כואב לי שיותר ויותר אנשים עוזבים את הצלחת ועוברים לאינטרנט

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
אני חזרתי

כואב לי שיותר ויותר אנשים עוזבים את הצלחת ועוברים לאינטרנט

שליחה על ידי אני חזרתי »

אני מתחיל להתחרט על שקניתי בשנת 2002 צלחת לווין בקוטר 2.7 מטר עם מנוע,
אני התפלאתי לשמוע שהיום בקושי מוכרים בארץ, מנוע לצלחת לווין שהיא מעל גודל 1.2 מטר.
נשאר רק מנוע דייסק, לא מנוע שרשרת ולא אקטואטור כלומר מנוע זרוע.
אני מודאג שבקצב כזה כמעט כל הערוצים החופשים יעברו לשידור באינטרנט.
אם בהמשך הזמן יתקלקל לי המנוע לצלחת בצורה שאי אפשר לתקן אותו, אני לא בטוח שאני ארגיש טוב לשלם הרבה יותר כסף בהזמנה מיוחדת בלקנות מנוע חדש לצלחת לווין.
אני חושב שגם המשתמש סיס אדמין עצוב על זה, כי איכות השידור באינטרנט היא הכי פחות טובה יותר מכל אמצעי שידור אחר כמו סיב אופטי לא אינטרנט, וכמו שידור לוויני, וכמו שידור קרקעי.
ושיש דיילי יותר גדול בשידור מהאינטרנט.

שכחתי לעדכן אותכם, קניתי בינואר 2019 מסך 4K. אולי בלי נדר אני אעשה שידרוג יותר גדול, עכשיו יש לי עדיין את הממיר לוויני של האקוסטאר עוד משנת 2002, שלא תומך באיכות תמונה של HD כלשהי, אולי בהמשך אני אקנה ממיר לוויני שקולט גם שידור של איכות תמונה של 4K, כדאי לי?

את המכשיר טלוויזיה הקודם שהוא יותר פשוט לא זרקתי,זה עובד טוב, ושמתי במחסן, אם יהיה לי בעיה במסך ה 4K.
אני עוד לא רגיל להשתמש בסמארטפון, אז נשארתי עם טלפון נייד עם לחצנים.
נערך לאחרונה על ידי אני חזרתי ב 13 מאי 2019, 17:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
yosbd
חבר ותיק
חבר ותיק
Has thanked: 1 פעם

Re: כואב לי שיותר ויותר אנשים עוזבים את הצלחת ועוברים לאינטרנט

שליחה על ידי yosbd »

יש תרופות לזה?
vladimir97
תותח על
תותח על

שליחה על ידי vladimir97 »

איכות השידור באינטרנט היא טובה, אבל עם השהיה. עם הזמן וככל שהתשתיות תשתפרנה, כך גם השידורים.
היתרון הגדול בשידור אינטרנטי שכבר אין את מחסום היקף הכיסוי ואילו לווינים כן נקלטים ואילו לא. אין צורך בכל הסרבול של הרבה צלחות, וחיבורים וכבלים, אלא חיבור אחד פשוט.
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

הדיליי באינטרנט אינו נגרם רק בגלל מהירות האינטרנט אלא בשל הצורך לעשות buffering. התמונה הופכת לזרם ביטים ועד שכל הביטים של תמונה לא הגיע לזכרון אצל הלקוח לא ניתן להתחיל את תהליך הפריסה של הכיווץ של התמונה. אותו דבר בצד המשדר.
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
k_dov1
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי k_dov1 »

אני חזרתי כתב: 10 מאי 2019, 23:59 אני מתחיל להתחרט על שקניתי בשנת 2002 צלחת לווין בקוטר 2.7 מטר עם מנוע,
אני התפלאתי לשמוע שהיום בקושי מוכרים מנוע לצלחת לווין שהיא מעל גודל 1.2 מטר.
אם בהמשך הזמן יתקלקל לי המנוע לצלחת בצורה שאי אפשר לתקן אותו, אני לא בטוח שאני ארגיש טוב לשלם הרבה יותר כסף בהזמנה מיוחדת בלקנות מנוע חדש לצלחת לווין.
אני חושב שגם המשתמש סיס אדמין עצוב על זה, כי איכות השידור באינטרנט היא הכי פחות טובה יותר מכל אמצעי שידור אחר כמו סיב אופטי לא אינטרנט, וכמו שידור לוויני, וכמו שידור קרקעי.

שכחתי לעדכן אותכם, קניתי בינואר 2019 מסך 4K. אולי בלי נדר אני אעשה שידרוג יותר גדול, עכשיו יש לי עדיין את הממיר לוויני של האקוסטאר עוד משנת 2002, שלא תומך באיכות תמונה של HD כלשהי, אולי בהמשך אני אקנה ממיר לוויני שקולט גם שידור של איכות תמונה של 4K, כדאי לי?

את המכשיר טלוויזיה הקודם שהוא יותר פשוט לא זרקתי,זה עובד טוב, ושמתי במחסן, אם יהיה לי בעיה במסך ה 4K.
אני מסכים איתך. בעסה מה שקורה..
התחברתי לניסיון של 3 חודשים לטלווזית IP. מה לומר לך. איכות על הפנים, זיפזופ מאוד איטי. לוקח זמן לזרם להיווצר, והאינטרנט לא משהו.
יש הרבה ניתוקים באינטרנט, וכשיש ניתוק, אז אין טלפון, אין אינטרנט וגם אין טלווזיה.
אני אוהב את הלווין עם כל ההתקנה, זה דבר אמין למשך שנים, תמיד עובד.
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

עד שלא תהיה בישראל תשתית אינטרנט טובה בסיב אופטי עד הבית, אין לדעתי האישית טעם לחשוב לעבור לשידורים באינטרנט, בטח לא למי שמצפה לאיכות טובה ביותר לא פחות ממה שמקבלים בלוויין ובכבלים,
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

אצלי ערוצי תיילנד ניקלטים באינטרנט מעולה ורובם HD וגם 1890 P ולא I
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

שליחה על ידי Sys_Admin »

אני חזרתי כתב: 10 מאי 2019, 23:59 אני מתחיל להתחרט על שקניתי בשנת 2002 צלחת לווין בקוטר 2.7 מטר עם מנוע,
אני התפלאתי לשמוע שהיום בקושי מוכרים מנוע לצלחת לווין שהיא מעל גודל 1.2 מטר.

מי שיש לו בישראל "צלחת לווין בקוטר 2.7 מטר עם מנוע" בטוח שהוא לא מתחרט, כי יש לו מבחר עצום של ערוצי טלוויזיה ורדיו מכל העולם בכל הנושאים ובכל יום שעובר התכנים אלה נהיים רק עשירים יותר, ויותר ערוצים מתווספים ובאיכות יותר ויותר טובה. בכלל גם כמות של ערוצי 4K בלוויין רק גודלת משנה לשנה, כולל גם כאלה שבחינם.
מי שכן ממשיך להתחרט, זה רק מי שרק מספר סיפורים ואין לו שום מערכת כזו, אלה שהוא כל פעם מחדש נרשם לכל פורום אפשרי בשביל לספר סיפורים מופרכים וריקים מכל תוכן וגם כל פעם מחדש מספר לכולם שזה לא הוא. וכמובן שגם בהמשך כל הטכנולוגיה וכל מה שנדון בפורומים השונים יישאר בשבילו רק רשימה של אותיות ומספרים שהוא לא יכול לעשות כלום איתה, אלה רק למחזר אותם מפורום לפורום.
כמובן שהיום כמו גם בעבר מוכרים גם מנועים לאנטנות לוויין, למיתקן פולרי, גם מנועים בגדלים של 36" ( שמספיקים לאנטנות בקוטר של 3.6 מטר ) וגם יותר גדולים, רק צריך להזמין ולשלם ולא לדמיין דמיונות סתם. למשל ניתן לראות כמה זול עולה מנוע כזה כאן למשל:
https://www.amazon.de/Aktuator-Superjac ... B00BCJXOEC

כמובן שלא רק ששום ערוצים לא החופשיים ולא אחרים לא עוברים לאינטרנט, אלה שללוויין כפי שכתבתי מתווספים גם ערוצים חדשים וגם מתווספים תחומי תדרים חדשים ללוויין שבעזרתם ניתן להגדיל פי כמה וכמה את רוחב פס הכולל של מה שניתן לשדר מלוויין במיקום ספציפי. גם דרך אינטרנט אף אחד לא יחשוב אפילו לשדר שידור BROADCAST אמתי, כפי שכבר הסברתי את זה כאן. יותר מזה, במקומות מאותגרים טכנולוגית כמו ישראל, שתשתיות תקשורת מקומיות לא מפותחות, קליטה של ערוצי טלוויזיה דרך לוויין היום היא האפשרות היחידה, בדיוק כפי שזה היה לפני שלושה עשורים. וכך זה יישאר כאן גם בעתיד. במיוחד, אם מבינים שהלוויין הוא המקור האיכותי ביותר של התוכן BROADCAST, שממנו כבר לוקחים את האות כל הרשתות תקשורת בכל העולם, גם לרשתות IPTV שלהם. אם באמת הייתה לך טלוויזייה 4K שמחוברת לאנטנה של לוויין אז לא היית כלל מדבר על זה והיית מבין עד כמה זה מגוחך לקרוא את מה שכתבת לפני זה.

גם מי שרצה לצפות דרך התקני רשת בכל הבית שלו בשידורי טלוויזיה יכול לעשות את זה כבר שנים רבות בעזרת אותה אנטנה לוויינית שהייתה לו עוד משנות התשעים ונדרש לחבר ולהגדיר לרשת שלו רק את הנתב הלווייני שמזרים לו את כל השירותים הלווייניים בתקשורת IP וכך הוא יכול לצפות בשירותים אלה בכל התקן, ממחשב נייד, דרך טאבלט, סמארטפון או כל דבר אחר, כולל גם טלוויזיה וכל זה באיכות שמשודרת בלוויין, ללא שום שיהוי או תופעות אחרות, גם בצורה אלחוטית וגם מכל מקום בעולם דרך חיבור VPN לרשת הביתית שלו ובתקשורת MULTICAST מלאה.
נתבים כאלה קיימים גם לדירה בודדת וגם לשימוש בבניין רב קומות, דבר שחוסך צורך בפריסה של תשתיות קואקס ונותן אפשרות על אותה תשתית פיזית של מצלמות אבטחה של הבניין להעביר גם את שידורי טלוויזייה מאנטנה לוויין שנמצאת על גג של אותו הבניין וכל זה רק ב VLAN שונה ובצורה מאובטחת.
למשל מדובר על מוצר כזה:
https://www.amazon.de/Kathrein-Teilnehm ... B01N6GI0DG

וכך נראה החיבור שלו:
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
אני חזרתי

שליחה על ידי אני חזרתי »

סיס אדמין
אז איך אתה מסביר את זה שיותר ויותר אנשים מעדיפים לראות תוכניות טלוויזיה דרך האינטרנט?
במיוחד הצעירים?
רק בגלל שהם לא יודעים ששידור דרך אינטרנט הוא הכי פחות איכותי?
ולמה חברת יס רוצה בעוד כמה שנים להפסיק לשדר דרך לווין? היא לא מודאגת שבצורה כזאת לא ישארו לה הרבה לקוחות?
בקשר לקישור שפרסמת זה של מנוע אקטואטור, החיסרון במנוע כזה שהוא לא מסובב את הצלחת בדיוק ל 180 מעלות, ואם עושים הרחבת הגבולות המותרים במנוע הזה אז זה יכול להקטין את אורך החיים שלו.
המנוע שיש לי בצלחת מסובב את הצלחת ב 180 מעלות והוא בנוי מגלגלי שינים גדולים.
ונראה לי שבעוד כמה שנים כל השידורים בלוויני התקשורת יהיו רק של חברות מסחריות, ושהם יהיו בצורה מוצפנת, בינתים יותר קל לי לראות שידור שהוא לא מוצפן.
אם לא הבנת אז בנושא שידורי 4K , אני עוד לא החלטתי אם כדאי לי להשקיע כסף על ממיר של איכות תמונה 4K , אז עם המסך תמונה 4K שיש לי את השידורים מהצלחות לווין הפרטית אני לא מקבל באיכות של 4K. אבל שידורים אחרים אני רואה בו כמו שצריך.
נערך לאחרונה על ידי אני חזרתי ב 12 מאי 2019, 21:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

שליחה על ידי Sys_Admin »

מנוע זרועה על מתקן פולרי תקין נותן את כל הקשת המלאה. ומה שיש לך בגלל שזה רק בדימוין שלך אז אין לזה מגבלות טכניות או פיזיקליות.
גם אם הייתה לך צלחת כזו אמתית ולא רק מדומיינת, אז היית יודע ושם לב שכמות השירותים הציבוריים הפתוחים עם השנים רק הולכת וגוברת במיוחד בשנים האחרונות אחרי התוספת של תחום ה KA לשירות הרחב באזור שלנו. ואם הייתה לך טלוויזיה 4K אמתית אז גם היית יודע שהיא כבר בדרך כלל כוללת טיונר DVB-S2X מובנה כסטנדרט ומפענח HEVC והיית יכול לחבר אותה ישירות ל LNB ולראות את הערוצי 4K שמשודרים מלוויין, לפחות את הפתוחים. בצלחת 2.7 מטר ממונעת יש אפשרות לקלוט כאלה הרבה יותר מעשרה.
אבל כל עוד שזה יישאר בשבילך רק מספרים ואתיות בדפי הפורים ולא כציוד אמתי, זה לא ממש יהיה משנה עם איזה שם משתמש תנסה לחזור לכאן.
אני חזרתי

שליחה על ידי אני חזרתי »

Sys_Admin כתב: 12 מאי 2019, 20:45 מנוע זרועה על מתקן פולרי תקין נותן את כל הקשת המלאה. ומה שיש לך בגלל שזה רק בדימוין שלך אז אין לזה מגבלות טכניות או פיזיקליות.
גם אם הייתה לך צלחת כזו אמתית ולא רק מדומיינת, אז היית יודע ושם לב שכמות השירותים הציבוריים הפתוחים עם השנים רק הולכת וגוברת במיוחד בשנים האחרונות אחרי התוספת של תחום ה KA לשירות הרחב באזור שלנו. ואם הייתה לך טלוויזיה 4K אמתית אז גם היית יודע שהיא כבר בדרך כלל כוללת טיונר DVB-S2X מובנה כסטנדרט ומפענח HEVC והיית יכול לחבר אותה ישירות ל LNB ולראות את הערוצי 4K שמשודרים מלוויין, לפחות את הפתוחים. בצלחת 2.7 מטר ממונעת יש אפשרות לקלוט כאלה הרבה יותר מעשרה.
אבל כל עוד שזה יישאר בשבילך רק מספרים ואתיות בדפי הפורים ולא כציוד אמתי, זה לא ממש יהיה משנה עם איזה שם משתמש תנסה לחזור לכאן.
אבל לא כל מסך 4K כולל טיונר לוויני, מה שיש לי זה דגם יותר ישן ופחות מתקדם. גם אתה מודה שזה בדרך כלל נמצא במסך תצוגה, לא תמיד זה נמצא שם.

לי הטכנאי של הצלחת לווין בשם ארז ניסים אמר לי שמי שמרחיב מהרגיל את גבולות האקטואטור הוא מחליש את אורך החיים של המנוע הזה,
אתה רוצה לומר לי שהטכנאי הזה לא מאוד מבין בצלחות לווין?
הטכנאי הזה באתר האינטרנט שלו מתגאה שהוא מאוד מצליח עם מכתבי תודה,
קישור לאתר רק כדי שתאמין שאני לא משקר.
http://hdsat.zapweb.co.il/לקוחות-ממליצים
אז אני לא יודע בנושא הזה מי יותר צודק את או הוא.

ולמה אתה לא מעדיף לענות על שאר הדברים שאני שאלתי?
תיזכורת לשאלות,
אז איך אתה מסביר את זה שיותר ויותר אנשים מעדיפים לראות תוכניות טלוויזיה דרך האינטרנט?
במיוחד הצעירים?
רק בגלל שהם לא יודעים ששידור דרך אינטרנט הוא הכי פחות איכותי?

ולמה חברת יס רוצה בעוד כמה שנים להפסיק לשדר דרך לווין? היא לא מודאגת שבצורה כזאת לא ישארו לה הרבה לקוחות?

ונראה לי שבעוד כמה שנים כל השידורים בלוויני התקשורת יהיו רק של חברות מסחריות, ושהם יהיו בצורה מוצפנת, בינתים יותר קל לי לראות שידור שהוא לא מוצפן.
נערך לאחרונה על ידי אני חזרתי ב 13 מאי 2019, 01:03, נערך פעם 1 בסך הכל.
yosbd
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי yosbd »

תעלה תמונה של הציוד שנתרשם במקום ל**ין במוח
שמח שלמדת מה זה טיונר...
אני חזרתי

שליחה על ידי אני חזרתי »

אני מעדיף שקודם יענו לי על שאר השאלות ואז נראה איך נתקדם.
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

רמי ...איזה טלוויזיה 4K קנית ?

מתי עבדת עם ארז ניסים ? אני עבדתי איתו בפרוייקטים משותפים לפני מעל 25 שנה
לדעתי הוא צריך להיות היום בגיל הפנסיה אם לא יותר ...מעניין לדעת אם עוד פעיל ,
yosbd
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי yosbd »

אני חזרתי כתב: 12 מאי 2019, 23:05 אני מעדיף שקודם יענו לי על שאר השאלות ואז נראה איך נתקדם.
לא עונים למי שמנפח את הפורום פה בשטויות .תעלה תמונה של הציוד
או שתפסיק לבלבל במוח במונחים שאין לך מושג מה הם..........
אני חזרתי

שליחה על ידי אני חזרתי »

המטרה של הפורום פה זה לעזור, ולא לחשוד באנשים,

אז מה התשובות לשאלות שאני שאלתי?
yosbd
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי yosbd »

אני חזרתי כתב: 13 מאי 2019, 15:55 המטרה של הפורום פה זה לעזור, ולא לחשוד באנשים,

לעזור למי שבאמת צריך עזרה ואפשר לעזור לו,
אתה לדעתי צריך פורום אחר - פורום רפואת נפש או משהו בסגנון.
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

רמי ...איזה טלוויזיה 4K קנית ?

מתי עבדת עם ארז ניסים ? אני עבדתי איתו בפרוייקטים משותפים לפני מעל 25 שנה
לדעתי הוא צריך להיות היום בגיל הפנסיה אם לא יותר ...מעניין לדעת אם עוד פעיל ,
אני חזרתי

שליחה על ידי אני חזרתי »

yosbd כתב: 13 מאי 2019, 16:24
אני חזרתי כתב: 13 מאי 2019, 15:55 המטרה של הפורום פה זה לעזור, ולא לחשוד באנשים,

רובכם לא רוצים להודות שרוב הצעירים מעדיפים את האינטרנט מאשר את הלווין, וזו כבר בעיה שבנושא הזה אתם רוצים להתחמק מהאמת, בעזרת לנסות לחקור אותי בחקירה נגדית על לא מעט דברים שאני כתבתי באשכול הזה,
במקרה הזה הטכנאי קרמר לפחות נתן תשובה מציאותית.
אני לא אשם שיש בפורום הזה לא מעט אנשי מקצוע לא אובייקטיבים כי יותר חשוב להם להצדיק את עצמם כדי לא לאבד את הפרנסה שלהם בכל מה שקשור ללוויני תקשורת, אני בטוח שאם בפורום הזה היו הרבה אנשי מקצוע שהפרנסה שלהם היא יותר בתחום האינטרנט, אז התגובות המקצועיות שאני הייתי מקבל פה, היו אחרות מהתגובות שאני מקבל פה עכשיו .
כנראה שיש דברים שמיותר לפרסם אותם בפורום הזה.
yosbd
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי yosbd »

אני חזרתי כתב: 13 מאי 2019, 16:42
yosbd כתב: 13 מאי 2019, 16:24

רובכם לא רוצים להודות שרוב הצעירים מעדיפים את האינטרנט מאשר את הלווין, וזו כבר בעיה שבנושא הזה אתם רוצים להתחמק מהאמת, בעזרת לנסות לחקור אותי בחקירה נגדית על לא מעט דברים שאני כתבתי באשכול הזה,
במקרה הזה הטכנאי קרמר לפחות נתן תשובה מציאותית.
אני לא אשם שיש בפורום הזה לא מעט אנשי מקצוע לא אובייקטיבים כי יותר חשוב להם להצדיק את עצמם כדי לא לאבד את הפרנסה שלהם בכל מה שקשור ללוויני תקשורת, אני בטוח שאם בפורום הזה היו הרבה אנשי מקצוע שהפרנסה שלהם היא יותר בתחום האינטרנט, אז התגובות המקצועיות שאני הייתי מקבל פה, היו אחרות מהתגובות שאני מקבל פה עכשיו .
כנראה שיש דברים שמיותר לפרסם אותם בפורום הזה.
סבבה אז אתה עוזב?
נעול