Eutelsat Hot Bird 13F

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

Re: Eutelsat Hot Bird 13F

שליחה על ידי Sys_Admin »

אולי כדאי ש"הטכנאי" המהולל פשוט ידאג לתקן את מה שנדרש בכדי שהקליטה של ערוץ זה לא תתקע. כי מי שיש לו מערכת אנטנה תקינה לקליטה של לוויין זה, אז גם הערוץ המדובר נקלט ללא שום בעיה, יציב ביותר ובאיכות HD מצוינת. מצרף כמה צילומי מסך של הערוץ המדובר שעשיתי כרגע עם נתוני קליטה גם. ניתן ללחוץ על התמונות בכדי לראות אותן בגודל מלא:
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק
Been thanked: 7 פעמים

שליחה על ידי קרמר הטכנאי »

יפה לך כול הכבוד עים צלחת 3 מטר או יותר . סתם קשקשת ברשת
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

י א כתב: 05 יוני 2023, 15:32 ודאי שניתן
חיפסתי באתר שלהם . יש המון מידע על הערוץ. אבל אין שידור ישיר . תן קשור בבקשה
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

קרמר הטכנאי כתב: 05 יוני 2023, 20:35 יפה לך כול הכבוד עים צלחת 3 מטר או יותר . סתם קשקשת ברשת
זה במקרה עם "צלחת" של 1.8 מטר ולא יותר. :D
אתה רואה למה מבחינתך כל השוק מת כבר עשרות שנים, כי גם, אם יש לקוח שבטעות מתקשר אליך, אז אתה לא יכול לפתור אפילו תקלה הכי בסיסית של קליטת ערוץ מלוויין שנקלט מצויין גם עם אנטנה קטנה של 1.8 מטר. תקלה שגם עוזר מתקין אחרי שבוע של עבודה כשולייה היה כבר מצליח לסדר לבד. ואתה מדמיין לך צלחות של שלוש מטר או יותר. ואתה אחרי כל השנים שעברו, אפילו לא יכול להבין מה קוטר של אנטנה נדרשת לרמת קליטה מסוימת של לוויין מוכר ביותר כאן.
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

מר SYS הקונסול הזה התקננתי לו צלחת 1.2 של טל ראן . עוד בשנת 1998 כאשר קלטו את פולין באנלוג . השידור עבר לדגיטל . החלפתי לו את הממיר לדגיטל
עד היום קלטו את התחנה המדוברת מעולה אצלו בבית וגם אצלי בבית . אני פולני . מעיין מידי פעם בערוץ הזה . של חדשות .
נכון צלחת של 1.8 תיקלוט יותר חזק את האות . אבל יש לו רק 1.2 . הוא קולט עים פריזים . אצלי בבית זה נעלם ביכלל . כי לי יש רק מטר קוטר
כך כול התאוריה שלך היא בידיונית . לעבור ל1.8 הוא לא מעוניין . כי מאז שהערוץ הזה התחיל לשדר . ליפני שנים רבות . הוא קלט מעולה . עים צלחת 1.2
הוא צופה רק בערוץ הזה כי הוא פוליטי . והוא קונסול כבוד של פולין בחיפה . אגב את יתר התחנות שניארו בלוויין הוא קולט מעולה .
תבין מר SYS את הערוץ הזה ראה לפחות 10 שנים בצורה תקינה . סתם להעליב אותי לא יפה . ביי לך
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

קרמר הטכנאי כתב: 06 יוני 2023, 13:32 מר SYS הקונסול הזה התקננתי לו צלחת 1.2 של טל ראן . עוד בשנת 1998 כאשר קלטו את פולין באנלוג . השידור עבר לדגיטל . החלפתי לו את הממיר לדגיטל
עד היום קלטו את התחנה המדוברת מעולה אצלו בבית וגם אצלי בבית . אני פולני . מעיין מידי פעם בערוץ הזה . של חדשות .
נכון צלחת של 1.8 תיקלוט יותר חזק את האות . אבל יש לו רק 1.2 . הוא קולט עים פריזים . אצלי בבית זה נעלם ביכלל . כי לי יש רק מטר קוטר
כך כול התאוריה שלך היא בידיונית . לעבור ל1.8 הוא לא מעוניין . כי מאז שהערוץ הזה התחיל לשדר . ליפני שנים רבות . הוא קלט מעולה . עים צלחת 1.2
הוא צופה רק בערוץ הזה כי הוא פוליטי . והוא קונסול כבוד של פולין בחיפה . אגב את יתר התחנות שניארו בלוויין הוא קולט מעולה .
תבין מר SYS את הערוץ הזה ראה לפחות 10 שנים בצורה תקינה . סתם להעליב אותי לא יפה . ביי לך
אתה רואה שאפילו את הדברים הכי פשוטים אתה לא מצליך להבין. התחלת מכך שתמונות שאני צירפתי זה מצלחת של יותר משלוש מטר, אחרי שהסברתי לך שמספיק גם אנטנה של 1.8 מטר, את מה שלא ידעת לפני זה, אז עכשיו יש לך סיפורים אחרים.
בזה שאתה כותב ש: "אגב את יתר התחנות שניארו בלוויין הוא קולט מעולה", אתה מראה את זה שלא מצליח להבין אפילו את הנקודה שלא מדובר על כך שמה שהמשודר שם זה תחנה בודדת, אלה שהוא לא קולט את כל הערוצים הפולניים שמשודרים במרבב זה באותו התדר, ומדובר שם על עוד כתשע ערוצי HD בפולנית, שחלקן הן גם ערוצי חדשות והפקות מקור פולניות אחרות, למשל את TVP HD . גם את הערוצים אחרים רבים בפולנית הוא לא יכול לקלוט בצורה של התקנה חאפרית שעשית לו.
גם, אם אתה לא זוכר, במשך כל השנים שעברו שעלת כל פעם מחדש למה נעלמים לך ערוצים בלוויין זה ולמה אלה שעוד נשארו באים והולכים. וכבר אז הסברתי לך את מה שהסברתי כרגע עוד הפעם, אבל כנראה אתה גם אחרי מאה פעם לא מצליח לקלוט.
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

הבנתי תודה . העיקר בריאות. מעבר לזה הכול שטויות .
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

האין מישהוא מחברי הפורום . קולט את הערוץ הזה היום . כי לרוב חברי הפורום יש צלחת 1.2 . TVP הפולני
yzelec
אחלה חבר
אחלה חבר
Has thanked: 18 פעמים
Been thanked: 3 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי yzelec »

קרמר הטכנאי כתב: 08 יוני 2023, 10:16 האין מישהוא מחברי הפורום . קולט את הערוץ הזה היום . כי לרוב חברי הפורום יש צלחת 1.2 . TVP הפולני
גם במטר 1 ניקלט ללא פריזים..מה בעיה? תנסה אל נ בי וויזנט
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

ננסה תודה . הבעייה זה הפסיק השבוע במכה . גם אצלי וגם אצלה . אתה בדקתה היום ? ואת יתר התחנות רואים כמו הצרפתית ART
הבעייה קשה לי לעלות על הגג הזה
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

יש חדש . תודה לך YZELEC
ניגשתי ללקוח שלי לא רחוק מיכאן יש לו צלחת 1 מטר ורואים מעולה . שמתי לו LNB חדש שקיבלי . החלפנו כבל ללקוח . הנכד שלי עלה לגג . לי קשה לעלות זה קיר מאוד גבוה . יכול להיות שהוא שינה את הזוית של הLNB . או שהLNB לא מתאים כבר לקליטת ערוצים . ואני מדגיש רואים כמו שכתב בצלחת של 1 מטר .
וכול הסיפור של מר YSY שצריך צלחת של 1.8 זה קשקש ברשת . אני יעלה לגג . וניראה אולי הנכד שינה זוית . הזיז את הLNB .
סתם פגע בכבוד שלי מר SYS . מר SYS , גם הבחור כתב כאן שיש לו צלחת של מטר . אז מה כול הקישוש
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

סתם פגע מר SYS בידע שלי . ובכבוד שלי . אולי יבקש סליחה מימני ליכבוד שבת . יש לי ניסיון בצלחות עוד מישנת 1995כימעט 30 שנה . וליפני זה באנטנות רגילות שקלטנו מיצרים . רק בקיץ

מעניין הוא לא מגיב לכתוב ביכלל !!!!!
yzelec
אחלה חבר
אחלה חבר
Has thanked: 18 פעמים
Been thanked: 3 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי yzelec »

SYS גאון!!!!
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

yzelec כתב: 09 יוני 2023, 12:49SYS גאון!!!!
בללכלך על אחרים . הידע שלו לא עוזר כלום לחברי הפורום . זה בתחום אחר . ולראיה לא עזר לי כלום .
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

קרמר הטכנאי כתב: 09 יוני 2023, 15:38
yzelec כתב: 09 יוני 2023, 12:49SYS גאון!!!!
בללכלך על אחרים . הידע שלו לא עוזר כלום לחברי הפורום . זה בתחום אחר . ולראיה לא עזר לי כלום .
קרמר, לך לא יעזור כבר כלום זה בטוח, הרי גם אחרי שהסבירו לך מספר רב של פעמים, ברמה של שלום כיתה א', אתה לא הצלחת לקלוט כלום ושום דבר. וזה גם לא היה משתנה, גם, אם היו מצמידים לך אנטנה לונג, של מ''ק 77. :lol:
כך שאתה יכול להמשיך לחפש את היום של אתמול ולספר לכולם שבשבילך התחום של הלוויינים מת, שאכלו לי, שתו לי, שנכד הזיז לי את הLNB וכל שאר סיפורי פוגי.
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

SYS אני לא מבין אותך . בעצם מה אתה רוצה מימני !!!. אני כותב לחברה . מה אתה דוחף את האף שלך למה שאני כותב . נניח שאתה צודק .
אתה חוזר על זה עשרות פעמים . כיתה א וכו כמו ילד קטן
תן לי לחיות . את החיים שלי . ואתה תחייה את חיי הבדידות שלך
אל תידחוף את האף שלך לכול חור שאני כותב
טוב אני ילד כיתה א . אין עבודה בשוק הצלחות . כמה פעמים אתה יכול לחזור על זה . כמו תוכי . מעט כבוד לעצמך . אין לך חיים אחרים . מילבד צלחות
שבת שלום ומבורך לכולם
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

ובסוף . אני עליתי על הגג היום שבת .החלפתי LNB חדש שקיבלתי מסין . וראו איזה פלא רואים את הערוץ המדובר חדשות בפולנית . בצלחת של 1.2 מטר . סוף טוב לסוגיה הזו
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

אז בסוף כול הבירבור שלך עם סיס השתלם לך, כבר חשבת שלא ניתן לקלוט והוא עזר לך להבין שיש בעיה בצלחת
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

י א כתב: 10 יוני 2023, 20:16 אז בסוף כול הבירבור שלך עם סיס השתלם לך, כבר חשבת שלא ניתן לקלוט והוא עזר לך להבין שיש בעיה בצלחת
ואת זה שיש לו בעיה עם הצלחת, זה מה שכתבתי לו כבר בהודעה הראשונה ואפילו צירפתי לו את הצילומי מסך של ערוץ זה איך שהוא נקלט תקין, והוא במקום להבין את הדבר הכי פשוט זה, התחיל כהרגלו להמציא משום מקום קשקושים הזויים, על כך שאני קולט את זה עם צלחת של 3 מטר או יותר. וגם אחרי שניסיתי להסביר לו שזה לא המצב, אז הוא המשיך עוד ועוד לטחון מים כתמיד. :D
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

קרמר זה קרמר... לא ישתנה
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
שלח תגובה