איזה טלויזיה אתם ממליצים?

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
yeheskel
חבר ותיק
חבר ותיק

איזה טלויזיה אתם ממליצים?

שליחה על ידי yeheskel »

שלום,

יש לי סלון קטן, מרחק ישיבה מהטלויזיה כ - 3מטר.
אני מחפש לקנות טלויזיה טובה ואיכותית במחיר טוב.

נכנסתי לזאפ וראיתי את הטלויזיה הזאת:

טלוויזיה 65 אינטש Samsung LED UE65RU7100 4K שעולה בסביבות 2600 ש"ח.

ראיתי גם טלויזיות יקרות יותר בטכנולגית QLED ו OLED בעיקר של SAMSUNG.

האם שווה להוסיף עוד כסף ולקנות טלויזיה בטכנולוגיות אלו או שזה סתם גימיק ורואים אותו דבר גם ב LED ?

כמו-כן, עבור מרחק ישיבה מהטלויזיה של 3 מטר - האם 65 אינטש גדולה מדי?

תודה.
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

Re: איזה טלויזיה אתם ממליצים?

שליחה על ידי י א »

במסך איכותי גם 65 למרחק הזה הוא בסדר אבל ההמלצה שלי לבחון את זה בחנות.

ה qled בהחלט עדיף אבל המחיר קופץ.

Oled עדיף כשצופים בחדר חשוך כמו בחדר שינה בלי אור. השחורים שלו מעולים אבל עוצמת האור לא מסנוורת ולכן זה נותן תחושה של תמונה חלשה בסלון מואר.
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
סמל אישי של משתמש
moshe2go
תותח על
תותח על
Has thanked: 22 פעמים
Been thanked: 4 פעמים

שליחה על ידי moshe2go »

זה ענין של טעם ותקציב אבל..
אם מדובר על טלוויזיה מרכזית בסלון הבית, שווה לשקול להשקיע מעט יותר. לא כל יום רוכשים טלויזיה וצופים בה לא מעט שעות ביום.
טכנולוגיית OLED נותנת תמונה טובה יותר עם הפרדת צבעים וחדות משופרת, ובתקופה האחרונה יש יחסית ירידת מחירים, שהופכת אותה לאטרקטיבית יותר.
למיטב ידיעתי, LG הוא היצרן היחידי לפנלי OLED ומעט חברות מוכרות טלויזיות OLED בארץ: LG, SONY, PHILIPS.
מסתבר שהאלקטרוניקה מאחורי הפנל חשובה מאוד ולטעמי SONY, PHILIPS הם רמה אחת מעל LG.
התמונה בפיליפס מצוינת, אולם היא לא נמכרת בהרבה חנויות בארץ (אולי רק בשקם אלקטריק) והמחיר שלה די גבוה.
אישית SONY נראית לי הכי מתאימה כרגע. תמונה מצוינת ומחיר די אטרקטיבי. מדבר על דגם AG8.
נראה ש 55 יהיה מספיק בהחלט. לפי נתוני הסלון שלך לא הייתי הולך על 65: מרחק יחסית קטן ואיכות השידור בערוצים השונים עדיין לא 4K ואפילו אין הרבה FULL HD.
אם רוצים לקלוט לווין, אז כדאי לשים לב שיש טיונר לוויני מובנה בטלויזיה. נראה שלכל החברות הנל יש דגמים עם לווין, צריך רק לוודא.
לצורך מיקוח, כדאי ללכת לקניון או מרכז מסחרי עם כמה חנויות חשמל ולאתגר אותם.
בהצלחה
DM800se clone
1.80 ממונעת 30W-62E
על הגג מטריה הפוכה
מלקטת גשם כְמַן משמים
מבשרת בוא המהפכה
מרחב פתוח לצמא כמים

"אם אין קוטג' תאכלו מילקי" – אמרה המלכה טרם הואצה הגיליוטינה בקצב 9.8 מטר לשניה בריבועעעעעעעעע
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

כמו-כן, עבור מרחק ישיבה מהטלויזיה של 3 מטר - האם 65 אינטש גדולה מדי?
3מ' זה בסדר לגודל 65" ...יתכן שתצטרך להוריד ולכוון את עוצמת ההארה האחורית עד למצב שהתמונה המתקבלת לא תסנוור ,

דגם ה 7100 של סמסונג הוא די פשוט ובסדר , אבל הייתי אומר שהוא מתאים יותר כטלוויזיה משנית בבבית אולי לחדר השינה ולא הראשית לסלון ,
אם התקציב שלך מאפשר הייתי ממליץ מאוד על ה QLED יש הבדל גדול באיכות התמונה , Q6 זה הדגם ההתחלתי והזול יותר לסידרה הזאת .

OLED זה הטכנולוגיה של LG - כמו ש י.א. כתב תמונה מעולה עם רמת שחורים מצויינת אבל בגלל התאורה העצמית של הטכנולוגיה
עדיף לצפות בחדר חשוך , כי כשיש אור מבחוץ התמונה תיראה חלשה כשהחדר מואר מבחוץ ....עניין של טעם ,
שלח תגובה