חיבור ישיר מפלאפון רגיל ללוויין, עכשיו גם דרך Starlink

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

חיבור ישיר מפלאפון רגיל ללוויין, עכשיו גם דרך Starlink

שליחה על ידי Sys_Admin »

ניסוי חדש של Starlink הדגים אפשרות של חיבור ישיר ללוויין מפלאפון רגיל של סמסונג ללא ציוד קרקע מיוחד:
https://www.pcmag.com/news/spacexs-cell ... roid-phone
בניסוי זה עדיין עם רמה מסוימת של כ 15% של איבוד מנות:
תמונה

דבר זה מתווסף לתוכניות וניסויים של חברה אחרת בתחום זה בשם AST SpaceMobile, שאותה בעבר כבר הזכרתי כאן לפני כשנה:
https://www.forbes.com/sites/johnkoetsi ... 824a186303
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק
Been thanked: 7 פעמים

Re: חיבור ישיר מפלאפון רגיל ללוויין, עכשיו גם דרך Starlink

שליחה על ידי קרמר הטכנאי »

תודה על המידע . מעניין מאוד .
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

מה זה משנה . איך עוברת השיחה לארה"ב מישראל . דרך לוויין . או באמצעות הכבל התת ימי . העיקר שניתן לדבר בצליל צלול ביותר
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

קרמר הטכנאי כתב: 06 מרץ 2024, 10:51 מה זה משנה . איך עוברת השיחה לארה"ב מישראל . דרך לוויין . או באמצעות הכבל התת ימי . העיקר שניתן לדבר בצליל צלול ביותר
על איזה כבל התת ימי אתה כותב בכלל? כל העניין של שימוש זה בלוויין, זה לתת כיסוי סלולרי למכשיר רגיל, במקום שאין בו כלל קליטה, תשתיות סלולריות וגם שום כבל תת ימי. מה אתה גורר אתך קבל תת ימי עם הטלפון ללב הים? לפסגות ההרים? לג'ונגל? או אולי למקומות מנותקי קשר, כאלה שבהם כל התשתיות הקרקעיות קרסו או נהרסו? ולפני זה היו צריכים מכשירי טלפון לווייני מיוחדים, יקרים וגדולים. וכמובן שמן הסתם לא מדובר כאן בכלל בעיקר על שיחות סלולר, אלה על שירותי נתונים סלולריים שעליהם כבר בין היתר גם מעוברות שיחות כ VoIP, כשירות משני בכלל.

קרמר, אתה כל פעם מחדש מפתיע אותי עם החוסר ההבנה המוחלט שלך של הדברים הטריוויאליים היומיומיים, שמובנים גם לילדים.
בסוף עוד נגלה שאתה עד כה מנסה להבין, איך אנשים שאתה רואה במכשיר טלוויזיה מצליחים להיכנס למכשיר השטוח זה ואיך זה שיש שם מקום לכל כך הרבה מהם. :lol:
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

מדינת ישראל מכוסה טוב עם הניידים . כולל הנגב אז מה זה שייך לנו ? הגויים לא מעניינים אותי . זה פורום לווינים וצלחות וזהוא !! . מי מבין בטבלה השחורה שאתה מציג . כאשר אני הולך ברחוב הרצל בחיפה . מדבר עם הדוד שלי בארה"ב . מעניין אותי אם השיחה עוברת באמצעות . הכבל התת מימי של בזק או לוויין? .
העיקר ששומעים . וכול המידע שאתה מציג כן. זה לא פורום לווינים .
pazitush
אחלה חבר
אחלה חבר
Has thanked: 24 פעמים
Been thanked: 1 פעם

שליחה על ידי pazitush »

למי שלא היה ברור, כנראה-

מדובר ביכולות מפותחות לקליטה באותם איזורים בהם אין ( וכנראה גם לא תהיה ..) קליטה סלולרית , או לעת חירום ,בה הרשתות לא מתפקדות... |dance|
thestalker
תותח על
תותח על
Been thanked: 5 פעמים

שליחה על ידי thestalker »

באר יעקב נחשבת פריפריה כי אין שם (לי) קליטה בכל החברות
יש לי 1.8 ממונעת מ30W עד 42E
ממיר עם מנוי חוקי ל CSAT
DREAMBOX 7080 HD 2X DVBS2 1X DVBT
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

קרמר הטכנאי כתב: 06 מרץ 2024, 13:12 מדינת ישראל מכוסה טוב עם הניידים . כולל הנגב אז מה זה שייך לנו ? הגויים לא מעניינים אותי . זה פורום לווינים וצלחות וזהוא !! . מי מבין בטבלה השחורה שאתה מציג . כאשר אני הולך ברחוב הרצל בחיפה . מדבר עם הדוד שלי בארה"ב . מעניין אותי אם השיחה עוברת באמצעות . הכבל התת מימי של בזק או לוויין? .
כפי שכבר ניסיתי להסביר לך פעמיים בצורה שאפילו ילד כבר היה יכול להבין, מדובר על כך ששירות זה נועד למקומות שאין בהם כיסוי סלולרי או שהוא קרס. למשל, אם בישראל יכול להיות מצב שחברות סלולר ותשתיות אינטרנט לא יתפקדו, אז תוך שעה אפשר ליצור כיסוי של רשת כזו מלוויין.
ומה שאתה כותב, זה דומה, לכך, שתכתוב, שיש לי כבר קו טלפון בבית ומי צריך בכלל מכשיר סלולרי, גם אחרי שהסבירו לך כבר פעמיים, שבסלולרי משתמשים, גם מחוץ לבית, למשל בנסיעה.
בקשר לפורום זה. כנראה שאתה לא מצליח אפילו לקרוא את הכותרת של המדור בפורום זה, שהיא: שידורי לוויינים. ועל זה בדיוק הידיעה המדוברת.

ואת "הטבלה השחורה שאני מציג", מבין כל מי שראה אי פעם בחיים שלו מחשב ונחשף אפילו כבר לפלא החדיש בשם האינטרנט. ו"בטבלה השחורה" זו כל אחד משתמש בכדי לבדוק את איכות התקשורת בכל חיבור IP, אם זה ברשת ביתית, אם סלולרית, אם זה חיבור לחו''ל או אם זה גם חיבור אינטרנט דרך לוויין. וגם בזה אין שום חידוש, אלה שבכלי זה שבתמונה משתמשים כבר עשורים רבים, כולל גם משתמים ביתיים רגילים.

ואתה עוד הפעם מצליח להציג לנו כאן שוב ושוב שאפילו את הדברים הפשוטים שמוכרים ומובנים לכל בן אדם שאפילו לא עוסק בתחום התקשורת, אתה לא מצליח להבין, גם אחרי שמסבירים לך אותם כאן מספר פעמים.
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק

אני בידע הזה לא מבין. כי אי אפשר ללכת עים הידע הזה למכולת וליקנות מוצרים. אז זה לא מעניין אף אחד . עם ידע עושים חייל (כסף) . רק ידע מבלי לממש אותו . לא שווה כלום . אז יש לך ידע . נו אז מה ????
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

וואלה קרמר אתה הורג אותי.

בכול פעם מחדש אתה מדגים את הבורות שלך בנושאים כאלה.

אתה לא חש מעט בושה? אתה נהנה להדגים את חוסר היכולת שלך? אתה הרי מבקש שירדו עליך.

ובסוף - אחרי שיגמרו לך המילים אז תמיד תחזור לכמה מליונים עשית ממערכת הכבלים הפיראטית שבנית - אתה תותח
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

קרמר הטכנאי כתב: 06 מרץ 2024, 18:16 אני בידע הזה לא מבין. כי אי אפשר ללכת עים הידע הזה למכולת וליקנות מוצרים. אז זה לא מעניין אף אחד . עם ידע עושים חייל (כסף) . רק ידע מבלי לממש אותו . לא שווה כלום . אז יש לך ידע . נו אז מה ????
אני כבר הסברתי לך לא פעם, שעם הידע לא הולכים למכולת וגם לא קונים מוצרים, אלה שאם הידע מרוויחים כסף ועם הכסף זה כבר בין היתר הולכים גם למכולת וגם קונים מוצרים. ועם חוסר ידע כמו שלך, אתה לא רק שלא יכול להרוויח כלום, אלה רק ממשיך להפסיד כסף, בזמן שכל מי שיש לו ידע מרוויח כסף ולך כל מה שנשאר רק לספר לכולם שהשוק מת, ולעשות מעצמך צחוק בכל הזדמנות ובכל תגובה נוספת שלך שמפגינה בכל פעם מחדש את החוסר ידע משווע זה שלך ואת הבורות האינסופית שלך שמלווה גם באנאלפביתיות שלך.
וכל "החייל" וכסף שהית מסוגל לעשות, זה בדיוק ברמה של ההומלס שנבר בזבל, אסף כמה בקבוקים למחזור וחשב שהוא כבר מרווח הון. ובשלב שהתקינו את המתקני מחזור, שלשם האנשים זורקים את כל הבקבוקים הריקים, הוא כבר לא יכול לעשות יותר כלום ממה שהוא היה מסוגל לפני זה.
וגם בזה שאתה עדיין ממשיך לכנות את עצמך "טכנאי", למרות שלא רק שלא למדת בחיים, לא קיבלת שום הסמכת או תעודת טכנאי, אלה שאחרי כל העשרות שנים לא יודע אפילו את הדברים המעשיים הבסיסיים שצריך היה לדעת אפילו עוזר מתקין או שולייה שלו אחרי כמה חודשים של הגשת כלים, גם בזה אתה ממשיך רק לעשות מעצמך צחוק כל פעם מחדש.
yzelec
אחלה חבר
אחלה חבר
Has thanked: 18 פעמים
Been thanked: 3 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי yzelec »

Sys_Admin כתב: 06 מרץ 2024, 17:47
קרמר הטכנאי כתב: 06 מרץ 2024, 13:12 מדינת ישראל מכוסה טוב עם הניידים . כולל הנגב אז מה זה שייך לנו ? הגויים לא מעניינים אותי . זה פורום לווינים וצלחות וזהוא !! . מי מבין בטבלה השחורה שאתה מציג . כאשר אני הולך ברחוב הרצל בחיפה . מדבר עם הדוד שלי בארה"ב . מעניין אותי אם השיחה עוברת באמצעות . הכבל התת מימי של בזק או לוויין? .
כפי שכבר ניסיתי להסביר לך פעמיים בצורה שאפילו ילד כבר היה יכול להבין, מדובר על כך ששירות זה נועד למקומות שאין בהם כיסוי סלולרי או שהוא קרס. למשל, אם בישראל יכול להיות מצב שחברות סלולר ותשתיות אינטרנט לא יתפקדו, אז תוך שעה אפשר ליצור כיסוי של רשת כזו מלוויין.
ומה שאתה כותב, זה דומה, לכך, שתכתוב, שיש לי כבר קו טלפון בבית ומי צריך בכלל מכשיר סלולרי, גם אחרי שהסבירו לך כבר פעמיים, שבסלולרי משתמשים, גם מחוץ לבית, למשל בנסיעה.
בקשר לפורום זה. כנראה שאתה לא מצליח אפילו לקרוא את הכותרת של המדור בפורום זה, שהיא: שידורי לוויינים. ועל זה בדיוק הידיעה המדוברת.

ואת "הטבלה השחורה שאני מציג", מבין כל מי שראה אי פעם בחיים שלו מחשב ונחשף אפילו כבר לפלא החדיש בשם האינטרנט. ו"בטבלה השחורה" זו כל אחד משתמש בכדי לבדוק את איכות התקשורת בכל חיבור IP, אם זה ברשת ביתית, אם סלולרית, אם זה חיבור לחו''ל או אם זה גם חיבור אינטרנט דרך לוויין. וגם בזה אין שום חידוש, אלה שבכלי זה שבתמונה משתמשים כבר עשורים רבים, כולל גם משתמים ביתיים רגילים.

ואתה עוד הפעם מצליח להציג לנו כאן שוב ושוב שאפילו את הדברים הפשוטים שמוכרים ומובנים לכל בן אדם שאפילו לא עוסק בתחום התקשורת, אתה לא מצליח להבין, גם אחרי שמסבירים לך אותם כאן מספר פעמים.
" הטבלה השחורה" מזכירה לי .כאן לפני 4 שנים העליתי תוצאות בדיקת טרנספונדר . ומי מחברי הפורום כינה אותם " נגיפי קורונה"
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

yzelec כתב: 07 מרץ 2024, 09:42
Sys_Admin כתב: 06 מרץ 2024, 17:47

" הטבלה השחורה" מזכירה לי .כאן לפני 4 שנים העליתי תוצאות בדיקת טרנספונדר . ומי מחברי הפורום כינה אותם " נגיפי קורונה"
שם, בשאלה שלך, אז, עוד היה מדובר על הצגה של iq constellation, שמי שלא קשור לנושא של קליטת שידורי לוויין או קליטת שידורים קרקעים, עוד היה יכול לא להכיר את ההצגת נותנים אלה בצורה זו, אבל כאן מדובר על זה, שאותו אחד, שמכנה את עצמו "הטכנאי", לא מכיר אפילו איך נראה מסך של מחשב, שמריץ את Windows, דבר שכל בן אדם שלא חי במערה מבלי לצאת ממנה, ראה ומכיר בשלושים שנה אחרונות מהשימושים היומיומיים שלו במחשב ביתי אפילו, גם, אם הוא לא עובד כלל ומובטל. גם, חוץ מזה, במסך זה, נראית התחברות למכשיר פלאפון על בסיס ANDROID, במקרה זה של SAMSUNG, גם על "חידוש" מסוג זה, רוב האנשים כבר שמעו לפחות, אם לא ראו גם, אבל בשבילו, כל זה, זה רק " הטבלה השחורה".
גם מה שמופעל שם, זו בסך הכל תוכנת בדיקת תקשורת IP הכי בסיסית, שגם על דבר זה, כל אחד שכבר נחשף לחידוש מהפכני בשם אינטרנט כבר שמע, אבל, לא הוא. והוא גם עוד כל פעם מחדש מתגאה ומתרברב בבורות האינסופית שלו ובחוסר ידע בסיסי זה שהוא מציג לנו בנושאים היומיומיים אלה. :lol:
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

האמת שנמאס כבר הדיונים האלה על קרמר.

אני מציע שפשוט נתעלם מהשטויות שלו. אני אנקה מה שנראה לי התגרות או שטויות שלא ראויות.
thestalker
תותח על
תותח על
Been thanked: 5 פעמים

שליחה על ידי thestalker »

במקום לעשות ניסויים כל שהם היגיע הזמן לפתור את חוסר הקליטה בארץ קודם באר יעקב שכונת צמרות
יש לי 1.8 ממונעת מ30W עד 42E
ממיר עם מנוי חוקי ל CSAT
DREAMBOX 7080 HD 2X DVBS2 1X DVBT
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

י א כתב: 07 מרץ 2024, 14:15 האמת שנמאס כבר הדיונים האלה על קרמר.

אני מציע שפשוט נתעלם מהשטויות שלו. אני אנקה מה שנראה לי התגרות או שטויות שלא ראויות.
לפי איך שזה נראה, הרבה יותר פשוט יהיה לחסום אותו וכך כל המטרד זה יעלם מהפורום, כי אחרת זה סיפור שלא נגמר וגם כפי שראינו את זה עד כה לא ניתן כלל להסביר לו כלום על איך מתנהלים במקום ציבורי.
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

בו ניתן לו סיכוי נוסף להתיישר איתנו. הוא אדם מבוגר ודי משועמם ואוהב את הפורום הזה.

אולי הוא יבין שאנחנו לא מחפשים לפגוע בו ואז קצת ישתפר כאן.
שלח תגובה