הכשרה להתקנת צלחות לווין

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
מיכאל25
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: הכשרה להתקנת צלחות לווין

שליחה על ידי מיכאל25 »

גלובל כתב: 17 יולי 2019, 17:13 בקרוב כולם יעברו לשדר באינטרנט ואז לא תהיה בעיה של השהייה , כולם יושהו במידה שווה .... :-)
מתי לדעתך זה הבקרוב הזה?
אני זה רמי.א
סמל אישי של משתמש
moss81
תותח על
תותח על
Has thanked: 1 פעם
Been thanked: 3 פעמים

שליחה על ידי moss81 »

בחמש השנים הקרובות אולי טיפה יותר העולם עובר לרשת האינטרנט בקרוב יהיו פחות ופחות ערוצים בלוויין, אולי זה לטובתנו בגלל המיקום של ישראל קשה לקלוט לווינים רחוקים ובנוסף גם האלומות משנה לשנה נהפכות ליותר ויותר ממוקדות כך שכמעט בלתי אפשרי לקלוט עם צלחת בגודל נורמאלי (עד 1.8)
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

moss81 כתב: 18 יולי 2019, 06:27 בחמש השנים הקרובות אולי טיפה יותר העולם עובר לרשת האינטרנט בקרוב יהיו פחות ופחות ערוצים בלוויין, אולי זה לטובתנו בגלל המיקום של ישראל קשה לקלוט לווינים רחוקים ובנוסף גם האלומות משנה לשנה נהפכות ליותר ויותר ממוקדות כך שכמעט בלתי אפשרי לקלוט עם צלחת בגודל נורמאלי (עד 1.8)

ואים באמצעות האינטרנט תיקלוט את כול העולם . אתה חושב שזה יהייה בחינם?? טעות בידך . אני קולוט מעל 50 ערוצים מתיילנד רובם בHD .אבל אני משלם 15$ לחודש .
אישתי תיילנדית . גם היום ניתן באמצעות מינוי באינטרנט . לצפות במאות תוכניות מהמובילות בעולם כמו נטייפלקס . אבל בתשלום
כך שהצפיה שלך ליראות בחינם היא לא רצינית
מיכאל25
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי מיכאל25 »

הטכנאי קרמר כתב: 18 יולי 2019, 07:18
moss81 כתב: 18 יולי 2019, 06:27 בחמש השנים הקרובות אולי טיפה יותר העולם עובר לרשת האינטרנט בקרוב יהיו פחות ופחות ערוצים בלוויין, אולי זה לטובתנו בגלל המיקום של ישראל קשה לקלוט לווינים רחוקים ובנוסף גם האלומות משנה לשנה נהפכות ליותר ויותר ממוקדות כך שכמעט בלתי אפשרי לקלוט עם צלחת בגודל נורמאלי (עד 1.8)

ואים באמצעות האינטרנט תיקלוט את כול העולם . אתה חושב שזה יהייה בחינם?? טעות בידך . אני קולוט מעל 50 ערוצים מתיילנד רובם בHD .אבל אני משלם 15$ לחודש .
אישתי תיילנדית . גם היום ניתן באמצעות מינוי באינטרנט . לצפות במאות תוכניות מהמובילות בעולם כמו נטייפלקס . אבל בתשלום
כך שהצפיה שלך ליראות בחינם היא לא רצינית
נכון לעכשיו רוב הערוצים שקל ליקלוט מישראל דרך צלחת לווין פרטית הם לצפיה בחינם?
אני זה רמי.א
סמל אישי של משתמש
moss81
תותח על
תותח על

שליחה על ידי moss81 »

מי מבקש בחינם? אם זה יציב ערוצים טובים ובאיכות טובה 15$ בחודש זה לא נורא :)
סמל אישי של משתמש
moss81
תותח על
תותח על

שליחה על ידי moss81 »

חוץ מזה בחינם יש רק במלכודת העכברים! ותחשבו על זה :)
שלח תגובה