כמה שאלות של מתחילים

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
Borat
חבר פורום
חבר פורום

כמה שאלות של מתחילים

שליחה על ידי Borat »

שלום לכולם,
עברתי לא מזמן לעולם הלוויינים (לאחר 15 שנה בהוט... כי נמאס לשלם)
התקנתי 2 צלחות - צלחת אחת עם AMOS,SIRIUS,HOTBIRD וצלחת נוספת ABS 75E (משפחה דוברי רוסית...)
עם ממיר פשוט GINATI של VISIONNET
יש לי כמה שאלות:
1. לפי איך שזה נראה עכשיו לרוב הערוצים הפתוחים אין EPG. האם ישנה אפשרות כלשהי בחיבור לאינטרנט להציג את מדריך השידורים של הערוץ? או האם ניתן "לקחת" את ה-EPG מערוץ שקיים בחבילה אחרת ולהציג אותו איכשהו :) בערוץ הפתוח? (לדוגמא לקחת את מדריך השידורים של ערוץ 1 מחבילה של יס ולהציג אותו בערוץ 1 שקולט AMOS). ובכלל האם קיים פתרון דומה אשמח לשמוע.
2. אני מעוניין לקנות ממיר לווייני עם אנדרואיד ומצאתי את זה:
http://www.ebay.com/itm/K1-Android-4-4- ... SwHjNV8k28
אשמח לשמוע מה דעתכם?
Borat
חבר פורום
חבר פורום

Re: כמה שאלות של מתחילים

שליחה על ידי Borat »

למישהו יש תשובה בפורום הזה?
simon120
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי simon120 »

שלום לך,
1. קודם כל לא ברור למה התקנת צלחת ל-ABS 75E , מה בדיוק אתה מצפה לקלוט משם ? בעבר שודרה משם חבילת "רדוגה" , אבל כבר מעל שנה בארץ לא ניתן לקלוט כלום מהלווין הזה? יש את ABS2 שאולי יתחיל לשדר באלומה שנקלטת בישראל , אבל זה עדיין בגדר "הלא ידוע" ובכל מקרה גם אם יקרה זה יהיה מוצפן.
2. לגבי EPG אכן ברוב הערוצים הלא מוצפנים אין EPG - אכן ניתן "לקשור" לערוצים הנ"ל EPG באמצעות תוכנה צד שלישי (מה שנקרה "פלאגין") , אבל בישביל זה אתה צריך ממיר לוויני תומך אניגמה 2 (מערכת לינוקס פתוחה)
את הפלאגן ניתן להוריד מכאן :
http://webcache.googleusercontent.com/s ... 2&&ct=clnk
3. לא ממליץ לך על ממיר מבוסס אנדרואיד , כי עדיין לא קיים ממיר מבוסס אנדרואיד שעובד טוב בשיתוף , לכן ממליץ לך אם אתה כבר מתכוון לקנות ממיר יותר משוכלל לחפש ממיר מבוסס אניגמה 2 וכאן יש לך מגוון מאוד גדול החל מממירים סיניים ב-70$ ועד לממירים יקרים של dreambox ו VU שעולים 700-800$.
Borat
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי Borat »

SIMON120 תודה על תשובתך,
1. אני מקבל מ ABS כמות לא קטנה של ערוצים דוגמת: PYATNIZA, TNT, RENTV,TV3,NTV ועוד שאני לא זוכר... אוכל לתת לך את הרשימה אם אתה רוצה..
2. ראיתי בסיקור של AMIKO A3 מבוסס האנדרואיד שיש אופציה בשם CROSSEPG האם היא מבצעת את הפונקיה הזאת?, והאם יש עוד תוכנות צד שלישי מבוססות אנדרואיד ? כמו-כן האם ישנה כזו אופציה בKODI/XBMC ?
3. נניח ונשאיר את השיתוף בצד האם פונקציונאלית הממיר בסדר ? ואם יש אותו למישהו אשמח לשמוע יתרונות/חסרונות
simon120
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי simon120 »

1. כמו שכתבתי אתה רואה היום ערוצים מ-ABS2 ולא מ-ABS , אבל זה זמני לגמרי , מדובר על ערוצים שיוצפנו בקרוב מאוד , יש על זה דיון בפורום ברוסית orbita-sat.com.
2. לא מכיר את AMIKO A3 , אבל בדרך כלל הממירים של amiko לא רעים בכלל , CROSSEPG אכן זה תוסף שמאפשר קשירת EPG לערוצים הוא קיים ככל הנראה גם לאנדרואיד ויש אותו גם לאניגמה 2.
3. אם אתה רוצה להתקין KODI אז אתה צריך ממיר מבוסס אנדרואיד , באניגמה 2 זה מאוד מורכב ולא עובד טוב.
4. אין לי ניסיון עם ממיר מבוסס אנדרואיד , מהתלונות ששמעתי , מתלוננים בדרך כלל על איטיות ורגישות הטיונר.
yzelec
אחלה חבר
אחלה חבר
Has thanked: 18 פעמים
Been thanked: 3 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי yzelec »

אין מצב שיש לו 75!!!!

אולי 54.9
simon120
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי simon120 »

יש מצב :) , לפני כחודש מ-ABS2 התחילו לשדר כ-20 ערוצים שנקלטים אצלנו
תדר 11105 H
מדובר על שידורי ניסיון שיוצפנו בקרוב מאוד.
yzelec
אחלה חבר
אחלה חבר
Has thanked: 18 פעמים
Been thanked: 3 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי yzelec »

מעניין מאד
אני אבדוק 100סמ מספיק?
yzelec
אחלה חבר