מד שדה

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

מד שדה

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

אני משתמש שנים עם מד שדה פשוט של סאט לוקס . בזמן האחרון אני רואה באיי ביי . מדי שדה זולים במחיר גג עג 1000 ש"ח . רובם עד 400 ש,ח . מד שדה עם ספקטרטם עולה בעקרך כ1000 ש"ח. השאלה היא האים מישהוא מישתמש בהם?. שווים משהוא ?
תודה לעונים ושבוע טוב
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

Re: מד שדה

שליחה על ידי י א »

הם כולם מבוססים על מקלט לווין ותצוגה.
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

ללא מקלט ותצוגה . זה לא פועל מכון?. השאלה כאשר זה פועל האים זה אפקטיוי . רואים משהוא . אולי מישהוא קנה ומישתמש
תודה על התגובה
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

מה שהמנהל מנסה להסביר , שזה לא ממש צב"ד אמיתי עם מעגלי מדידה מדוייקים ומסונכרנים וכו' ,
אלא מעגל פשוט של מקלט לוויין רגיל עם חיבור לתצוגה פשוטה, הקריאות של מכשיר כזה הם לאו דווקא אמיתיות או מדוייקות ,
זה למעשה מכשיר שמראה קריאה של יותר או פחות וגם על הספקטרום המדומה שהוא מציג לא הייתי בונה ,
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

תודה על ההסבר המאלף . אכשו הבנתי הכול......
אבל אני לא הולך ליבנות תחנת לווינים כמו בעמק האלה . וליקלוט מהחלל אותות
קורה ליפעמים שאני . מחפש לוויין נדיר . ולא בטוח שזה הלוויין הרצוי . כי אין לי תמונה על המסך . ובהסאט לוקס. החצים זהים או הלווינים קרובים. אם הייה לי תמונה הייתי יודע שאני על הלוויין . זה הכול . לDB אין משמעות בכיוון צלחת מכונים עד המקסימום . הבעייה זה זיהוי הלוויין גם אין הרבה מה לעשות אים המד שדה מראה עוצמה מסויימת חלשה. לא אלך להזמין צלחת יותר גדולה
כך כול מה שכתבתה גולובל. זה קשקשת ברשת .

אגב גלובל . תמורת 300 ש"ח אתה רוצה לקבל מד שדה מסונכרן ומעולה ?? אתה מצחיק! . אני מכוון ללוויין מסויים עם הסאט לוקס . ובודק תמונה עם המד הזה . אז אני יודע שליתי על הלוויין הרצוי . אני יודע שמד שדה מיקצועי עולה קרוב ל5000 ש"ח אז ......
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

אני שאלתי. אים יש גולש שיש לו מכשיר כזה . ויכתוב חוויות זה הכול
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

המכשיר המהולל שיש לך נקרא סאט לוק ולא לוקס ....satlook וגם הוא נחשב למכשיר מהפשוטים ביותר ,
ומכשיר מקצועי רציני עולה הרבה יותר מ 5000 ש"ח ....עולם המושגים שלך לקוח ממציאות של מתקין חאפר
איך אמרת ....קשקשת ברשת ( כמה עצוב שזה ככה ) ,
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

למה עצוב ?????????? . זה מה יש .$$$$ עשיתי מיזה . ועדיין מוצא פו שם לקוחות . ביובש שנוצר במיקצוע הזה .
אצל השונאים שלי שיהייה עצוב . יש לי חבר מתקין שנים כמוני . עולה לגג עם ממיר וTV . ועושה עבודה טובה גם אני בהתחלה כך עשיתי . TV+ממיר אנלוגי עוד הייה בתקופה
מה שייך עניין העצב . לעבודה??? אתה ממשיך ליכתוב שטויות לא לעניין . מר גלובל

בכול מה שעסקתי במשך השנים עמד מול עייני רק דבר אחד וזה לעשות כמה שיותר $$$$$$ . מעבר לזה לא עניין כלום אותי בעבודת . לכוון צלחת עם מד שדה שעולה 5000 ש,ח . ומד שדה סאטלוקס . התוצאה זהה בסוף . אין הרבה מה לכוון בצלחת 5 כיוונים וזהוא
שלח תגובה