ערוצי IPTV ישראלים

מדור לדיונים ועדכונים בתחום ה IPTV - טלויזיה על גבי האינטרנט וסטרימרים
שלח תגובה
IPTVILSKY1000
חבר פורום
חבר פורום

ערוצי IPTV ישראלים

שליחה על ידי IPTVILSKY1000 »

שלום, למישהו יש קישור לIPTV ישראלים של יס והוט? אשמח לקישורים.
storm
אחלה חבר
אחלה חבר

Re: ערוצי IPTV ישראלים

שליחה על ידי storm »

אסור לפרסם ערוצי יס/הוט
נערך לאחרונה על ידי י א ב 01 מאי 2017, 18:00, נערך פעם 1 בסך הכל.
סיבה: בניגוד לחוקי הפורום
storm
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי storm »

אסור!!
נערך לאחרונה על ידי י א ב 01 מאי 2017, 18:00, נערך פעם 1 בסך הכל.
סיבה: בניגוד לחוקי הפורום
shmilo
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי shmilo »

שלום חברה, יש לא מעט אתרים שמוכרים שירות כזה, אני רכשתי כבר 3 כאלו, ובכל ה 3 יש תקיעות של הערוצים בין השעות 7 בערב ל 12 בלילה, ממש בכולם,
החלפתי 4 ספקי אינטרנט כולםעל תשתית של בזק, אפילו החלפתי את כל התשתית אצלי בבית לכבלים חדשים, וזה עדיין מתחיל להיתקע בין 7 ל 12 בלילה

עכשיו אני מאוד מחפש שירות כזה באינטרנט, השאלה שלי היא כזאת האם מישהו מכיר משהו שעובד טוב ?? בעיקר בשעות שציינתי, אני מאוד אשמח לעזרתכם
storm
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי storm »

ניסית עם בזק בינלאומי כספק?
shmilo
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי shmilo »

בדיוק היום מנסה עם בזק בינלאומי, נראה איך יהיה

בכל מקרה אין פה מישהו שיש לו או ניסה ויכול להגיד לי איזה ספק הוא , או לחילופין איזה שירות?
baruh1
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי baruh1 »

shmilo שלום וחג שמח.
על איזה תשתית אתה נימצא?גם לי יש אותה בעיה יש לי תשתית הוט וספק 014 הבעיה מתחילה גם אצלי מ7 עד 11 בלילה.והחלפתי ספק הוט ניט וזה גם לא עזר
shmilo
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי shmilo »

אני בתשתית של בזק, וספק של בזק בינלאומי וגם אקספון

מה שכן בבזק בינלאומי זה יחסית סביר, יש תקיעות בערוצים ישראלים, אבל יש שירות אחד ששאר הערוצים עובדים סבבה ולפעמים גם הישראלי

באקספון זה פשוט שערוריה
אני עוד בחיפושים
juhyuh
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי juhyuh »

הבעיה ב-IPTV האלה שהתשלום הוא עבור מכשיר אחד..
כלומר אם יש לך 4-5 מכשירים בבית כבר עדיף לרכוש יס/הוט ולשבור את הראש פחות
אלא אם כן מישהו פה מכיר שירות שמנסיון לא חוסמים כשמשתמשים בכמה מכשירים? (באותה רשת בייתית, דהיינו לכולם אותו IP מבחינת ה-reseller)
eladin
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי eladin »

יש ל viptv(תחפש בגוגל את השם) ל 450 ערוצים. 78 מתוכם בעברית. יש להם חבילות - 60 שקל ל 3 חיבורים, 100 שקל ל 5 חיבורים.
באמת חוסמים את השידורים של ה iptv ואז צריך לעבור ספק ספק ? נשמע לי מיותר לעשות אם אי אפשר לצפות כמו שצריך.
שמעתי שיש ממיר שעוזר בניצול רוחב פס והוא מזרים את המידע בפאקטים של 10 מ"ב ואז לכאורה הספקית לא מפריע לה.
אני יותר מחפש iptv עם ערוצים ברומנית. הבנתי שיש 124 ערוצים ומצאתי ספק iptv מחו"ל שיש לו את כל הערוצים (עולה 25 לחודש בערך).
אז אני מחפש לקנות ממיר תומך iptv. אם השידור על הפנים בארץ אז אין לי בשביל מה לשלם לספק של החבילה...
בכל מקרה, יש לי tv עם פול hd לא חכמה, וצלחת לווין על הגג ובהזדמנות זאת רוצה לקנות גם ממיר לווייני שגם יש בו עידן פלוס(גם בזה יש שימוש). אז התחלתי לחפש בגוגל ומצאתי כמה ממירים. חלק סטרימר עם ממיר לווייני, אבל בלי עידן פלוס. חלק יקרים ביותר החל מדרים בוקס והמתחרה שלו vu solo. בקיצור הסתבך לי כל העסק. האם באמת צריך ממיר מיוחד שמחלק לפאקטים של 10 מ"ב כדי שהספקית לא תוריד מהירות ? פתאום ראיתי גם ממיר של 4k, אומנם רוב הערוצים ב iptv הם באיכותל רגילה או גג hd. בכל מקרה אשמח להמלצות לממיר שמבוסס על אנדוראיד מעל גרסה 6, 4 ליבות ושתומך iptv+ ממיר לוויני+עידן פלוס. יש כזה דבר ? תודה.
סמל אישי של משתמש
ahgi
תותח על
תותח על
Has thanked: 29 פעמים
Been thanked: 5 פעמים

שליחה על ידי ahgi »

Izeetv
ערוצים ישראלים חינם
עידן פלוס
9
הדברות
suave
חבר ותיק
חבר ותיק
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 6 פעמים

שליחה על ידי suave »

eladin כתב: 13 ספטמבר 2020, 11:33 יש ל viptv(תחפש בגוגל את השם) ל 450 ערוצים. 78 מתוכם בעברית. יש להם חבילות - 60 שקל ל 3 חיבורים, 100 שקל ל 5 חיבורים.
באמת חוסמים את השידורים של ה iptv ואז צריך לעבור ספק ספק ? נשמע לי מיותר לעשות אם אי אפשר לצפות כמו שצריך.
שמעתי שיש ממיר שעוזר בניצול רוחב פס והוא מזרים את המידע בפאקטים של 10 מ"ב ואז לכאורה הספקית לא מפריע לה.
אני יותר מחפש iptv עם ערוצים ברומנית. הבנתי שיש 124 ערוצים ומצאתי ספק iptv מחו"ל שיש לו את כל הערוצים (עולה 25 לחודש בערך).
אז אני מחפש לקנות ממיר תומך iptv. אם השידור על הפנים בארץ אז אין לי בשביל מה לשלם לספק של החבילה...
בכל מקרה, יש לי tv עם פול hd לא חכמה, וצלחת לווין על הגג ובהזדמנות זאת רוצה לקנות גם ממיר לווייני שגם יש בו עידן פלוס(גם בזה יש שימוש). אז התחלתי לחפש בגוגל ומצאתי כמה ממירים. חלק סטרימר עם ממיר לווייני, אבל בלי עידן פלוס. חלק יקרים ביותר החל מדרים בוקס והמתחרה שלו vu solo. בקיצור הסתבך לי כל העסק. האם באמת צריך ממיר מיוחד שמחלק לפאקטים של 10 מ"ב כדי שהספקית לא תוריד מהירות ? פתאום ראיתי גם ממיר של 4k, אומנם רוב הערוצים ב iptv הם באיכותל רגילה או גג hd. בכל מקרה אשמח להמלצות לממיר שמבוסס על אנדוראיד מעל גרסה 6, 4 ליבות ושתומך iptv+ ממיר לוויני+עידן פלוס. יש כזה דבר ? תודה.
באמת שאלה מאוד מעניינת לגבי מכשירי IPTV יעודיים. האם יש להם יתרון? מכשירים דוגמאת מאג או פורמולר לעומת ממיר אניגמה או ממירי אנדוראיד פשוטים עם יכולת לנגן קבצי M3U? האם יש הבדל משמעותי בהשוואה לממירי אניגמה שמבוססים על מעבד ARM חזקים לעומת MIPS? אם יש למישהו נסיון או ידע אשמח להחכים בנושא.
שלח תגובה