בעוד 5 ימים ערוץ RTL יתחיל לשדר ערוץ UHD

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
מיכאל25
חבר ותיק
חבר ותיק

בעוד 5 ימים ערוץ RTL יתחיל לשדר ערוץ UHD

שליחה על ידי מיכאל25 »

בלווין ב 19.2E
(11,214 GHz H, SR 22.000, FEC 2/3
https://www.broadbandtvnews.com/2019/10 ... n-austria/
אני זה רמי.א
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

Re: בעוד 5 ימים ערוץ RTL יתחיל לשדר ערוץ UHD

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

ניקלט בישראל? תודה על המידע . ובאיזה צלחת ?
מיכאל25
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי מיכאל25 »

זה עוד לא התחיל לשדר
אני זה רמי.א
m8m8
תותח על
תותח על
Been thanked: 4 פעמים

שליחה על ידי m8m8 »

יקלט בצלחות 4 מטר ומעלה הוא ישדור 1KR

אלומה לגרמניה ואוסטריה
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

חבל שזרקתי את 2 הצלחות של 1.8 מטר . הייתי מחבר אותם מקבל 4 מטר וקולט את הערוץ
מיכאל25
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי מיכאל25 »

קצת מאכזב שערוצים בשידור פתוח עם כל מיני תוכניות מעניינות, שאין בלוויינים שאפשר בצלחת לווין בגודל של למשל 1.8 ליקלוט בצורה טובה.
אני עדיין נשארתי עם הצלחת 2.7 מטר, אבל מאז שאין שידורים באננלוג ועד עכשיו אני בקושי גדול ראוה ערוצים שניקלטים בצלחת 2.7 מטר, אבל שלא ניקלטים כמו שצריך בצלחת בגדול 1.8 מטר, אני לא בטוח שבקרוב או יותר מאוחר שאני אחליף צלחת לווין לגודל יותר גדול, כי לזה בינתים רוב הדיירים בדירה שלי מתנגדים, ואמרו שאולי עוד כמה חודשים יתחילו לעשות בבניין שבו אני גר, את התמ"א 38 עם דירת פנטאוז על הגג, יצא לי להכיר מישהו אחד שרוצה לגור בדירה של הפנטאוז, אבל הוא לא מאוד חובב צלחות לווין מעל גודל 2 מטר מבחינה אסתטית, אני בודק מה לעשות במצב כזה, מצד אחד התמ"א מרחיב את הבניין ומעלה את הערך הכספי שלו, אבל מצד שני שהגג המשותף ברובו נהפך לדירת גג פנטאוז שהיא לא שלי, אז יכול להקשות עלי לשים על הגג כל מיני דברים שלי, אני ביקשתי מהיזם לפני שנתיים שהוא רצה לעשות את התמ"א 38, שלא תהיה שם קומת גג פנטאוז, כי אז הצלחת לווין שלי בסכנה כי זה גם לא גג ציבורי בצורה מלאה, אבל היזם אמר לי שחשוב לו להרוויח עוד יותר כסף, ושהוא לא מקבל את ההצעה שלי, ושאני אמרתי לו שאני מתנגד לשיפוץ אז הוא הראה לי ש 70 אחוז מהדיירים רוצים את השיפוץ הזה, ואני הבנתי שאני עכשיו נכנס למצב של מזל, באם אני אקבל אישור מבעל דירת הגג פנטאוז שתישאר שם הצלחת לווין הפרטית שלי,
חבל לי לאבד את הצלחת, אני בלי נדר מידי פעם, בודק מה חדש בשידורים, גם שילמתי על הצלחת לווין הזאת הרבה מאוד כסף, ופתאום לראות שמה שאתה אוהב והשקעת שהוא כנראה יאבד לי? זה לא קל לי במחיר לקנות דירה חדשה עם גג ציבורי.
טוב, מה שיהיה יהיה.
המצב של מיקי גורדוס היה יותר גם שהיו דיירים שהתנגדו שהוא ישים על הגג צלחת לווין מעל גודל 3 מטר, כי זה היה גג משותף ולא קומת גג פרטית של פנטהאוז שהיא לא שלו, אז במקרה שלו בנושא הצלחת לווין, מבחינה משפטית יש על מה לדבר, אבל במה שיקרה לי בשינוי בבניין שהבוא אני גר, מבחינה משפטית אני לא יודע אם יש על מה לדבר, אבל אני כן מקווה לטוב בנושא הצלחת לווין הפרטית.
אני זה רמי.א
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

בהצלחה מבחינה מישפטית
שלח תגובה