הודעה חשובה לכל החברים הלא רשומים.

כדאי להרשם לפורום ואז תיראו עוד הרבה מדורים מעניינים.

בפורום זה תמצא הכל על קליטה של ערוצי טלוויזיה בלווין, אנטנות צלחת לווין פרטית לקליטה מלווין, ציוד, ממירים דיגיטליים כמו דרים בוקס מגנום טופילד, לווינים/ערוצים חדשים, שידורי חדות גבוהה HDTV, כרטיסי לווין למחשב Skystar2, קידודים ועוד.....
המקום לשאלות של מתחילים על קליטת שידורי לווין בתחומי הסרטים, ספורט, תוכניות ומוזיקה בכל השפות מכל העולם.
עשרות לווינים שנמצאים בשמיים שמעלינו משדרים לאזורינו אלפי ערוצי טלויזיה ורדיו שכל אחד יכול לקלוט. בואו לראות איך ותגלו תחביב חדש ומרתק.
מדורי הורדות קבצים לממירים וכרטיסים חכמים ועוד הרבה דברים מענינים..
מידע רב חינם וכן רשימת מתקינים מקצועיים לכל הנרשמים לפורום.

למקרה של בעיות ברישום ניתן לפנות במייל למנהל האתר iizzii61@hotmail.com

ציטוט של משתמש חדש בשם musli1:
גם אני עד לפני כחודשיים התקנתיי צלחת על הגג לאחר שהתנתקתי מהכבלים אחרי 15 שנה שהם עשקו אותי
לא היה לי מושג מה זה צלחת פשות קיבלתי צלחת מתנה התקנתי אותה לבד ביקשתי מחבר את הממיר שלו לכמה ימים לראות אם הערוצים שאני קולט מדברים אליי ומאז אני ובני משפחתי פשוט מכורים מהקטן שהוא בן 8 והגדול שהוא 17 הילדים שלי תאמינו או לא לומדים אנגלית כי אין תירגום ואני בודק מדי פעם לראות שבאמת הם מבינים את הסרט והם מתרגמים לי כמעת בדיוק את הסרט הקטן שלי פשוט קיבל שיגון ללמוד אנלית
והוא ישב לבד או ביחד אתי ולומד אנגלית
ובקיצור איתי הוט גמרו
אלי מוסלי
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Zacky

הודעה חשובה לכל החברים הלא רשומים.

שליחה על ידי Zacky »

שלום

קודם כל ברוכים הבאים לפורום הלווינים הישראלי :)

פורום זה פתוח רק לחברים הרשומים, אז אם ברצונך להיכנס,לקרוא ולהשתתף בפורום תהיה חייב להירשם.

באתר זה מחכים לך משתמשים רבים בהם בעלי ידע רב בנושא צלחות לוויניות לקליטה, הן קבועות ללוין אחד או יותר והן לצלחות ממונעות בכל הגדלים. יש מידע רב על איך לקלוט שידורים מוצפנים והציוד הנדרש לשם כך. יש לנו מדורים להורדות של קבצים בכל הנושאים ומידע על הערוצים השונים והמגוונים שניתן לקלוט בארץ. בקיצור, כדאי מאד להרשם.

יש לציין שניתן להירשם לפורום רק אם תספק כתובת אי-מייל אמיתית שקיבלת מספק האינטרנט שלך,כתובות האי-מייל החינמיות כמו YAHOO ו WALLA וכל כתובת אי-מייל חינמית אחרת חסומות ולא ניתן להירשם דרכן, רק מי שיציין כתובת אי-מייל שקיבל מספק האינטרנט שלו יקבל דואר לאי-מייל שדרכה הוא יוכל להפעיל את החשבון שלו.
חשבונות שלא יופעלו אחרי יומיים ימחקו.

אם יש לכם בעיות ברישום נא לשלוח לי אי-מייל לכתובת iizzii61@hotmail.com

אנו מקווים שתחליטו להצטרף לקהילה שלנו ומחכים לכם בפנים

[מנגן]
שלח תגובה