תם עידן הלווינים

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
סמל אישי של משתמש
ahgi
תותח על
תותח על
Has thanked: 29 פעמים
Been thanked: 5 פעמים

תם עידן הלווינים

שליחה על ידי ahgi »

לידיעת ציבור הצופים הקולט באמצעות צלחת לוויינית את שידורי הערוצים 12 ו־13 המופצים באמצעות לוויין עמוס 7:
השידורים יופסקו החל מיום 31.12.23.
יודגש כי אפשר להמשיך ולקלוט את שידורי הערוצים 12 ו־13 באמצעות הפלטפורמות YES, הוט, עידן+ ופלטפורמות נוספות.
לשאלות 9524*

https://www.rashut2.org.il/?fbclid=IwAR ... 9KHp6qXa-I

:o
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

Re: תם עידן הלווינים

שליחה על ידי י א »

טפשות
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק
Been thanked: 7 פעמים

שליחה על ידי קרמר הטכנאי »

מיזמן היפסיקו להישתמש עים לוויין עמוס הציבור . מאז שנולד עידן +.
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

ניראה לי . שיס יורידו את הקידוד לערוצי ישראל תמורת משהוא . ואז יש לנו ערוצי ישראל בחזרה בלוויין . ניראה בינואר מה יהייה
Roni r
חבר פורום
חבר פורום
Been thanked: 2 פעמים

שליחה על ידי Roni r »

רע מאוד
עידן פלוס בניגוד ללווין לא משדר ב אייץ די.
איפה שאני גר השכנים מסרבים שאשים על הגג אנטנת עידן פלוס ובבית לא קולטים את זה טוב
למה דווקא לנסות להפוך אותנו לתלווים רק באינטרנט?
מעודדים את האנשים להתקין קודי עם הרחבת עידן פלוס?
לא תם העידן לדעתי ובלינגסט תאגיד כאן והכנסת ממשיכים לשדר שם.
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

שליחה על ידי Sys_Admin »

ahgi כתב: 20 דצמבר 2023, 15:43 לידיעת ציבור הצופים הקולט באמצעות צלחת לוויינית את שידורי הערוצים 12 ו־13 המופצים באמצעות לוויין עמוס 7:
השידורים יופסקו החל מיום 31.12.23.
יודגש כי אפשר להמשיך ולקלוט את שידורי הערוצים 12 ו־13 באמצעות הפלטפורמות YES, הוט, עידן+ ופלטפורמות נוספות.
לשאלות 9524*

https://www.rashut2.org.il/?fbclid=IwAR ... 9KHp6qXa-I

:o
"תם עידן הלווינים"? באמת? וזה בגלל שהערוצים 12 ו־13 מפסיקים את השידור FTA שלהם דרך לוויין יד שנייה, שנרכש לפני שנים מאסייתיים כגרוטאה ושגם כך הולך להתפרק בעתיד הקרוב?
זה אפילו לא מצחיק. זה כמו שאם חס וחלילה ערוץ הטלוויזיה מטנזניה למשל יפשוט את הרגל, אז זה יביא לתום עידן של תחום הבידור הטלוויזיוני העולמי.
או כמו שסגירה של מזללה בקרן רחוב נידח בעיירת פיתוח תהווה את תום עידן המסעדנות :lol:
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

כוונת הכותב הייתה .שתם עידן הלווינים בישראל . צלחות כבר אין להסיג . ביוחד מעל 1.2 מטר מה נישאר בעמוס ? ערוץ 11 . הלווינים ישרתו רק חברות . לא את הציבור הרחב . שצופה באמצעות עידן +
מי צופה בערוצים מהעולם ? בלוויין בודדים . הכוונה הייתה רק בישראל . נעלם הלוויין
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

קרמר הטכנאי כתב: 23 דצמבר 2023, 12:23 כוונת הכותב הייתה .שתם עידן הלווינים בישראל . צלחות כבר אין להסיג . ביוחד מעל 1.2 מטר מה נישאר בעמוס ? ערוץ 11 . הלווינים ישרתו רק חברות . לא את הציבור הרחב . שצופה באמצעות עידן +
מי צופה בערוצים מהעולם ? בלוויין בודדים . הכוונה הייתה רק בישראל . נעלם הלוויין
אני מכיר אפילו "טכנאי" אחד כזה שבשבילו בישראל עידן הלוויינים תם כבר לפני עשרים שנה, כבר בשלב שהיה נדרש כבר ידע מינימלי בכדי לעסוק בתחום זה ולא מספיק היה לקדוח חורים ולמשוך כבלים. והוא כותב לנו את זה כאן כל השנים אלה שאין לו יותר עבודה בזה, שהשוק מת ולא מבין שהשוק מת רק לאלה שלא יכולים להציע לשוק זה כלום וגם, אם כבר בטעות מישהו עוד פונה עליו, אפילו להתקין אנטנה קטנה של 1.2 מטר, אז הוא לא מסוגל אפילו לרכוש אחת כזו, מבלי כבר לדבר על להתקין אותה בצורה תקינה.
אבל בישראל, אפילו בכל כפר במגזר הערבי מוכרים ומתקינים מערכות לקליטת לוויין, מבלי כבר לדבר על כך שגם כל שאר הציבור בישראל אשר רוצה לצפות בשידורי טלוויזיה באיכות בסדרי גודל גבוהה יותר מאשר זמין בישראל ועם תכנים מעניינים יכול לעשות ועושה את זה בישראל רק דרך לוויין בלבד.
וכמובן שלא מדובר על שידורים של ערוצים כמו 12, 13, ו 11 ולא בלוויין עמוס, אלה שמדובר על לוויינים שונים מכל רחבי העולם, אשר נקלטים בישראל ועל הערוצים שמשודרים בהם.
וגם בהקשר זה מדובר על שימוש של אנשים פרטיים בישראל, אשר יודעים בדיוק את מה שהם רוצים לראות, איזה תכנים ובאיזה שפות, על דיירי בתי רב קומות בישראל אשר משתמשים במערכת קליטה מלוויין מרכזית לבניין שלהם, על מבקרים בבתי מלון בישראל אשר משתמשים ברשת של טלוויזיה מלוויין של המלון בכדי לצפות בערוצי טלוויזיה, בתושבי הקיבוצים, אשר משתמשים ברשת של טלוויזיה בכבלים הקיבוצית, אשר קולטת את השידורים שהיא מעבירה מלוויינים שונים ועוד על סוגי משתמשים רבים בישראל, אשר צופים בערוצים מהעולם, החל משגרירויות של מדינות שונות בישראל וכו'.

על נושא של הציוד בכלל ועל אנטנות לקליטה מלוויין הסברתי לך גם לא פעם ולא פעמיים במשך שנים בהקשר זה, לא רק שלא מדובר על אנטנות בקוטר של 1.2 מטר, שכל מי שבאמת עוסק בתחום של לוויינים בישראל יכול לרכוש כאן, אלה, על אנטנות בגדלים אחרים לגמרי. למשל לפני כמה שבועות הותקנה מערכת ממונעת לקליטה של טלוויזיה מלוויין עם אנטנה בקוטר של 2.4 מטר, אשר הזמנתי אותה לפני זה מחו''ל. וגם היא הותקנה בישראל. והבן אדם אשר משתמש במערכת זו מרוצה ביותר, בגלל שהוא עכשיו צופה בערוצים מן העולם באיכות ועם תכנים כאלה שבשום צורה אחרת מלבד הלוויין הוא לא היה יכול להשיג בישראל.
ומן הסתם גם הוא לא הזמין את המערכת זו בגלל ערוצים 12,13 ואפילו לא בגלל צפייה בערוץ 11 או לצורך של צפייה בערוץ הכנסת. :lol:
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

כול הכבוד לך . התקנתה צלחת של 2.4 ממנועת ללקוח . מהרווח של ההתקנה . תחייה לפחות שנתיים . כלכלת בית . יפה .
סמל אישי של משתמש
ahgi
תותח על
תותח על
Has thanked: 29 פעמים

שליחה על ידי ahgi »

קרמר הטכנאי כתב: 21 דצמבר 2023, 13:32 ניראה לי . שיס יורידו את הקידוד לערוצי ישראל תמורת משהוא . ואז יש לנו ערוצי ישראל בחזרה בלוויין . ניראה בינואר מה יהייה

זה בהחלט פתרון ראלי כמו ערוץ הכנסת והלא טיוי
יש לך מקור אמין לידיעה ?
או משאלת לב???

נ.ב
הערוצים מחפשים לחסוך כסף במיוחד בזמן המלחמה
(חידוש החוזה נפל בתקופה לא טובה....)
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

קרמר הטכנאי כתב: 23 דצמבר 2023, 17:32 כול הכבוד לך . התקנתה צלחת של 2.4 ממנועת ללקוח . מהרווח של ההתקנה . תחייה לפחות שנתיים . כלכלת בית . יפה .
אתה אפילו לא מצליח להבין שאת הדוגמה של האנטנה שהזכרתי, בשבילי מכל הדברים שאני עוסק בהם ביום יום, זה אפילו לא משהו שאני מחשיב כרווח שנספר, אלה שזה דבר שאני עושה אותו כדרך אגב, בין שאר הדברים, שהם "טיפה" שונים ו"במעט" יותר רווחיים.
זה רק בקני מידה שלך, דבר כזה יכול להיות משהו שאתה מסוגל לחיות ממנו שנתיים. :lol:
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

ahgi כתב: 23 דצמבר 2023, 17:55
קרמר הטכנאי כתב: 21 דצמבר 2023, 13:32 ניראה לי . שיס יורידו את הקידוד לערוצי ישראל תמורת משהוא . ואז יש לנו ערוצי ישראל בחזרה בלוויין . ניראה בינואר מה יהייה

זה בהחלט פתרון ראלי כמו ערוץ הכנסת והלא טיוי
יש לך מקור אמין לידיעה ?
או משאלת לב???

נ.ב
הערוצים מחפשים לחסוך כסף במיוחד בזמן המלחמה
(חידוש החוזה נפל בתקופה לא טובה....)
זו בכלל לא משאלת לב של קרמר, אלה שזו הייתה הצעה עסקית שלו לחברת YES ועכשיו רק נשאר להמתין לתגובה שלהם לבַּרְטֶר זה, שבמסגרתו, תמורת זה "שיס יורידו את הקידוד לערוצי ישראל", הוא... יספק להם יעוץ עסקי ומקצועי איך להתנהל בחברה ומה עוד כדי להם יהיה לעשות בהמשך. :lol:
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

מר SYS אני באמת לא מבין אותך . מה אתה רוצה מימני ?. גם בימים קשים של היום במילחמה חיילים נופלים . אתה יורד עלי . אלוהים ישלם לך כפל כפליים .ימים יגידו
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

קרמר - אתה מבקש את זה. סיס כתב תגובה לפותח השרשור ואתה החלטת לענות בשמו ולהסביר את כוונות הפותח. אז מה אתה מצפה??
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

אני מצפה ממנו . שיפסק לענות לגופו של אדם. ויענה לגופו של עניין .
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

הוא לא קילל אותך או כינה אותך בשמות. הוא התייחס בציניות לאמירות שלך בשנים האחרונות כולל בשרשור הזה.

לא נעים לשמוע (או לקרוא) אבל הוא לא עשה דבר שמפר את כללי הפורום.
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

קרמר הטכנאי כתב: 23 דצמבר 2023, 21:02 מר SYS אני באמת לא מבין אותך . מה אתה רוצה מימני ?. גם בימים קשים של היום במילחמה חיילים נופלים . אתה יורד עלי . אלוהים ישלם לך כפל כפליים .ימים יגידו
קרמר, איך מכל מה שדובר כאן בכלל הגעת למלחמה ולחיילים ועוד בהקשר עליך? אתה בכלל משרת כעת או מתנדב במילואים? אפילו לא כלוחם, אלה רק בכדי לעשות משהו מועיל, אפילו דבר שלא מצריך ממך מאמץ או סיכון כלשהו? או שרק מקשקש כאן ללא הפסקה על הדברים שאין לך שום קשר, הבנה, מושג או תרומה להן? אצלינו ביחידת מילואים למשל אני רואה אפילו נשים מבוגרות מאוד שמתנדבות בכדי אפילו רק לקפל מדים לחיילים או לזווד את ציוד להם, בכדי שלחיילים יהיה נוח יותר ולחסוך להם זמן יקר. אתה בכלל עושה משהו מהדברים הפשוטים אלה? או רק יושב על התחת בבית?
ואחרי שהקשקושים שלך עוברים כל גבול אפשרי של פגיעה במשתתפים אחרים ומוחקים אותך כאן, אז אתה גם שוב ושוב נרשם עם שם משתמש אחר.

ובקשר לזה שמה ישלם אלוהים למי וכמה, אז אני לא ארד לרמת הכתיבה שלך, אלה רק אגלה לך סוד קטן, אלוהים משלם רק לאלה שמראים השתדלות. ואני גם אספר לך מה היא השתדלות. השתדלות, זה, אם בן אדם לומד, אפילו לבד, למשל מקריאת מאמרים וכמובן, אם הוא עובד. אבל, לאלה שלא עושים כלום ונשארים בורים ואנאלפביתים, ורק מספרים סיפורים, אלוהים לא משלם כלום, אפילו לא את דמי אבטלה. :lol:

מה רוצים ממך? עונים לך בדיוק על מה שכתבת ובאותו הסגנון ונוסח איך שכתבת. זה הכל. למשל כתבת ש: "יס יורידו את הקידוד לערוצי ישראל תמורת משהו". יש לך מקור לתובנה זו? אולי קישור לכך? או שהמצאת את זה מדמיונך הקודח באותו הרגע? ואתה כהרגלך רק מקשקש על הדברים שאין לך בהם שום ידע או נגיעה להן?
bombom123
חבר ותיק
חבר ותיק
Has thanked: 3 פעמים
Been thanked: 1 פעם

שליחה על ידי bombom123 »

אלה ערוצים שמוטב בכל מקרה להפסיק לצפות בהם
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

bombom123 כתב: 25 דצמבר 2023, 15:45 אלה ערוצים שמוטב בכל מקרה להפסיק לצפות בהם
ובמה כן לצפות? בערוץ ביבי 14??
thestalker
תותח על
תותח על

שליחה על ידי thestalker »

היי שלום וערב טוב
יס לא יפתחו קידוד על הערוצים האלו
ההורדה נעשת בגלל המלחמה בלבד לא רוצים לתת יותר מידי מידע.
למרות
שאם תשאלו אותי הסיבה הזאת של משרד התקשורת מפגרת לחלוטין.
בקשר ליס אין עוד הרבה זמן איתם, מי שיש לא מידע ממשרד התקשורת יודע שכרגע מדברים על ספטמבר, אוקטובר.
אישית
מקווה שזה לא יקרה עקב מנוי בשרות הלוויני שלהם
יש לי 1.8 ממונעת מ30W עד 42E
ממיר עם מנוי חוקי ל CSAT
DREAMBOX 7080 HD 2X DVBS2 1X DVBT
שלח תגובה