כיוון צלחת ללוין עמוס

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
thenaor
חבר פורום
חבר פורום

כיוון צלחת ללוין עמוס

שליחה על ידי thenaor »

שלום חברים,
יש לי שני צלחות ו4 עיניות בגג, אבי אוהב לראות ערוצים של מדינות ערב ומחובר דרכן לturksat ועוד לויין.
אנחנו רוצים להתחבר עם אחת מהצלחות לעמוס, כדי לנתק את הוט, כי תודות לנטפליקס כבר אין ממש צורך בהם. הבנתי שיש שיטה לקלוט שירותי יס או לפחות עידן פלוס.
אין ממיר, קולטים דרך טלוויזת lg דגם sk7900
אם לא חוקי לדבר פה על התחברות ליס אז מתנצל מראש, בכל מקרה אשמח לעזרה בשביל להתחבר דרך הלווין לעידן פלוס.
אני לא ממש מבין איך לכוון את הלווין אבל אני כן מבין איך לסרוק תחנות וכו' ואת זה כבר עשיתי לאבי לא מזמן כי כשהתקינו לו את הכל היה ממיר לפני כמה שנים וכששדרגנו טלוויזיה הכנסתי את הלווין ישירות אליה.
תודה מראש על העזרה :)
vladimir97
תותח על
תותח על

Re: כיוון צלחת ללוין עמוס

שליחה על ידי vladimir97 »

אתה מערבב. את יס לא ניתן לקלוט אלא באמצעות ממיר שלהם. עידן פלוס זה שידור קרקעי ולא לוויני, שעובד באמצעות ממיר ייעודי.
אם תרצה לכוון צלחת באופן שתקלוט ערוצים ישראליים חופשיים, כוון את הממיר לתדר שאתה יודע בוודאות שהוא עובד.
היום זה 11095 H, ו-symbol rate של 11480. תחבר את הממיר ישירות לראש.
תכוון את זוית ההגבהה של הצלחת בערך ל-33-34. אם הצלחת מותקנת היטב באופן ישר ובמאונך - תוכל להיעזר בסקאלה שיש (אם יש) על הצלחת.
תראה לאיזה כיוון מכוונות יתר הצלחות של יס באזורך, ותכוון את הצלחת לאותו כיוון ותזיז אט אט ימינה ושמאלה, עד שתקבל קליטה. אם לא מתקבלת קליטה, נסה לשחק למעלה ולמטה עם זוית ההגבהה וכן עם כיוון הראש בצלחת. אם עדיין לא נקלט, פנה לגורם מוסמך שיעשה זאת.
thenaor
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי thenaor »

vladimir97 כתב: 16 דצמבר 2018, 14:06 אתה מערבב. את יס לא ניתן לקלוט אלא באמצעות ממיר שלהם. עידן פלוס זה שידור קרקעי ולא לוויני, שעובד באמצעות ממיר ייעודי.
אם תרצה לכוון צלחת באופן שתקלוט ערוצים ישראליים חופשיים, כוון את הממיר לתדר שאתה יודע בוודאות שהוא עובד.
תכוון את זוית ההגבהה של הצלחת בערך ל-33-34. אם הצלחת מותקנת היטב באופן ישר ובמאונך - תוכל להיעזר בסקאלה שיש (אם יש) על הצלחת.
תראה לאיזה כיוון מכוונות יתר הצלחות של יס באזורך, ותכוון את הצלחת לאותו כיוון ותזיז אט אט ימינה ושמאלה, עד שתקבל קליטה. אם לא מתקבלת קליטה, נסה לשחק למעלה ולמטה עם זוית ההגבהה וכן עם כיוון הראש בצלחת. אם עדיין לא נקלט, פנה לגורם מוסמך שיעשה זאת.
תודה על ההסבר.. את התדר הזה אני מנסה לכוון על לווין amos 4w?
איזה ערוצים ישראלים חופשיים יש? את אלו שמשודרים בעידן פלוס לא?
ואני לא משתמש בממיר חיצוני בטלוויזיה סמארט של lg יש ממיר מובנה
thenaor
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי thenaor »

vladimir97 כתב: 16 דצמבר 2018, 14:06 אתה מערבב. את יס לא ניתן לקלוט אלא באמצעות ממיר שלהם. עידן פלוס זה שידור קרקעי ולא לוויני, שעובד באמצעות ממיר ייעודי.
היי חבר, התפנתי לזה רק היום וכיוונתי את הצלחת, לאחר מכן הכנסתי את התדרים שכתבת ועכשיו אני לא קולט שידור. צריך לכוון את הצלחת לפי התדר הזה או שאם זה קולט את הלווין זה יקלוט כל תדר שיש ללווין?
vladimir97
תותח על
תותח על

תדר שיש עליו שידור...
thenaor
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי thenaor »

vladimir97 כתב: 29 דצמבר 2018, 21:31 תדר שיש עליו שידור...
אוקיי אני יתפוס יום שאין גשם ואנסה לכוון שוב. באותה צלחת אני קולט גם את הלווין הוטבירד אבל בעין אחרת, אם זה המצב הכיוון של עמוס יוכל להתבצע בלי הזזת הצלחת אלא רק העין?
vladimir97
תותח על
תותח על

אפשר, אם תצליח, מצריך קצת מיומנות.
thenaor
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי thenaor »

vladimir97 כתב: 01 ינואר 2019, 20:39 אפשר, אם תצליח, מצריך קצת מיומנות.
הצלחתי תודה רבה :)
vladimir97
תותח על
תותח על

תהנה
שלח תגובה