יום היסטורי: yes נפרדת מהלווין

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

Re: יום היסטורי: yes נפרדת מהלווין

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

גם אצלי בבלוק בזק השחיל קו אופטי . ונעצר כמה שנים גם.
כניראה קשה לו להיתחרות עם האחרים . אז העבודות נעצרו
thestalker
תותח על
תותח על
Been thanked: 5 פעמים

שליחה על ידי thestalker »

י א כתב: 14 מרץ 2019, 12:32 לא יצליחו לקבל לקוחות ב 200 שקל לחודש על מנוי דרך אינטרנט. אנשים לא מטומטמים. עדיין לא ראיתי חברה אחת בצד זה של כדור הארץ שירדה מהלווין לטובת העברה באינטרנט (למעט אולי שידורי פורנו).

החברות הגדולות מציעות שירות דרך האינטרנט כשירות משלים אבל לא ביטלו את השידורים דרך הלווין.

יס הכניסו עצמם לפינה קשה כשבחרו לשדר על רבע מקטע לווין וכך חסמו את עצמם מאפשרות להתרחב. אבל מזה ועד לעבור לשידור באינטרנט??

גם הוט וגם יס צחקו על שידורי האינטרנט בפרסומות עתירות כסף על הדיליי בשידור - אז זה מה שהם יעשו? ב 200 שקל לחודש? ממש לא נראה לי

אורנג צרפת מחליפה את הממירים מהדור החדש של ה LIVEBOX ל ממירים אונליין
יש לי 1.8 ממונעת מ30W עד 42E
ממיר עם מנוי חוקי ל CSAT
DREAMBOX 7080 HD 2X DVBS2 1X DVBT
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

אורנג צרפת היתה מהתחלה מבוססת הפצה קווית
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
thestalker
תותח על
תותח על
Been thanked: 5 פעמים

שליחה על ידי thestalker »

בחול יש לי מנוי שלהם שאני משלם שיהיה לי כשאני שם

כשעשיתי אותו לפני 3 שנים היה לי ממיר לוויני
לפני שנה החלפתי אותו לממיר 4K שפועל על תשתית המרשתת

האיכות תמונה שלהם דיי מדהימה
יש לי 1.8 ממונעת מ30W עד 42E
ממיר עם מנוי חוקי ל CSAT
DREAMBOX 7080 HD 2X DVBS2 1X DVBT
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

שליחה על ידי Sys_Admin »

שירותי IPTV של ORANGE צרפת, כמו גם שירותי IPTV תקניים רבים אחרים במדינות אחרות לא פועלים כלל ולא יכולים לפעול "על תשתית של המרשתת" ( INTERNET באנגלית ), אלה שהם פועלים על גבי INFRANET ( רשת פנימית מבוקרת של הספק תשתית זה ). רשתות כאלה תוכננו ונפרסו מראש בשביל לתת אפשרות להעביר את השירותים אלה. כמובן גם שבגלל זה IPTV של ORANGE צרפת פועלת בתקשורת MULTICAST, שנותן אפשרות לאפשר חיבור של מיליוני לקוחות רבים מבלי שכל לקוח יוצר עומס נוסף על הרשת. כמובן ששירות כזה לא יכול לפעול על גבי רשת INTERNET שלא יכולה להעביר את התקשורת MULTICAST. זו גם הסיבה ש IPTV של ORANGE צרפת משודר כ RTP, דבר שנותן אפשרות להימנע מהשיהוי כלשהוא, מבלי כבר לדבר על שיהוי הבלתי נסבל שקיים בבדיחות עצובות כמו סלקום TV או STING TV של YES או פרטנר TV.
זו גם הסיבה שאם תיקח מקלט IPTV של ORANGE צרפת ותחבר אותו לרשת אינטרנט דרך ספק אחר ולא לחיבור של תשתית ORANGE הצרפתית, אז מן הסתם שלא תראה שום ערוץ טלוויזיה. יותר מזה ה IPTV של ORANGE צרפת פועל אפילו ב VLAN נפרד מאינטרנט באותה התשתית של ORANGE הצרפתית, VLAN שתקשורת שלו כלל לא מתערבבת עם תקשורת אינטרנט שהלקוח מקבל גם בסיב של ORANGE וגם בחיבור DSL שלה, במקומות שעוד נשארו לה חיבורים כאלה.

כל מה שסברתי מעל לא אפשרי כלל לבצע על גבי תשתית רשת של בזק מבלי לזרוק לפח את כל אותה הרשת שנפרסה על ידי בזק במשך עשרות שנים בכל הארץ ובהשקעה של מאות מיליוני דולרים רבים. אף אחד בבזק לא ילך להשקיע מיליארדי שקלים רק בשביל סיפור מפוקפק זה שמכונה YES, שגם כך הוא בהפסדים, שרק הולכים וגוברים.
ואת כל הסיפורים המופרחים אלה כבר עברנו ולא פעם אחד. אבל בכל זאת אני אנסה להזכיר על מה מדובר. הניסיון של YES לעבור לשדר על גבי רשת של בזק כבר נבדק לפני כמה שנים וכבר נמצא כלא אפשרי ולא כלכלי בעליל.

ניזכר מה היה לנו ואלה רק כמה מהסיפורים ההזויים אלה שאפשר להזכיר למי שלא זוכר אותן:
שנת 2010:
yes - עוזבת את הלוויין ועוברת לאינטרנט
https://www.haaretz.co.il/misc/1.1233430
שנת 2011:
TheMarker חושף: התוכנית הסודית של yes ליום שאחרי הלוויין
https://www.themarker.com/technation/1.584363
שנת 2017:
ועדה מיוחדת שהוקמה בדירקטוריון ביצעה עבודה בעניין ולקחה בחשבון את עמדת בזק. מצד אחד יש הטוענים שבזק איננה מסוגלת בתקופת זמן קצרה לעמוד באתגר של העברת כל שידורי yes על גבי האינטרנט, מבחינת דרישות לזמינות ולקצבי מהירות גבוהים. yes טענה שהיא צריכה רשת שתומכת בלפחות 5 טלוויזיות באיכות שידור גבוהה K4 בבית ורשת בזק אינה יכולה להבטיח איכות שידור כזו על גבי האינטרנט.
https://www.globes.co.il/news/article.a ... 1001177082
שנת 2018:
המשמעות של ביטול ההסכם עם חלל: yes תיפרד מהלוויין
https://www.globes.co.il/news/article.a ... 1001265340

זה שכרגע יש מי שמספר שתוך שבע שנים אפשר יהיה לבצע את זה, זה מסוג אותן הבדיחות על אותו האחד שלקח על עצמו ללמד את החמור של המלך לדבר תוך שבע שנים וששאלו אותו, אם הוא לא מפחד, כי מדובר הרי כאן על שקר ברור, אז הוא הסביר שתוך שבע שנים יש סיכוי סביר שאו שהחמור ימות או שהמלך ימות או שהוא ימות. כך גם מניחים אותם מספרי סיפורים ב YES.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

אז צריך להחליף את הפתיח . זה לא יום "היסטורי" . אולי זה חלום היסטורי . נכון.?
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

ההיסטוריה היחידה היא לבעלי מניות יס
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

אין לי . מניות. ומעולם לא הייה לי . אין לנו על מי ליסמוך . אלה על אבינו שבשמיים
vladimir97
תותח על
תותח על

שליחה על ידי vladimir97 »

ברור שזה לא יקרה לא מחר, לא מחרתיים וגם לא בעוד שנתיים... אני מניח שיס רואים את הנולד שזה התפתחות הסיבים האופטיים או בכלל העלאת מהירות האינטרנט בישראל. אם האינטרנט היה מספיק מהיר, זו לא שאלה בכלל. כמה שאני חובב לווינים, עדיין צריך לזכור שכל הסיפור הזה מסורבל. כל הצלחות... והעברת הכבלים.. והצורך בצלחות גדולות, ויותר מצלחת אחת כדי לקלוט מספיק שידורים... והצורך במיקום מתאים... זה גם לפעמים עניין לא פשוט להתמודד איתו.
בתקופה האחרונה התחלתי להשתמש בכל מיני שירותי IPTV. זה עובד לא רע, האיכות טובה וההיצע מעולה, כי אין הגבלה במובן הזה שלווין מסוים אינו משדר לכאן.. אפשר יהיה לקלוט הכל.
לכן, כל זמן שהכיוון הוא לשפר משמעותית ולהעלות את מהירות האינטרנט, אני לא רואה סיבה למה לא לשדר טלויזיה בצורה הזו. אני מניח שיימצא גם פתרון של לתת לזה קו נפרד שלא תלוי בגלישה השוטפת, ואז בכלל הכל יהיה טוב.
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

חוץ מכמה ניסויים בכמה ערים בודדות עם חיבורים של מספר מאות לקוחות בכל עיר כזו, דבר שזניח מבחינת כלל הלקוחות בישראל ושקיים כבר מתחילת שנות 2000 בצורות שונות, אין בארץ שום התפתחות הסיבים האופטיים ובקשר ל"עלאת מהירות האינטרנט בישראל", אז ההתקדמות היחידה היא בזה שיש ירידה במהירות החיבור לאינטרנט בישראל ללקוחות הפרטיים בשנים אחרונות וזה בגלל שבזק שהיא חברה יחידה בישראל שיש לה תשתית ברמת פריסה ארצית בישראל והיא לא משקיעה בתשתיות שלה בגלל חוסר תחרות. כך שכמו שלפני עשור לא ניתן היה על רשת בזק זו להעביר את שירות IPTV תקני, כך בדיוק גם היום לא ניתן לבצע את זה וכל מה שניתן להעביר על רשת זו זה שירותי בדיחה כאלה כמו שיש לפרטנר, לסלקום או כמו ש YES כרגע עושים עם STINK TV שלהם.
גם בתחום זה של תשתיות תקשורת, כמו גם בתחום הלווייני תקשורת ישראל נשארה מאחור ובפיגור של עשרות רבות של שנים מאחורי כל שאר העולם. כל הסיפורי סיבים אלה תמיד מזכירים לי את התמונה המפורסמת של פריסת תשתיות של סיבים אופטיים בחו''ל בשנות השבעים של המאה הקודמת של האלף הקודם. תמונות שעוד נעשו בשחור לבן בשיקגו. :D
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

חוץ מסיבים אופטיים . יש במדינה הרבה דברים יותר חשובים . ומהירות האינטרנט . עם ישראל חי טוב מאוד עים מהירות של 100M . שהגוים יחנקו עם מהירות 1000M
אתה כותב כאילו אנו מדינה מפגרת . יש לנו ארץ זבת חלב ודבש . ותפסיק לקטר בשטיות שלך. לווינים סיבים . כאילו זה אוכל
חד פורים שמח
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

אני לא אתייחס לשפה שלך, אלה אני רק אנסה להסביר לך את מה שאתה כנראה שלא מבין כלל. תשתיות תקשורת ( אינטרנט ), בתקופה שלנו זה גורם שמקדם את כל התחומי כלכלה, חינוך, מסחר וגם את התחומי פעילות אחרים. ברגע שתשתיות תקשורת אלה לא קיימות כלל במדינה או שהן ברמה שמספיקה למה שהייה נדרש לפני מספר עשורים, כל התחומים המוזכרים לפני זה לא יוכלו להתפתח כלל ויישארו בפיגור שלא ניתן יהיה להדביק אותו.
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

מה הקשר לאוכל ודבש?? בהודו גם אין בתי שימוש אבל זה אומר שאסור שיהיו פה תשתיות טכנולוגיות מתקדמות?? באמת קרמר..
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

הטכנאי קרמר כתב: 18 מרץ 2019, 17:35 חוץ מסיבים אופטיים . יש במדינה הרבה דברים יותר חשובים . ומהירות האינטרנט . עם ישראל חי טוב מאוד עים מהירות של 100M . שהגוים יחנקו עם מהירות 1000M
אתה כותב כאילו אנו מדינה מפגרת . יש לנו ארץ זבת חלב ודבש . ותפסיק לקטר בשטיות שלך. לווינים סיבים . כאילו זה אוכל
חד פורים שמח
בכל מה שקשור לתשתיות התקשורת הלאומיות... אנחנו בהחלט מדינה מפגרת , אגב לא רק... גם למשל בתשתיות התחבורה הציבורית אנחנו בפיגור של כ 50 שנה לפחות לעומת העולם המערבי, רכבת חשמלית ראשונה פועלת חלקית ב 2019 כשרכבות כאלה פועלות כבר מעל 50 שנה בעולם,
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

גלובל . אז מה אתה מחפש כאן ?. תהגר למדינה שיש רכבת חשמלית. ותשתיות רחבות. ואז תקטר . איפו סיר הבשר שאכלנו בישראל
סתם קשקשן שלא מרוצה מכלום . לי טוב כאן . נהנה מיכול רגע במדינה . כי יש לנו ארץ זבת ודבש . על אפך וחמתך .
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

לא מקטר, נאבק שיהיה כאן טוב יותר בכל התחומים....
הקשקשן הוא אתה לא אני.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

איך אתה נאבק ? כתוב שהחברה ידעו ! קשקשן אחד. לא מרוצה מכול דבר . לך תנהיג אתה את המדינה . ניראה אותך עושה יותר מימה שאחרים עשו
זה מה שאתה מחפש . אינטרנט 1000M . שידורי HD . זה מעניין את קצה האף של התושבים . קשקשן בליתי נילאה
חג פורים שמח לכולם
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

כן , תמשיך ככה לכנות אותי קשקשן ולתקוף אותי בפסים אישיים ובדרך לא עניינית ....
אתה כנראה מתגעגע לזה שיחסמו וישהו אותך מהפורום הזה,
מזמן לא היית מושהה ...מה ?
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

מי שכותב דברי בלא כאלה על המדינה שהוא חי בה עשרות שנים . מגיע לו שיכנו אותו קשקשן. המילה "קשקשן " זו לא מילת גנאי . כול ילדי הגן מקשקשים עם עפרונות
חשבתי שתספר על המאבק שלך לא סיפרתה
אז חג פורים שמח
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

דברי בלע ...ב - ע
סיפרת לא סיפרתה

כן פורים שמח גם לך ....לך תשתה משהו לכבוד החג .
שלח תגובה