חמשת הצלחות שלי עם 25 לוויינים ב20 LNB

במדור זה תמצאו תמונות שמעלים חברי הפורום
vjoded
חבר ותיק
חבר ותיק

חמשת הצלחות שלי עם 25 לוויינים ב20 LNB

שליחה על ידי vjoded »

0.9m=15°W,8°W,7°W,5°W,4°W,0.8°W,3.1°E,7°E

1.2m=4.8°E,9°E,10°E,13°E,16°E

1.2m=19.2°E,23.3°E,25.5°E,26°E

0.9m=30.5°E,31.5°E,36°E,39°E,42°E,52.5°E,53°E

1m=30°W

הוספתי תמונות של הצלחות החדשות שלי
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
נערך לאחרונה על ידי vjoded ב 12 יוני 2013, 10:16, נערך 2 פעמים בסך הכל.
5 צלחות, 23 LNB, שקולטים 29 לוויינים:
1m=30°W,22°W,15°W
0.9m=8+7°W,4°W,0.8°W,3.1°E
1.2m=4.8°E,7°E,9+10°E,13°E,16°E
1.2m=19.2°E,21.5°E,23.3°E,25.5+26°E,30.5+31.5°E
0.9m=39°E,42°E,45+46°E,48°E,52.5+53°E,57°E
DreamBox 800SE SunRay4, OpenPLi-4.0
vjoded
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: שלושת הצלחות שלי עם 23 לוויינים ב18 LNB

שליחה על ידי vjoded »

מבט מאחורי הצלחות שלי
1m=30°W,22°W,15°W
shaico1
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי shaico1 »

מרשים.
ואיך הקליטה ?
1.8m = 13E , 19.2E,
1.2m = 4W , 7W

ממיר Visionet - Leopard.
vjoded
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי vjoded »

IMG_20130320_111027.jpg
לגבי הקליטה:
15°W/3.1°E/9°E/10°E/53°E
לא נקלטים בגשם, בימים בהירים רוב התדרים נקלטים ללא פריזים
כל שאר הלוויינים נקלטים בעוצמות חזקות גם בימים גשומים, ברוב התדרים.
1m=30°W,22°W,15°W
סמל אישי של משתמש
deepspace
תותח על
תותח על

שליחה על ידי deepspace »

כל הכבוד. תענוג לראות. [בירה]
חסרים לך רק 2 חשובים שזה 23.5E ו-30W.

נראה לי שאני היחיד שבחר בדרך התקנה עם מינימיום של חיווט חח.
העדפתי לפשט את החיווט, תוך התפשרות על הפחתה ב-DB, באופן של שירשור דייסקים.
מאפשר לי גם לחבר מקסימום של 32 לווינים, בלי לקנות רכזות דייסק יקרות של 10, 16 או 32.

אתה כבר מחובר לשיתוף? כי אם לא זה ביזבוז משווע...
יש משהו בכלל בלווינים הקטנים האלה 3.1E, 25.5E ו-8W? איך 5W?
בכלל לא התמקדתי בהם כשכיוונתי בעצמי...
נראה לי ביזבוז זמן להתעסק איתם, וזה גם בא על חשבון פיחות באות של ה-LNB המשותף.
התרכזתי בעיקר בגדולים עם מירב התוכן, שנפתחים בחבילות השיתוף המוצעות.

עדיין, מעניין אם אני גם קולט אותם... אני אריץ עבורם סריקה. B)

9E נקלט מצויין גם בגשם, אין סיבה שלא יעבוד לך טוב... כנראה התפשרת על המיקוד שלו עבור 10E.

רשמתי רשמים נוספים כאן, אז לא אחזור על עצמי http://www.sat-israel.co.il/viewtopic.p ... 89#p295815
נערך לאחרונה על ידי deepspace ב 03 יוני 2013, 02:29, נערך 2 פעמים בסך הכל.
vjoded
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי vjoded »

האמת שכבר הרבה זמן אני מפנטז על 2 הלוויינים הללו, אני חושב להוסיף צלחת 120 ס"מ ל23.3E
ולהעביר לצלחת הזאת את הLNB של הלוויינים: 26E/25.5E,19.2E,30.5E/31.5E ועל ידי כך לחזק את הקליטה שלהם עוד יותר.
לגבי 30W, אני קצת בדילמה כי לדעתי לא ניתן להוסיף לו כלום וזה קצת מבאס אותי להתקין צלחת בשביל לוויין בודד, כמו כן
הלוויין הזה יחסית נמוך, צריך לעשות התקנה הפוכה, אני חושש שיש בניינים שסמוכים אליי שיוצרים הסתרה.

כשקניתי את הדייסק 16, עדיין לא ידעתי כיצד לשרשר דייסקים ואיך להגדיר זאת בממיר, כיום אני באמת מצטער שלא עשיתי כמוך.

לגבי שיתוף, אני חושש לשלם 500 שקל מראש לשנה למישהוא שאני לא מכיר באינטרנט.
אתה יכול להמליץ לי על שרתי שיתוף שיפתחו לי ערוצים מסויימים לתקופות קצרות בתשלום סמלי?
חסרים לי בעיקר ערוצי טבע,דוקו, היסטוריה, מדע, כל השאר יש לי מלא בחינם FTA או עם מפתחות בחינם.
יש כאן חבר פורום שלפני מספר ימים דיווח שהוא נדפק עם המון שרתי שיתוף דפוקים ששילם להם וקיבל פריזים.
אני גם לא כל כך מבין מה הטעם בשיתוף שתלוי בחיבור אינטרנט ועולה דמי מנוי שאפשר לקבל באותו כסף
IPTV שכולל ערוצים מארה"ב ואוסטרליה בצד השני של כדור הארץ שבחיים לא יקלטו בצלחת לווין בארץ.

הלוויין 25.5E הוא כאילו חלק מ26E, מעין לוויין גיבוי כזה.
הלוויין 8W הוא גם כאילו חלק מ7W וגם גיבוי שלו.
בלוויין 5W יש איזו חבילה פיליפינית מוצפנת וזהו.
דווקה הלוויין 3.1E קצת מעניין, יש שם חבילת ערוצים יוונית בשם Digea של איזה 7 ערוצים שנפתחים לי במפתחות BISS
שאני משיג מכל מיני פורומים בחינם.
בערוצים האלה יש המון תכנים באנגלית ללא דיבוב אלא רק כתוביות ביוונית וכמובן יש גם מוזיקה יוונית מידי פעם.

לגבי פיחות בLNB המשותף? אני לא שמתי לב לשם ירידה בעוצמות הקליטה בכל פעם שהוספתי LNB, הצלחות שלי
אופסט ולא פריים פוקוס ולכן לא אמורה להיות הסתרה של הקרניים שפוגעות בצלחת ולא אמורה להיות ירידה בקליטה.
1m=30°W,22°W,15°W
gabig
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי gabig »

סתם מעניין, מתי יש לכם, בעלי עשרות ולמען האמת אלפי הערוצים, זמן לראות אותם כאשר ברוב המקרים רוב הערוצים חופפים בין הלווינים ?

אתם מובטלים, מרותקים לבית או טכנאיי התקנות שצריכים את זה להדגמות ?

אנא, ענו לי, זה מאוד מעניין אותי.

[KISS]
shaico1
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי shaico1 »

gabig כתב:אתם מובטלים, מרותקים לבית או טכנאיי התקנות שצריכים את זה להדגמות ?
יושבים כאן אנשים שצברו המון ידע בתחביב שלהם, ומשתפים את הידע הזה עם כל חברי הפורום, בשונה מאד ממה שמקובל בפורום הזה, ואתה, במקום לפרגן, לועג להם ?!?!
הרי אתה עצמך התלוננת על כך שקשה מאד לקבל עזרה בפורום הזה, אז למה לא לפרגן ?
1.8m = 13E , 19.2E,
1.2m = 4W , 7W

ממיר Visionet - Leopard.
gabig
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי gabig »

עדין אני אוחז בדעתי שזה ביזבוז זמן , משאבים וכסף ולא לועג לאף אחד.
סמל אישי של משתמש
deepspace
תותח על
תותח על

שליחה על ידי deepspace »

טוב, אז התווספו לי שני לווינים חדשים (8W ו-25.5W) בלי לעשות כלום חח. [1eye]
זה למה יש גם יתרון דווקא בצלחות קטנות, כי המיקוד מתרכז הרבה יותר בצפיפות, אז קל לקבל לווינים קרובים ביחד, אפילו בלי לבדוק ולכוון אליהם ספציפית.

ניסתי גם את 5W, אך הוא לא נקלט... הוא רק סרק את התדרים של 4W שוב.
ניסתי על הדרך לראות אם משהו גם נקלט מ-17E, 20E, 14W - לא הלך.
vjoded כתב: לגבי פיחות בLNB המשותף? אני לא שמתי לב לשם ירידה בעוצמות הקליטה בכל פעם שהוספתי LNB, הצלחות שלי
אופסט ולא פריים פוקוס ולכן לא אמורה להיות הסתרה של הקרניים שפוגעות בצלחת ולא אמורה להיות ירידה בקליטה.
בצלחות קטנות אולי אין ממש הבדל... אבל בצלחת גדולה 1.2M המיקוד המירבי לדוגמא של 9E ו-10E נופל במקומות שונים.
אני התפשרתי על קליטה שתהיה מספיק טובה לשניהם, אם נטייה ל-9E שהעדפתי בהרבה, אך הוא עדיין סבל מפגיעה ברורה באיכות הקליטה המרבית אליה יכולתי לשאוף.
כיום, למדנו ש-10E הוא לווין זבל, לכן אני גם חושב לבטל אותו.
vjoded כתב:האמת שכבר הרבה זמן אני מפנטז על 2 הלוויינים הללו, אני חושב להוסיף צלחת 120 ס"מ ל23.3E
ולהעביר לצלחת הזאת את הLNB של הלוויינים: 26E/25.5E,19.2E,30.5E/31.5E ועל ידי כך לחזק את הקליטה שלהם עוד יותר.
לגבי 30W, אני קצת בדילמה כי לדעתי לא ניתן להוסיף לו כלום וזה קצת מבאס אותי להתקין צלחת בשביל לוויין בודד, כמו כן
הלוויין הזה יחסית נמוך, צריך לעשות התקנה הפוכה, אני חושש שיש בניינים שסמוכים אליי שיוצרים הסתרה.
כמוני כמוך.
את 23.5E ניסתי לקלוט על הצלחת של הוטבירד, אבל זה לא הלך, כי בכל פעם שחיפשתי אותו מצאתי במקום את 26E משום מה.
מה איתך, חיפשת אותו? אני בקרוב מתכנן לנסות שוב, זה אמור להיות אפשרי לדעתי.

בנוגע ל-30W, זה באמת ביזבוז וקצת מטופש לתקוע LNB נפרד עבור כל לווין בשמים, לכן אני מתכנן לעשות כהשלמה צלחת ממנועת לשאר הלווינים.
אפילו אתה קונה צלחת ו-LNB נפרד עבורו ספציפית, זה לוקח אותך רק באזור ה-100 ש"ח אחורה, כך שזה לא כזה סיפור בכל מקרה.

מי שרוצה לקרוא על התקנה הפוכה אפשר לעיין פה: http://www.sat-israel.co.il/viewtopic.p ... 7%9B%D7%94
vjoded כתב: כשקניתי את הדייסק 16, עדיין לא ידעתי כיצד לשרשר דייסקים ואיך להגדיר זאת בממיר, כיום אני באמת מצטער שלא עשיתי כמוך.
אצלך עוד כל הצלחות קרובות אחת לשניה, כך שזה לא כל כך נורא, אבל תסתכל כאן איזה ביזבוז:
http://www.sat-israel.co.il/viewtopic.p ... 45&t=33765

זאת עבודה מסודרת ונקייה, אבל יותר מדי אם תשאל אותי... לא באמת נחוץ.
היה אפשר לגמור עם 2 כבלים שיוצאים מכל צלחת. מפשט את התחזוקה וההתעסקות.
vjoded כתב: לגבי שיתוף, אני חושש לשלם 500 שקל מראש לשנה למישהוא שאני לא מכיר באינטרנט.
אתה יכול להמליץ לי על שרתי שיתוף שיפתחו לי ערוצים מסויימים לתקופות קצרות בתשלום סמלי?
חסרים לי בעיקר ערוצי טבע,דוקו, היסטוריה, מדע, כל השאר יש לי מלא בחינם FTA או עם מפתחות בחינם.
יש כאן חבר פורום שלפני מספר ימים דיווח שהוא נדפק עם המון שרתי שיתוף דפוקים ששילם להם וקיבל פריזים.
אני גם לא כל כך מבין מה הטעם בשיתוף שתלוי בחיבור אינטרנט ועולה דמי מנוי שאפשר לקבל באותו כסף
IPTV שכולל ערוצים מארה"ב ואוסטרליה בצד השני של כדור הארץ שבחיים לא יקלטו בצלחת לווין בארץ.
אתה משלם באזור החינם/2 אירו/10 ש"ח עבור התנסות לשבוע או יום-יומיים, כך שאין שום סכנה להפסיד כסף.
עזרתי לאותו חבר פורום שדיברת עליו, ונתתי לו לינק לשרת, אבל כדבריו הוא לא הצליח להסתדר איך להכניס את הקובץ לממיר.
אני לא מכיר את הממיר שלו אז לא יכולתי לסייע לו בכך... שיהיה לו בהצלחה חח. אי אפשר להאכיל בכפית.

אם היית מתחבר לשיתוף על ההתחלה, אני חושב שהיית מפסיק בהוטבירד בלבד, כי הוא היה מספיק לך לכל צרכיך חח.
אין לך מושג כמה תוכן אתה מפסיד.
שיתוף אתה יכול למצוא בפחות מ-30 ש"ח לחודש, כך שאין תמורה כלכלית טובה יותר.
אתה מקבל את כל הערוצים שמשודרים בארה"ב גם בלווינים זרים, אם ההבדל היחיד שהפרסומות בין לבין היא בשפה זרה.
כך שזה לא משנה באמת כלום.

עם כל הלווינים שלך, עולם התוכן שיפתח בבת אחת לפניך הוא עצום.
להסתפק ב-FTA זה פשע, וביזבוז מוחלט של זמן, אנרגיה, והפסד של אין-סוף ערוצים מעולים. באמת כמות בלתי נגמרת.
אם כי, ככל שיש לי יותר ערוצים נדמה לי שאני רק צופה פחות, כי אני מתקשה מאוד להחליט במה לצפות חח. |biglaugh|
vjoded כתב: חסרים לי בעיקר ערוצי טבע,דוקו, היסטוריה, מדע, כל השאר יש לי מלא בחינם FTA או עם מפתחות בחינם.
אין לך מלא. יש לך רק זרזיף בלי שיתוף.

הינה טעימה לדוקו:
https://vimeo.com/67576892?email_id=Y2x ... urce=email

יש עוד הרבה מעבר לאלו כמובן, בערוצים בשפות זרות, שלא ברשימה הזאת.
vjoded כתב: הלוויין 25.5E הוא כאילו חלק מ26E, מעין לוויין גיבוי כזה.
הלוויין 8W הוא גם כאילו חלק מ7W וגם גיבוי שלו.
קיבלתי 104 תוצאות ב-8W ו-46 ב-25.5E.
כמה אתה מקבל אצלך, שאוכל להשוות את התוצאות שאני מקבל?
אין בהם באמת שום דבר יותר מדי מעניין, אבל יש ב-8W חבילת MBC ב-HD, אך היא לא נפתחת לי כרגע...
אם כי, יש את זה גם ב-7W אם אני זוכר נכון.
vjoded כתב: דווקה הלוויין 3.1E קצת מעניין, יש שם חבילת ערוצים יוונית בשם Digea של איזה 7 ערוצים שנפתחים לי במפתחות BISS
שאני משיג מכל מיני פורומים בחינם.
בערוצים האלה יש המון תכנים באנגלית ללא דיבוב אלא רק כתוביות ביוונית וכמובן יש גם מוזיקה יוונית מידי פעם.
תודה, אני אבדוק אותו פעם הבאה.
gabig כתב:סתם מעניין, מתי יש לכם, בעלי עשרות ולמען האמת אלפי הערוצים, זמן לראות אותם כאשר ברוב המקרים רוב הערוצים חופפים בין הלווינים ?
אתם מובטלים, מרותקים לבית או טכנאיי התקנות שצריכים את זה להדגמות ?
 [KISS]
נראה לך שנוותר על תכנים מעולים? אנחנו חייבים את כולם!
רק תראה מה מצאתי אתמול ב-8W חח.

http://www.youtube.com/watch?v=Ql-HYCY82TA
http://www.youtube.com/watch?v=3UZY3VLNm94

אין על גמלים מרקדים ;)

אתה צודק שהרבה מהערוצים חופפים, ויש כפילות עצומה, אבל גם אלה טובים למס' דברים:
1. אם יש בעיית קליטה בלווין אחד, אז יש לך גיבוי.
2. אותו ערוץ בחבילות שונות יכול להיפתח עם caidים שונים, ויש הצפנות שעדיפות מבחינת פריזים, ונקיות השידור ללא הפרעות.
3. יש לי לדוגמא בדוקו מס' רב של ערוצי NG עם אותו שם, אבל אני מתייחס לכולם כערוצים יחודיים, כי כולם באים מספקי תוכן שונים ומשדרים תוכן נפרד, למרות שזה אותו ערוץ. זה לא כפילויות.
4. חלק באים עם פיצ'רים נוספים כגון EPG באנגלית, כתוביות באנגלית, או השמטה של כתוביות מובנות בשפות זרות שמפריעות להנאת הצפייה, כך שטוב שיש גיוון למקורות מהם אתה מקבל תוכן שהוא לכאורה "זהה".
5. ספקי שיתוף שונים פותחים חבילות שונות, וזה מאפשר לך גמישות רבה יותר, באי כבילות לספק מסויים ו"שוטטות חופשית".

אני לא צופה הרבה בלווין בכלל. אני בעיקר צופה ערוצי חדשות ומוזיקה שהם ברובם FTA בלאו הכי.
בשבילי כרגע לווין זה הפך בעיקר לתחביב, ואני נהנה יותר מההתעסקות, למרות שזה התחיל כמטרה עם אוריינטציה פרקטית יותר.
חושב גם בעתיד אולי להרוויח מזה... יכול להיות תחום רווחי מאוד.

כבר לא רחוק בכלל היום שכבר יהיה לי שיתוף, יס והוט, כולם בבת אחת חח.
אני צריך את זה? לא ממש... אבל זה תמיד נחמד שיש, אז למה לא? [לשון2]
vjoded
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי vjoded »

ניסתי גם את 5W, אך הוא לא נקלט... הוא רק סרק את התדרים של 4W שוב.
תנסה לסרוק את התדרים: 12711H SR:30000/ 11538H SR:8681
ניסתי על הדרך לראות אם משהו גם נקלט מ-17E, 20E, 14W - לא הלך.
גם אני לא קלטתי משם כלום
כמוני כמוך.
את 23.5E ניסתי לקלוט על הצלחת של הוטבירד, אבל זה לא הלך, כי בכל פעם שחיפשתי אותו מצאתי במקום את 26E משום מה.
מה איתך, חיפשת אותו? אני בקרוב מתכנן לנסות שוב, זה אמור להיות אפשרי לדעתי.
זה בדיוק מה שקרה לי, אם תצליח, אשמח אם תספר לי מהו התדר החזק ביותר ואז אנסה בעצמי,
כל התדרים ב23.3E חופפים לתדרים ב26E שנקלט הרבה יותר חזק וזאת בעיה.
בנוגע ל-30W, זה באמת ביזבוז וקצת מטופש לתקוע LNB נפרד עבור כל לווין בשמים, לכן אני מתכנן לעשות כהשלמה צלחת ממנועת לשאר הלווינים.
אפילו אתה קונה צלחת ו-LNB נפרד עבורו ספציפית, זה לוקח אותך רק באזור ה-100 ש"ח אחורה, כך שזה לא כזה סיפור בכל מקרה.
הבעיה שאני גר בבניין משותף ולא בית פרטי ויש גבול לכמות וגודל הצלחות שאני יכול למלא בגג מבלי לעצבן את השכנים.
אם היית מתחבר לשיתוף על ההתחלה, אני חושב שהיית מפסיק בהוטבירד בלבד, כי הוא היה מספיק לך לכל צרכיך חח.
אין לך מושג כמה תוכן אתה מפסיד.
שיתוף אתה יכול למצוא בפחות מ-30 ש"ח לחודש, כך שאין תמורה כלכלית טובה יותר.
אתה מקבל את כל הערוצים שמשודרים בארה"ב גם בלווינים זרים, אם ההבדל היחיד שהפרסומות בין לבין היא בשפה זרה.
כך שזה לא משנה באמת כלום.

עם כל הלווינים שלך, עולם התוכן שיפתח בבת אחת לפניך הוא עצום.
להסתפק ב-FTA זה פשע, וביזבוז מוחלט של זמן, אנרגיה, והפסד של אין-סוף ערוצים מעולים. באמת כמות בלתי נגמרת.
אם כי, ככל שיש לי יותר ערוצים נדמה לי שאני רק צופה פחות, כי אני מתקשה מאוד להחליט במה לצפות חח.
למה לי לשלם על ערוצים שאני יכול לקבל בחינם בסטרימינג?
את אותם ערוצים שחסרים לי בשיתוף אני קולט בסטרימינג
אם אתה מכיר שרת טוב ואמין שגובה סכומים קטנים על ערוצים בודדים שאני צריך אשמח לקבל המלצה
אני צריך את ערוצי דיסקברי,נשיונל גיאוגרפיק,ערוץ ההיסטוריה,אנימל פלאנט ועוד ערוצים בסגנון,
אני מוכן לשלם רק עליהם.
אין לך מלא. יש לך רק זרזיף בלי שיתוף.
חסרים לי בלוויין ערוצי דוקו,טבע ומדע שאותם יש בשיתוף ואני קולט בסטרימינג באיכות מעולה
ערוצי סרטים,מוזיקה,חדשות,ספורט, יש לי המון FTA.
קיבלתי 104 תוצאות ב-8W ו-46 ב-25.5E.
כמה אתה מקבל אצלך, שאוכל להשוות את התוצאות שאני מקבל?
ב25.5E קבלתי 42 תוצאות, ב8W קבלתי 125 תוצאות,
בלויין 8W יש הרבה ערוצים של המורדים בסוריה.
1m=30°W,22°W,15°W
סמל אישי של משתמש
deepspace
תותח על
תותח על

שליחה על ידי deepspace »

vjoded כתב: תנסה לסרוק את התדרים: 12711H SR:30000/ 11538H SR:8681
לא נראה לי שזה ישנה משהו, כי סרקתי את כל התדרים של הלווין, אבל אני אבדוק שוב אחר כך.
ההבדל בינינו במקרה הזה נובע מזה שאצלי ה-4W נמצא על ה-1.2M, וכשזה הפרש של מעלה בצלחת גדולה, זה יותר בעייתי...
זה למה גם אמרתי שלפעמים צלחות קטנות דווקא עדיפות ומתאימות יותר - אפשר להרוויח מהם.
vjoded כתב: זה בדיוק מה שקרה לי, אם תצליח, אשמח אם תספר לי מהו התדר החזק ביותר ואז אנסה בעצמי,
כנ"ל.
vjoded כתב: כל התדרים ב23.3E חופפים לתדרים ב26E שנקלט הרבה יותר חזק וזאת בעיה.
ככה אני גם תירצתי את זה, אבל זה קצת מוזר שלכאורה "הכל" חפף. ניסתי די הרבה תדרים שונים...
הדרך שאני מכוון LNB היא ע"י טעינת בוקט מוכן של תדרי הלווין שאני מחפש (אפשר לעשות עם dreamsat), וכך באמצעות התוכנה enigma signal meter, אני יכול לקפוץ מס' רב של תדרים בקלות ובמהירות, כאילו כבר מצאתי וסרקתי את הלווין.

ניסתי בזמנו למצוא תדר יחודיי שנדלק ב-23.5E, אך לא נדלק ב-26E, אבל זה לא כל כך הלך... לווין עקשן. [מחשב]
אם כי גם לא התעסקתי עם זה יותר מדי, כי קצת נמאס לי, והוא היה האחרון שכיוונתי, כך שזנחתי את זה יחסית מהר.

מישהו פה עם 23.5E מוכן לשתף את רשימת התדרים שנמצאו אצלו? זה יעזור לי למצוא את הממזר החמקמק.
vjoded כתב: למה לי לשלם על ערוצים שאני יכול לקבל בחינם בסטרימינג?
את אותם ערוצים שחסרים לי בשיתוף אני קולט בסטרימינג
את הסטרימינג אתה מקבל בדרימבוקס? (נשאלה השאלה גם פה http://www.sat-israel.co.il/viewtopic.p ... 24#p295890)
לא ניסתי ממש את הסטרימינג, אז לא אמהר לחרוץ דעה מוקדמת מדי לפני שאתנסה באופן אישי.

vjoded כתב: אני צריך את ערוצי דיסקברי,נשיונל גיאוגרפיק,ערוץ ההיסטוריה,אנימל פלאנט ועוד ערוצים בסגנון,
אני מוכן לשלם רק עליהם.
רוב הספקים משתפים את הכל במחיר קבוע, ולא עושים הפרדה כזאת.
יש חלק שעושים הפרדה לפי ספקים/הלווינים השונים, אך לא ראיתי שהם מחלקים את זה לפי סוג התוכן (להוציא XXX).

נתקלתי באיזה ספק רוסי שמאפשר באזור ה-$3~$4 לרכוש חבילה/לווין ל-0.8W לדוגמא, אבל זה לא המקרה הנפוץ... זה גם פחות משתלם.
יש בלווין הזה הרבה תוכן דוקומנטרי, אז אולי זה יספיק לך וימלא את החלל שחסר.
חשוב להבין שלא ניסיתי אותם, כך שאין לי מושג לגבי איכות השירות שתקבל (אבל אשמח לשמוע ;) ).
vjoded כתב: אם אתה מכיר שרת טוב ואמין שגובה סכומים קטנים על ערוצים בודדים שאני צריך אשמח לקבל המלצה
אני צריך לחפש את הלינק לשרת הרוסי ואשלח לך לפרטי (מקווה שאמצא).
אשלח לך גם בקרוב לינק לשרת שאני משתמש בו כרגע, שמאפשר שבוע התנסות ב-10 ש"ח.
vjoded כתב: חסרים לי בלוויין ערוצי דוקו,טבע ומדע שאותם יש בשיתוף ואני קולט בסטרימינג באיכות מעולה
ערוצי סרטים,מוזיקה,חדשות,ספורט, יש לי המון FTA.
"המון" זה מושג יחסי.
שמע... אני יודע מה יש לך. וזה לא אותו הדבר.
רק עבודת הסינון עצמה מכל הזבל שמציף את כל הלווינים מייגעת מאוד וגוזלת הרבה זמן.
בנוסף ערוצי ה-FTA ברובם מלווים בכתוביות מובנות בשפות זרות/באנרים/פרסומות ובאים באיכות בינונית/נמוכה.
גם אין ממש ערוציים איכותיים עם כתוביות באנגלית/EPG, דבר שאני מוצא כשימושי למדי, למי שמתקשה עם השפה.

זה נכון שיש גם הרבה ערוצי HD, וערוצים טובים חופשיים אחרים, וגם כך זה יותר מדי טלוויזיה עבור כל אדם שפוי...
אבל אני פשוט רואה במקרה הזה, שהתמורה המתקבלת גדולה בהרבה על התשלום הזעום שדורשים עבורה.
ואני לא אחד שמוציא את כספו בקלות... אבל כל אחד לשיקוליו.

לנסות בכל מקרה חובה עליך, ואין סיבה שלא תנסה, ותראה אם זה מתאים לך אם לאו.
vjoded כתב: ב25.5E קבלתי 42 תוצאות, ב8W קבלתי 125 תוצאות,
תודה על הדיווח.
vjoded כתב: בלויין 8W יש הרבה ערוצים של המורדים בסוריה.
חשבתי שרק אני מחפש את הדברים האלה חח. [לשון]
נערך לאחרונה על ידי deepspace ב 05 יוני 2013, 04:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
vjoded
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי vjoded »

לא נראה לי שזה ישנה משהו, כי סרקתי את כל התדרים של הלווין, אבל אני אבדוק שוב אחר כך.
ההבדל בינינו במקרה הזה נובע מזה שאצלי ה-4W נמצא על ה-1.2M, וכשזה הפרש של מעלה בצלחת גדולה, זה יותר בעייתי...
זה למה גם אמרתי שלפעמים צלחות קטנות דווקא עדיפות ומתאימות יותר - אפשר להרוויח מהם.
זאת לא הסיבה היחידה, אצלך עמוס הוא צדדי להוטבירד, מרחק גדול יחסית של 17 מעלות,
אצלי עמוס צדדי ל1W ונקלט כאילו הוא מרכזי כי הוא מאוד קרוב למרכז.
התדרים של 5W נקלטים אצלי ככה בעוצמות גבוליות באיזור ה52%.
הדרך שאני מכוון LNB היא ע"י טעינת בוקט מוכן של תדרי הלווין שאני מחפש (אפשר לעשות עם dreamsat), וכך באמצעות התוכנה enigma signal meter, אני יכול לקפוץ מס' רב של תדרים בקלות ובמהירות, כאילו כבר מצאתי וסרקתי את הלווין.
מהיכן אתה משיג בוקלט מוכן של תדרים לכל לוויין?
את הסטרימינג אתה מקבל בדרימבוקס? (נשאלה השאלה גם פה viewtopic.php?f=51&t=48624#p295890)
לא ניסתי ממש את הסטרימינג, אז לא אמהר לחרוץ דעה מוקדמת מדי לפני שאתנסה באופן אישי.
אצלי המחשב מחובר למסך LCD 42" ואני עובד איתו עם עכבר ומקלדת אלחוטיים, צופה בסטרימינג,בלוויינים וגולש באינטרנט בשכיבה מהמיטה.
דרימבוקס טוב בתור ממיר לווייני, לסטרימינג וגלישה באינטרנט אין כמו מחשב.
רק עבודת הסינון עצמה מכל הזבל שמציף את כל הלווינים מייגעת מאוד וגוזלת הרבה זמן.
זה כבר בוצע מזמן והעליתי לפה קובץ של המועדפים שלי, הכל מסודר יפה יפה לפי קטיגוריות.
http://www.sat-israel.co.il/viewtopic.php?f=1&t=48592
פעם בשבוע אני מריץ סריקה בכל הלוויינים לגילוי ערוצים חדשים,כמובן שאני מפעיל את זה לפני שאני יוצא מהבית כי זה לוקח איזה 10 שעות, זה מוצא כמה בודדים ואותם תוך כמה דקות אני ממיין אם בכלל הם שווים משהוא.
לנסות בכל מקרה חובה עליך, ואין סיבה שלא תנסה, ותראה אם זה מתאים לך אם לאו.
תודה, באמת אנסה ונראה
1m=30°W,22°W,15°W
סמל אישי של משתמש
deepspace
תותח על
תותח על

שליחה על ידי deepspace »

vjoded כתב: מהיכן אתה משיג בוקלט מוכן של תדרים לכל לוויין?
דרך החלון הבא ב-DREAMSAT, אתה יכול לטעון תדרים לקובץ ה-services, ומשם להכין רשימת בוקט כרגיל.

תמונה

יש גם קבצים מוכנים שאפשר להוריד מהרשת, אבל קשה למצוא אותם, וזאת דרך נוחה ואמינה בהרבה.
החיסרון היחיד שזה גם נותן לך תדרים שנמצאים באלומות שאתה לא קולט.

ב-0.8W אנחנו מקבלים רק חלק קטן מהלווין, לכן חשוב לבחור תדר מתאים, אחרת האינדיקציה תטעה אותך, ואתה תבזבז את זמנך.
אם הקהילה המקומית היתה משתפת ומעדכנת את קבצי ה-service שלה, זה היה הכי טוב.
vjoded כתב: זה כבר בוצע מזמן והעליתי לפה קובץ של המועדפים שלי, הכל מסודר יפה יפה לפי קטיגוריות.
http://www.sat-israel.co.il/viewtopic.php?f=1&t=48592
אל תדאג, להכל אני שם לב. ;)
כבר הורדתי את הקובץ, אבל עוד לא עיינתי בו.
אנשים חדשים צריכים להכיר לך תודה, הם לא יודעים כמה מאמץ כרוך בזה.
רק מי שכבר עבר את המשוכה יודע להעריך.

לא מקנא בך, כשתצטרך לסדר עם שיתוף, ולעבור על הכל מחדש... לקח לי נצח "לסיים" (ועדיין לא גמרתי <_< ).
גם כל שיתוף שתחליף תצטרך לארגן את הערוצים שוב. לא אותה כמות עבודה, אבל עדיין...
בנוסף, יש לי גם אופי כפייתי כזה, שגרם לי לארגן את הערוצים הכי נידחים שיש, אז תתאר לך את המצוקה שבה הייתי שרוי.
עברתי לפחות 4-3 פעמיים על כל ערוץ וערוץ.
יש גם ערוצים בשיתוף שלא נפתחיים ישר, וצריך להמתין כמה רגעים טובים עד שיפתחו, מה שעוד יותר מקשה על העניין.
לפעמיים גם ה-softcam היה נתקע ודורש איתחול, ואין לך אינדיקציה ישירה שזה קרה...
הרבה בעיות העסק הזה.
vjoded כתב: פעם בשבוע אני מריץ סריקה בכל הלוויינים לגילוי ערוצים חדשים,כמובן שאני מפעיל את זה לפני שאני יוצא מהבית כי זה לוקח איזה 10 שעות, זה מוצא כמה בודדים ואותם תוך כמה דקות אני ממיין אם בכלל הם שווים משהוא.
פעם בשבוע חח? לא קצת הגזמת? אני כבר חצי שנה, ולא עשיתי סריקה חדשה. [אופס]
מה שכן, צריך לעשות אוטומציה עם סקריפטים לדברים כאלה כמו סריקות/עידכון סיסמאות/הורדת קבצים עדכניים/גיבויים וכו'.
אין לי ממש סבלנות באופן ידני לתחזק אותם כל הזמן ולעיתים תכופות.
cron jobs... חשוב להכין סקריפטים טובים.

יותר מדי תגובות ארוכות... התעייפתי קצת. :ph34r:
vjoded
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: חמשת הצלחות שלי עם 25 לוויינים ב20 LNB

שליחה על ידי vjoded »

כל הכבוד. תענוג לראות. [בירה]
חסרים לך רק 2 חשובים שזה 23.5E ו-30W.
האמת שכבר הרבה זמן אני מפנטז על 2 הלוויינים הללו, אני חושב להוסיף צלחת 120 ס"מ ל23.3E
הוספתי עוד 2 צלחות ל30W ול 23.3E, את 19.2E+25.5E+26E העברתי לצלחת החדשה, בקרוב אעביר גם את 31E.
תודה רבה לרמי דסה שהגיע בהתראה של דקות ועזר לי לכוון את 30W,
תודה לגבי מטלראן שעזר לי לקדוח את החורים בקירות החיצוניים לבסיסי הצלחות.
נערך לאחרונה על ידי vjoded ב 12 יוני 2013, 09:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
1m=30°W,22°W,15°W
vjoded
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי vjoded »

תמונות נוספות
1m=30°W,22°W,15°W
סמל אישי של משתמש
deepspace
תותח על
תותח על

שליחה על ידי deepspace »

פששש זריז אתה. תתחדש!
הקמת שם חוות צלחות פרטית.
אבל מה עם השכנים??? חחח ירימו עליך את האף הארוך שלהם. ;)

בזמנך הפנוי... תסתכל על רשימת התדרים של 23.5E שקיבלת, ותראה אם יש ביניהם תדר יחודי ללווין הזה.
תודה.
vjoded
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי vjoded »

בזמנך הפנוי... תסתכל על רשימת התדרים של 23.5E שקיבלת, ותראה אם יש ביניהם תדר יחודי ללווין הזה.
תודה.
צר לי לאכזב אותך, אבל כל התדרים שאני קולט מ23.3E, כולם! חופפים לתדרים ב26E!

בנוסף, גם לי יש שאלה לגבי לוויינים שחסרים אצלי, האם מישהוא פה הצליח לקלוט את הלוויין 12.5W בצלחת מטר או בצלחת מטר 20?

האם מישהוא פה הצליח לקלוט משהוא מהלוויינים האלה"62°E/68.5°E/85°E/95°E" בתור צדדיים ל75E בצלחת מטר או מטר 20?
1m=30°W,22°W,15°W
shahaf3
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי shahaf3 »

אני מצליח לקלוט ב 1.20 עם מנוע HH ׁ
(LNB מרכזי)
21 TV SERVICES
כאשר תדר 12718H שםלדעתי התחנות הטובות
נקלט ב40%
אני משתמש בתדר 11408V לכיוון
צלחת 1.20, מנוע HH
30W ==> 105E
אנטנה ישנה בבניין משותף
ממיר SUNRAY 4 HD 800 SE triple tuner
Image = OpenPLi Sunray SR4 by maumixio 04/02/2013
skin = hdglass16.6.95
vjoded
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי vjoded »

אני מצליח לקלוט ב 1.20 עם מנוע HH ׁ
(LNB מרכזי)
21 TV SERVICES
כאשר תדר 12718H שםלדעתי התחנות הטובות
נקלט ב40%
אני משתמש בתדר 11408V לכיוון
על איזה לוויין אתה מדבר? אתה יכול בבקשה לבדוק לי את כל הלוויינים שרשמתי ולכתוב לי את התדרים החזקים ביותר בבקשה?
1m=30°W,22°W,15°W
שלח תגובה