''ח, אם מזמינים מחו''ל או פחות מ 800 ש''ח הכי יקר, אם רוצים לרכוש בישראל:
אתה צודק
1. השואל קמצן מחפס לחסוך. תוספת של 400 ש"ח זה הון בישבילו
2. יצרן רסיברים יוסיף מנגנון 110/220 . יעלה לו להוסיף עוד 30$$$ . יהייה לו קשה להיתחרות בשוק
זה שיש שנאים אני יודע לפנך . בשנות השבעים הייתה לי מעבדה לתיקוני TV/רדיו . אז לא הייה פחת . וגוף הTV הייה מחובר לפזה
אז התקנתי שנאי בידוד . 220-220 V הספק1000W
יש לי אותו עד היום .

כך שלא גיליתה את אמריקה בכתוב . יש כאלה שאומרים שהשנאי בתוך הרסיבר מיתחמם כי בישראל התדר הוא 50H
ה ב נ ת ה חבבי
נערך לאחרונה על ידי הטכנאי קרמר ב 31 אוקטובר 2018, 17:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שנאים

יש גם 2 סוגי שנאים
1. 2 סלילים מלופים 2 כניסה 2 יציאה מבודדים בנהם
2. סליל אחד לא מבודד . שהאמצע שלו מחובר ב2 יצאות . כך שהפזה עובר גם ל110V
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

Re: שנאים מכיר את זה

שליחה על ידי Sys_Admin »

הטכנאי קרמר כתב: 31 אוקטובר 2018, 17:42
Sys_Admin כתב: 31 אוקטובר 2018, 08:42

אתה צודק
1. השואל קמצן מחפס לחסוך. תוספת של 400 ש"ח זה הון בישבילו
2. יצרן רסיברים יוסיף מנגנון 110/220 . יעלה לו להוסיף עוד 30$$$ . יהייה לו קשה להיתחרות בשוק
זה שיש שנאים אני יודע לפנך . בשנות השבעים הייתה לי מעבדה לתיקוני TV/רדיו . אז לא הייה פחת . וגוף הTV הייה מחובר לפזה
אז התקנתי שנאי בידוד . 220-220 V הספק1000W
יש לי אותו עד היום .

כך שלא גיליתה את אמריקה בכתוב . יש כאלה שאומרים שהשנאי בתוך הרסיבר מיתחמם כי בישראל התדר הוא 50H
ה ב נ ת ה חבבי

אני רואה שאתה משתדל כל פעם מחדש להציג עוד יותר את בורותך ברבים גם בדברים הכי פשוטים, כאלה שאפילו לא קשורים לתקשורת כלל, אלה גם ליסודות של שימוש במכשירי חשמל ביתיים. וזה לצד של שגיאות כתיב שלך, שגם בכיתה א' כבר לא עושים. על איזה תיקונים אתה יכול לדבר או על איזה מעבדה, אם אתה לא מסוגל לחבר שקע לתקע ולא מבין מזה מכשיר בדיקה אפילו ומאיזה צד ניגשים עליו. ואחרי זה אתה עוד מתפלא למה מבחינתך "כל השוק מת" כבר שנים ואתה לא מבין אפילו למה אתה מחוק מכל שוק כלשהוא מצד כל הלקוחות הפוטנציאליים שקיימים בו.
שלח תגובה