ערוץ 4 K

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

Re: ערוץ 4 K

שליחה על ידי Sys_Admin »

קרמר, בנוסף לזה שאתה לא מבין כלום, גם אחרי שמסבירים לך, אתה גם מבולבל לגמרי ולא זוכר את מה שלבד רשמת בתחילת השירשור זה ממש, למשל את זה שלך הערוץ זה נעלם כל פעם מחדש. ואתה אפילו לא מצליח להבין שהוא נעלם לך כי האנטנה שאתה משתמש לקליטה שלו קטנה מדי ובכל שינוי אין לך קליטה ושערוץ זה משודר שם כבר חודשים רבים וזה כלל לא שידורי ניסיון. כך גם כל אותם הערוצי 4K אחרים בלוויין זה, אתה בטח אפילו ראית את הכמות של ערוצי 4K שיש בלוויין זה.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
נערך לאחרונה על ידי Sys_Admin ב 11 אוקטובר 2019, 11:09, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

עוד כמה צילומים של ערוצים כאלה מלוויין זה.
עלי שביט
אחלה חבר
אחלה חבר
Been thanked: 3 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי עלי שביט »

בבדיקה שעשיתי באתר FLYSAT עולה שיש כיום פחות מ 30 ערוצים מעל אירופה שמשדרים ב 4K , מרביתם ערוצים שוליים וחלקם ערוצי הדגמה בלבד.
אין ספק שהמכירות של מקלטי טלוויזיה ב 4K עולות על היצע השידורים וזה מסיבות מגוונות וכנראה שכך יהיה עוד כמה שנים.
אגב אותו דיון שלמעלה-
יש כאן כמה משתתפים שיש להם השתלחויות מכוערות כלפי חברים אחרים, ותיקים, בפורום זה. נראה שאלה לא קולעים כנראה לטעמם האינטלקטואלי או הידע שלדעתם חסר לאחרים בתחום. ההשתלחויות האלה מיותרות ופוגעות ואני מציע לאותם בודדים - בדרך כלל אחד בודד שחושב שהוא אורים ותוים בכל נושא (אני לא אנקוב בשמו של אותו משתלח סדרתי ) - להתנסח קצת יותר בנימוס...
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

אין כמוך עלי . המנהל הראשון של פורום לווינים . עוד מוולא . כול מילה בסלה. מעניין אם הבחור יודע מה זה "אורים ותומים"
העיקר הכוונה הטובה
חג סוכות שמח
מיכאל25
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי מיכאל25 »

עלי שביט כתב: 11 אוקטובר 2019, 11:39 בבדיקה שעשיתי באתר FLYSAT עולה שיש כיום פחות מ 30 ערוצים מעל אירופה שמשדרים ב 4K , מרביתם ערוצים שוליים וחלקם ערוצי הדגמה בלבד.
אין ספק שהמכירות של מקלטי טלוויזיה ב 4K עולות על היצע השידורים וזה מסיבות מגוונות וכנראה שכך יהיה עוד כמה שנים.
אגב אותו דיון שלמעלה-
יש כאן כמה משתתפים שיש להם השתלחויות מכוערות כלפי חברים אחרים, ותיקים, בפורום זה. נראה שאלה לא קולעים כנראה לטעמם האינטלקטואלי או הידע שלדעתם חסר לאחרים בתחום. ההשתלחויות האלה מיותרות ופוגעות ואני מציע לאותם בודדים - בדרך כלל אחד בודד שחושב שהוא אורים ותוים בכל נושא (אני לא אנקוב בשמו של אותו משתלח סדרתי ) - להתנסח קצת יותר בנימוס...
יקח כנראה עוד זמן עד שיותר ויותר ערוצים ישדרו באיכות 4K,
אבל שמעציב אותי יותר זה שבשידור טלוויזיה מה שבארצות הברית מגיע בקלות לאירופה, אבל לא לישראל.

ובקשר לאדם שאתה מדבר עליו, אני לא אשם שהוא כזה.
לומדים להתגבר על הקושי.
אני זה רמי.א
samken
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי samken »

אחרי שחיברתי לצלחת 1.80 כל ערוצי 4K נקלטים מצוין. המסקנה שחייבים להתחשב ב"סף הנעילה" של התדר (כמו שמופיע ב-LYNGSAT).
תודה ל-sys_admin על עצתו המלומדת.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

הרי ידוע שהגודל קובע גם אצל הגבר ....
אז מה גיליתה כאן? הא
מיכאל25
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי מיכאל25 »

samken כתב: 12 אוקטובר 2019, 09:04 אחרי שחיברתי לצלחת 1.80 כל ערוצי 4K נקלטים מצוין. המסקנה שחייבים להתחשב ב"סף הנעילה" של התדר (כמו שמופיע ב-LYNGSAT).
במקרה שלך לא נראה לי שזה בגלל איכות השידור, כי עובדה שיס לא הגדילה את גודל צלחות הלווין של הלקוחות שלהם, וערוץ ספורט 5 4K
ניקלט בלי שהשידור נתקע, גודל ראש צלחת לווין של יס זה אפילו לא מתקרב ל 1.8 מטר.
נערך לאחרונה על ידי מיכאל25 ב 12 אוקטובר 2019, 10:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
אני זה רמי.א
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

מיכאל25 כתב: 12 אוקטובר 2019, 09:54
samken כתב: 12 אוקטובר 2019, 09:04 אחרי שחיברתי לצלחת 1.80 כל ערוצי 4K נקלטים מצוין. המסקנה שחייבים להתחשב ב"סף הנעילה" של התדר (כמו שמופיע ב-LYNGSAT).
במקרה שלך לא נראה לי שזה בגלל איכות השידור, כי עובדה שיס לא הגדילה את גודל צלחות הלווין של הלקוחות שלהם, וערוץ ספורט 5 4K
ניקלט בלי שהשידור נתקע.
נתפסת ליס ועכשיו לא תעזוב ....
1)יס לוויין עמוס ולא הוטבירד לינק באדג'ט שונה ולא השוואה נכונה, גודל הצלחת הנדרש שונה מלוויין ללוויין,
2)יס משתמשים באיפנון 8psk לשידורי ה 4k ולא איפנונים דרסטיים יותר,
3)יס משדרת בסך הכל 2 ערוצי 4k שמבזבזים רוחב פס של מס' ערוצי HD או כמה עשרות ערוצי SD.... לא שידור יעיל
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

ניקלט בלי שהשידור נתקע.
ממש לא מומלץ לכתוב דברים לא נכונים ולא קשורים ועוד בכלל מבלי שאתה מבין על מה אתה בכלל כותב. וזה ועוד אחרי שכבר לא פעם ולא פעמיים הסבירו לך את הנושא.
מיכאל25
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי מיכאל25 »

Sys_Admin כתב: 12 אוקטובר 2019, 10:13
ניקלט בלי שהשידור נתקע.
ממש לא מומלץ לכתוב דברים לא נכונים ולא קשורים ועוד בכלל מבלי שאתה מבין על מה אתה בכלל כותב. וזה ועוד אחרי שכבר לא פעם ולא פעמיים הסבירו לך את הנושא.
אני לא חייב להאמין לכל מה שאתה כותב
אני זה רמי.א
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

עלי שביט כתב: 11 אוקטובר 2019, 11:39 בבדיקה שעשיתי באתר FLYSAT עולה שיש כיום פחות מ 30 ערוצים מעל אירופה שמשדרים ב 4K , מרביתם ערוצים שוליים וחלקם ערוצי הדגמה בלבד.
אגב אותו דיון שלמעלה-
מזל שיש לנו עוד את מי שיכול לעשות "בדיקה" באתר FLYSAT :D וללמד על המסקנות הנחרצות שעלו לו מבדיקה יסודית זו. וגם כמובן ללמד את המסקנות אלה שהוא העלה משם את מי שעוסק בין היתר בתכנון של מערכות שידור אלה גם בהיבט הפרקטי היום יומי. בגלל איך שזה נראה במקרה זה לא יהיה שום טעם בלהיכנס להסברים על המצב בשטח והמגמות בתחום זה, אז אני רק אצרף כמה צילומי מסך שמרכזים רק את הרשימות ה"קצרות" של כמה מהערוצים השוליים אלה :lol: שחלקם הם גם כמובן ערוצי הדגמה בלבד. אני מקווה שיהיה מספיק אפילו רק לצרף את רשימות מקוצרת של שני לוויינים שנקלטים בישראל ובאירופה ושגם מפורסמים לעיני כל באתרי אינטרנט הרבים, מספיק לצורך ההבנה של תמונה כוללת. לכל מקרה גם מספרתי את ערוצי 4K שנקלטים בכל אחד מהלוויינים המצורפים.

נ.ב
אני כבר מתאר לעצמי את התגובה הבאה של כלבודק שלנו: "אבל מצאתי גם לוויין שיש שם פחות ערוצי 4K מהלוויינים שצירפת ואפילו בדקתי שיש לוויין אחד שאין שם ערוצי 4K כלל." :D
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

מיכאל25 כתב: 12 אוקטובר 2019, 10:19
Sys_Admin כתב: 12 אוקטובר 2019, 10:13

ניקלט בלי שהשידור נתקע.
אני לא חייב להאמין לכל מה שאתה כותב
מילא להאמין, אבל נראה שאתה אפילו לא מצליח להבין את הדברים הפשוטים אלה שכבר הסבירו לך אותם גם אחרים וגם במלים פשוטות וגם אחרי כל זה אתה עוד חושב שמדובר כאן על אמונות.
כמובן שאתה אישית לא חייב גם להאמין ששתיים פלוס שתיים יהיו שווים לארבעה. :D וגם במקרה זה אתה זכאי ל"אמונה" אחרת.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

Sys_Admin כתב: 12 אוקטובר 2019, 10:59
אגב אותו דיון שלמעלה-
מזל שיש לנו עוד את מי שיכול לעשות "בדיקה" באתר FLYSAT :D וללמד על המסקנות הנחרצות שעלו לו מבדיקה יסודית זו. וגם כמובן ללמד את המסקנות אלה שהוא העלה משם את מי שעוסק בין היתר בתכנון של מערכות שידור אלה גם בהיבט הפרקטי היום יומי. בגלל איך שזה נראה במקרה זה לא יהיה שום טעם בלהיכנס להסברים על המצב בשטח והמגמות בתחום זה, אז אני רק אצרף כמה צילומי מסך שמרכזים רק את הרשימות ה"קצרות" של כמה מהערוצים השוליים אלה :lol: שחלקם הם גם כמובן ערוצי הדגמה בלבד. אני מקווה שיהיה מספיק אפילו רק לצרף את רשימות מקוצרת של שני לוויינים שנקלטים בישראל ובאירופה ושגם מפורסמים לעיני כל באתרי אינטרנט הרבים, מספיק לצורך ההבנה של תמונה כוללת. לכל מקרה גם מספרתי את ערוצי 4K שנקלטים בכל אחד מהלוויינים המצורפים.

נ.ב
אני כבר מתאר לעצמי את התגובה הבאה של כלבודק שלנו: "אבל מצאתי גם לוויין שיש שם פחות ערוצי 4K מהלוויינים שצירפת ואפילו בדקתי שיש לוויין אחד שאין שם ערוצי 4K כלל." :D
איילה ערוצים נעולים . אז מה זה נותן ? כלום. כולה יש 4 ערוצים משעממים פתוחים ב4K . נו אז יש אנשים עשירים בארה"ב כמו ביל גייט . אז מה זה נותן לי בישראל כלום!!!!!!! חכם בליילה .
מי רואה את הערוצים הנעולים ??? רק תמורת תשלום . לפשוטי העם זה לא נותן כלום . גם אנחנו יכולים לעיין בלינגסאט . וליראות שהעשירים קולטים 4K חוכמולוג אתה
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

קרמר, למרות שכבר הסבירו לך את זה לא פעם ולא פעמיים במשך שנים כאן, אבל גם אחרי זה אתה עדיין לא תופס, שיש עוד אי שם מספר טייקונים שיכולים להרשות לעצמם לשלם... כמה עשרות דולרים בחודש, :D על זה שיוכלו לראות יותר מעשר ערוצי 4K פרימיום ובאותו המחיר גם חבילה של עשרות רבות של ערוצי HD , גם עם תכנים שאתה אפילו לא מתאר לעצמך. אולי אלו לא יהיה אנשים כמו ביל גייטס, אבל כאלה כמו משפחת ברון רוטשילד כבר כן יוכלו להרשות את זה לעצמם. :lol:
ואני כבר לא מדבר על כל אלה שאין להם בעיה לראות את כל הערוצים אלה בצורה של שיתוף, תמורת כמה דולרים בשנה שהם שילמו לאיזה סיני.

ועל ערוצי 4K הפתוחים, אפילו עוד לא דיברתי.

מצד שני, אולי אתה גם לא מודע... אבל יש אפילו כמה אנשים שמשלמים מאות שקלים בחודש לחברות טלוויזייה כמו YES והוט בישראל וזה אפילו על ערוץ בודד שהוא כאילו 4K ועוד על כמה ערוצים שמ HD בהם זה רק כתובית.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

מה גיליטה בזה שהראתה שיש ערוצים בהוט ברד ב4K . הרי זה מוגש לכול דחפין העניין הזה
זה לא סוד . כול מי שעיין בלינגסאט ראה את זה
מה אתה מיתפאר במיידע שמסרתה ?
זה מעניין את קצה הזיין שלי
מיכאל25
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי מיכאל25 »

גלובל כתב: 12 אוקטובר 2019, 10:12
ניקלט בלי שהשידור נתקע.
נתפסת ליס ועכשיו לא תעזוב ....
1)יס לוויין עמוס ולא הוטבירד לינק באדג'ט שונה ולא השוואה נכונה, גודל הצלחת הנדרש שונה מלוויין ללוויין,
2)יס משתמשים באיפנון 8psk לשידורי ה 4k ולא איפנונים דרסטיים יותר,
3)יס משדרת בסך הכל 2 ערוצי 4k שמבזבזים רוחב פס של מס' ערוצי HD או כמה עשרות ערוצי SD.... לא שידור יעיל
הסיבה שלדעתי זה לא נראה לי הגיוני מה שאתה כותב בקשר לחברת יס, שהשידור לא יעיל, זה כי שאני הייתי אצל אדם שיש לו ממיר של יס אולטרא כדי לצפות בערוץ ספורט 5 4K , אני ראיתי שהאיכות היא יותר טובה מאיכות HD 1080P , והוא גם אמר לי שהוא מרוצה מאיכות הזאת,
בנוסף לזה בדף הפייסבוק של יס, באפשרות של פוסטים למבקרים, חוץ מתלונות בדברים אחרים שקשורים לחברת הלווין בישראל יס, אף אחד שם לא מתלונן ולא התלונן, שהשידור של ערוץ ספורט 5 4K שהוא לא שידור איכותי
https://www.facebook.com/tv.yes/posts_to_page/
אז אני לא מצליח להבין איך אתה קובע שחברת יס לא משדרת באיכות מספיק טובה את ערוץ ספורט 5 4K ?
אין לי כלום נגדך, אני שואל את זה רק בשביל ידע.
אני זה רמי.א
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

אני לא דברתי על איכות תמונה, אני דברתי על שידור
יעיל או לא יעיל בכל מה שקשור ללינק באדג'ט ולרוחב פס בשידור,

אתה כבר מעוות את דברי וקובע שאמרתי שיס משדרים
באיכות לא מספיק טובה,

זה נראה לי שיש פה שיח חרשים ולמרות הסברים קודמים
אתה פשוט לא מבין את הטכנולוגיה וחבל על הזמן שאני מבזבז
בנסיון לענות לך.....
מיכאל25
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי מיכאל25 »

גלובל כתב: 13 אוקטובר 2019, 07:34 אני לא דברתי על איכות תמונה, אני דברתי על שידור
יעיל או לא יעיל בכל מה שקשור ללינק באדג'ט ולרוחב פס בשידור,

אתה כבר מעוות את דברי וקובע שאמרתי שיס משדרים
באיכות לא מספיק טובה,

זה נראה לי שיש פה שיח חרשים ולמרות הסברים קודמים
אתה פשוט לא מבין את הטכנולוגיה וחבל על הזמן שאני מבזבז
בנסיון לענות לך.....
מה שמוזר לי פה זה איך יש חברות שגם שהן משדרות בצורה טכנולוגית פחות טובה, שהתוצאת איכות תמונה היא מאוד טובה?
נערך לאחרונה על ידי מיכאל25 ב 13 אוקטובר 2019, 13:57, נערך פעם 1 בסך הכל.
אני זה רמי.א
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

חוסר הידע שלך בטכנולוגית הלווינים מביא אותך למסקנות שלא קשורות לעניין .....
אין שום קשר בין איכות התמונה לבין טכנולוגיית השידור - שימוש באיפנונים מתקדמים ואגרסיביים יותר וכו'
הקשר היחיד הוא לחיסכון ברוחב פס ומקטעים לוויינים וכתוצאה מכך יש לפעמים צורך בשימוש באנטנה גדולה יותר
כל זה בהתאם ללינק באדג'ט והתיכנון הלוייני שהלקוח הזמין ....ומכאן ההסבר ש SYS ניסה להעביר פה ...אבל למי נסביר ?
זה כמו לדבר לקירות ...שיח חרשים כבר אמרתי מיקודם , חבל על הזמן אני סיימתי פה !
שלח תגובה