בקשר לחברת הלוין יס שרוצה לשדר גם דרך האינטרנט

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
מיכאל25
חבר ותיק
חבר ותיק

בקשר לחברת הלוין יס שרוצה לשדר גם דרך האינטרנט

שליחה על ידי מיכאל25 »

אני מבין שזה כל כך חשוב לה, אבל למה להתחיל ברגל שמאל?
למה הסטינג טיוי שעכשיו הוא של חברת יס, ביטל ללקוחות חדשים את האפשרות להרכיב רק חבילות מוזלות?

שירות STINGTV משנה את המודל העסקי: מצטרפים חדשים ישלמו יותר,

בשירות הטלוויזיה האינטרנטי של yes החליטו לבטל את מודל החבילה הבודדת במחיר של החל מ-29 שקל לחודש, ולהציע מעתה "חבילה מושלמת" ב-65 שקל לחודש לתקופה של חצי שנה - ולאחר מכן ב-99 שקל לחודש.

ב-STINGTV, שירות הטלוויזיה האינטרנטי של yes, הכריזו על מבצע חדש - ושינו את מודל השירות שהציעו עד כה ללקוח. בשונה משירותי הטלוויזיה האחרים הקיימים כיום, עד כה התמחור של STINGTV היה מודולרי והורכב על ידי הלקוח, כאשר ניתן היה לקחת חבילה בודדת בלבד. מחירי החבילות השונות עמדו על 29 שקל לחבילת מדע וטבע, 39 שקל לחבילת סדרות, 67 שקל לחבילת ספורט וכן הלאה. חבילת משפחה, הכוללת את כל התוכן, עלתה 99 שקל לחודש.
כעת STING מציעה את חבילת המשפחה בשם חדש - "החבילה המושלמת", במחיר זהה של 99 שקל, אך למצטרפים חדשים תעלה החבילה 65 שקל למשך תקופה של חצי שנה. כאמור, לקוח לא יוכל לקחת יותר חבילות בודדות מוזלות, ובכך STING משווה מחירים מול המתחרות. כמו כן, לקוחות קיימים לא יוכלו לקבל את ההנחה.
ב-STING מספקים התקנה וסטרימר ראשון ללא עלות, כאשר מחיר סטרימר שני והלאה עומד על 19 שקל.בשונה משירותים אחרים, ובדומה ל-NEXT TV של HOT, ב-STING קיים תוכן מבית yes; עם זאת, זהו שירות הסטרימניג היחיד שעדיין לא מציע ממשק עם אפליקציית נטפליקס.
https://www.calcalist.co.il/marketing/a ... 87,00.html

עכשיו למשל מי שיש לו עידן פלוס קרקעי ורוצה לראות בספורט רק את ערוצי צרלטון, אז אם הוא מצטרף לסטינג של יס, אז אחרי שנה הוא צריך לשלם כל חודש יותר מ 100 שקל בשבי לצפות בערוצי צרלטון.

אני מנחש כי יס רוצה יותר מהר ממה שחושבים לעבור לאינטרנט בצורה שהלקוחות של יס יתחילו להתרגל גם באינטרנט לשלם יותר כסף, כמו שבחברת יס משלמים בחודש לא מעט כסף.
אני זה רמי.א
שלח תגובה